Şimdi Ara

Windows 10 2022 Update 22H2 Build 19045.2130 GDR (18.10.2022) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.214
Cevap
85
Favori
604.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu linkte şuanda çalışmıyor.
  • ne zaman aktif olur acaba ya da olur mu.
  • EstrEmO kullanıcısına yanıt
    neyseneya kullanıcısına yanıt
    Linkler yakında tekrardan aktif olacaktır.

İsterseniz ESD dosyalarını indirip ISO dosyasına dönüştürebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 29 Mart 2017; 16:10:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Linkler yakında tekrardan aktif olacaktır.

İsterseniz ESD dosyalarını indirip ISO dosyasına dönüştürebilirsiniz.

hocam yardım lütfen, windows update güncelleştirmeler indiriliyorda kaldı. pc yeniden başlattım yeni böyle, sorun gidericiden windows update sorun gidericiyi çalıştırdım güncelleştirmeler denetlendi yine böyle kaldı son olarak C:\Windows\SoftwareDistribution\Download içindekilerini silip pc yi yeniden başlattım yine aşağdaki gibi ne yaptıysam olmadı

Windows 10 2022 Update 22H2 Build 19045.2130 GDR (18.10.2022)

• deta53 kullanıcısına yanıt
    İnternet bağlantısını kesip bilgisayarını yeniden başlat sonra internet bağlantısını tekrar aç

Sen hangi versiyondasın bilgisayarın güncel mi?

Güncellemeleri sen kendin mi denetletiriyorsun.

Creators Update yüklemek için mi yapıyorsun bunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 29 Mart 2017; 16:58:50 >
  • teşekkürler sorun çözüldü. pc ye mediatek işlemcili telefon takmıştım, windows update mediatek preloader usb vcom (android)sürücüyü yüklemeye çalışmıştı yükleme başarız olmuştu akabinde windows update böyle bug da kaldı ne yaptıysam olmadı sizin dediğiniz yöntemi denedim ve windows update başarız olan sürücüyü tekrardan yükledi şimdi cihaz güncel ve güncelleştirmeler dentleniyor tekrar teşekkürler. Creators Update esd dosyasını isoya çevirip sıfır dan format atmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 29 Mart 2017; 17:15:24 >
  • Game Mode işi hikaye çıktı. Bir işe yaramadığı gibi bunu açtığımızda Game DVR'da açılıyor. Game DVR'da boş yere FPS kaybına neden olan bir şey.
  • Yükseltme yardımcısı yeni link.
    https://drop.me/adDE2a

Program şuan eski sürümü indiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 29 Mart 2017; 19:9:40 >

• Son sürümü kuran arkadaşlar night mode eklenmiş mi ayarlar kısmına..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih4444 -- 29 Mart 2017; 22:37:47 >
  • semih4444 kullanıcısına yanıt
    Evet son sürümde mevcuttur.

Edit: Yarın yada Cuma günü Creators Update sürümü için yeni bir toplu güncelleştirme Release Preview kanalından sunulabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 29 Mart 2017; 22:53:24 >
  • quote:

Evet son sürümde mevcuttur.

Edit: Yarın yada Cuma günü Creators Update sürümü için yeni bir toplu güncelleştirme Release Preview kanalından sunulabilir.

Ben şimdi esd sürümünü indirdim birazdan kuracam da ben de alabilecekmiyim o toplu günçelleştirmeyi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar puntoları boyutlandırma, kalınlaştırma gibi ayarları kaldırmışlar heralde yada yeri değişmiş ben bulamıyorum sizde de mi öyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yükseltme yardımcısı yeni link.
    https://drop.me/adDE2a

Program şuan eski sürümü indiriyor.

selam. link için sağolun. bende şu an 15063 indiriyor. eski sürüm dediğiniz bu mu?

• güncelleştirdiğim halde 1607 gözüküyor. böyle sorun yaşayan var mı?
  • Linkler yeniden çalışır durumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle böyle kapsamlı, basit açıklanmış ve hemen hemen her soruya geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim. Ben şimdi verdiğiniz linkten inidirip, kurulum yaptıktan sonra, bundan sonra yeni bir büyük/üst artık adı ne diye adlandırılıyorsa gelene kadar başka iso yayınlamayacak değil mi? Hepsi güncelleme merkezi üzerinden verilecek?

Bunu sormamın sebebi eğer başka sürüm iso yayınlanacaksa yakın zamanda boşuna bunu indirip kurmayayım?

Teşekkürler.
  • Başka ISO yayinlanmiyacak bundan sonra gelecek güncellemeler WU üzerinden toplu güncelleştirme şeklinde sunulacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Başka ISO yayinlanmiyacak bundan sonra gelecek güncellemeler WU üzerinden toplu güncelleştirme şeklinde sunulacak.

11 Nisan'da toplu lisanslama hizmet merkezi, MSDN portal ve media create aracı için yeni bir image hazırlarlar diye düşünüyorum netice şuanki sürüm bir ön izleme ve sadece insider preview kanalından dağıtılıyor.
  • Son sürüme getirmek için çok büyük bir güncelleme gelmediği sürece sıkıntı yok :) Teşekkürler ikinize de.
  • neyseneya kullanıcısına yanıt
    C-AKBAL kullanıcısına yanıt
    Yükseltmeyi konuda verdiğim Yükseltme Yardımcısı ile yaptıysanız sorun bu yüzden olabilir. Çünkü 1607 sürümünü indiriyor şuan için. ISO indirip yükseltme yapın.

@C-AKBAL, şuan Insider Preview ISO dosyaları ile 11 Nisandan sonra MSDN'den sunulacak dosyalar arasında sadece dosya ismi farklı olacak.

Şuan sunulanlar
    Windows10_InsiderPreview_Client_x64_tr-tr_15063.iso
    Windows10_InsiderPreview_Client_x32_tr-tr_15063.iso

MSDN'den sunulacak olanlar
    tr_windows_10_multiple_editions_version_1703_updated_apr_2017_x64_dvd_xxxxxxx.ISO
    tr_windows_10_multiple_editions_version_1703_updated_apr_2017_x86_dvd_xxxxxxx.ISO

RS1'den örnek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 30 Mart 2017; 16:41:10 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.