Şimdi Ara

Windows 10 2022 Update 22H2 Build 19045.2130 GDR (18.10.2022) (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.214
Cevap
85
Favori
604.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam güncelledim test ediyim bi nasılmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Yıllardır windows 7 home premium kullanıyorum. Artık windows 10 a geçmek istiyorum. Ama bir sürü sürümü var.

Oyun falan oynamıyorum. Sadece forum, film, haber vs vs.

Pro mu önerirsiniz yoksa başka bir şey mi?
    Pro kur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam buralardamısın?

Windows insider olarak bu sürümü kullanıyorum ve üzerine gelen 2 güncellemede Arama bölümü çalışmıyor diye bu sürüme geri döndüm. 1909 Önizleme sürümü nasıl yüklerim? Yardımcı olurmusunuz..

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Sen fast kanalindasin sanırım 1909 sürümü RP kanalından sunuldu. 1903 final sürümünü yükeyip İnsider Preview olarak RP kanalını açarsan önizleme sürümü Windows Update den gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Sen fast kanalindasin sanırım 1909 sürümü RP kanalından sunuldu. 1903 final sürümünü yükeyip İnsider Preview olarak RP kanalını açarsan önizleme sürümü Windows Update den gelir.
    1909 temel farkları nedir hocam 1903 e göre? Kendi adıma 1809 dan sonra 1903 e geçtiğime pişman oldum.Yeniden format atmak istemediğim için çekiyorum.
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    hocam 1703 kullanıyorum sorunsuz diye 1909 önerirmisiniz şuan için yoksa 1703 süresi dolana kadar bekleyimmi
  • quote:

Yok hayır. Hep slow kanalda tutuyorum. Netten yeni sürüm ayrıntıları öğrenince fast kanala geçip indirip deniyordum fakat dün gelen 18970 ve önceki 18965 sürümü sorunlu olduğundan bu sürüme geri döndüm.

insider ayarından "sonraki sürüme atla" denedim, "önizleme sürümü" dedim ama nafile. Geçiş yapamıyorum. Şuan slow kanalda tutuyorum. Fast kanala geçince yine 1903 versiyon 19870 yüklemeye çalışıyor.

Şimdi dediğine göre önce 18970 yükleyip ondan sonra mi 1909 a geçiş yapabilirim?

Edit; Fast kanaldan 1903 / 18970 sürümü yükledim. Sürüm önizleme yaptığım halde 1909 güncellemesini görmüyor yine. Deliricem vallahi. Bu fast kanaldan gelen güncellemelerden nasıl kurtulcam ben ya

Sonraki windows 10 sürümü ne zaman yayınlanacak acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 30 Ağustos 2019; 19:51:18 >

• quote:

Windows 10 Version 1903 August 30, 2019—KB4512941 (OS Build 18362.329)
    Yüklenmesi uzun sürüyor,diğer güncellemelere nazaran
  • 1909 ne zaman yayınlanır iso'ları
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Ekim ayında yayınlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Pro kur

Alıntıları Göster
    Windows 10 pro son sürümünü kurdum sonra tekrar windows 7 ye geçtim.

Kurduğum andan itibaren hatta kurmadan beni bazı şeylere zorluyor. Pc açılışta şifre koymamı istiyor. Yok pin cart curt. Gereksiz bir sürü uygulamanın beraberinde gelmesi vs vs.

Windows 10 beni neden kendi halime bırakmıyor. Ben istersem bilgisayara şifre koyarm istemezsem koymam. Beni buna neden zorluyorsun.

Uygulama olayına gelince kendim istediğim yani işime yarayan uygulamaları kurarım. Sen kendi kendine neden bir sürü oyun cart curt uygulamarı kuruyorsun.

Her zaman sadelikten yanayım. Bir gazla windows 10 kurdum ama çok karışık geldi. Bir sürü şey var.

Windows 7 çok daha dade. Yada ben alışmışım öyle geliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Windows 10 pro son sürümünü kurdum sonra tekrar windows 7 ye geçtim.

Kurduğum andan itibaren hatta kurmadan beni bazı şeylere zorluyor. Pc açılışta şifre koymamı istiyor. Yok pin cart curt. Gereksiz bir sürü uygulamanın beraberinde gelmesi vs vs.

Windows 10 beni neden kendi halime bırakmıyor. Ben istersem bilgisayara şifre koyarm istemezsem koymam. Beni buna neden zorluyorsun.

Uygulama olayına gelince kendim istediğim yani işime yarayan uygulamaları kurarım. Sen kendi kendine neden bir sürü oyun cart curt uygulamarı kuruyorsun.

Her zaman sadelikten yanayım. Bir gazla windows 10 kurdum ama çok karışık geldi. Bir sürü şey var.

Windows 7 çok daha dade. Yada ben alışmışım öyle geliyor :)

Alıntıları Göster
    Heyecan yapmissiniz. Gerekli duzenlemeyi yavas yavas yapardiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    biraz sabredin alışırsınız.

ben zorla parola koyma falan hatırlamıyorum skip deyip geçilen yerler vardı.

kurarken bazı şeyleri kapatırsanız olurdu.

pro lisansı da 10 liraya aldım çok iyi valla.
  • quote:

Windows 10 1909 build 18363.327 yapısı Release Preview ringden İnsider Previev kullanıcıları için yayınlandı.
    https://blogs.windows.com/windowsexperience/2019/08/26/testing-the-throttled-delivery-approach-for-19h2/
    Windows 10 1909 sürümü Build 18363.329 oldu, değişiklikler aşağıda

quote:

UPDATE 8/29: We have released 19H1 Build 18362.329 and 19H2 Build 18363.329 to Windows Insiders in the Release Preview ring with the following fixes:

• We fixed an issue where on devices with LTE capability, some SIM cards from certain carriers would not work correctly.
    • We fixed several issues resulting in bugchecks on some devices.

To offer a clarification on these releases – 19H1 and 19H2 share the same servicing content. That means they share the same Cumulative Update package. For the small subset of Windows Insiders (the 10%) in Release Preview who were given the option to install 19H2, an enablement package is downloaded from Windows Update that turns on the 19H2 features. This *changes* the build number for the OS from 19H1 Build 18362 to 19H2 Build 18363. Because they use the same servicing content, the build revision number (the number that comes after the dot) will always match between 19H1 and 19H2. As we continue to test our servicing packages in the Release Preview ring, Insiders on 19H1 and 19H2 will get a single Cumulative Update with the same fixes.

https://blogs.windows.com/windowsexperience/2019/08/26/testing-the-throttled-delivery-approach-for-19h2/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 31 Ağustos 2019; 16:20:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

biraz sabredin alışırsınız.

ben zorla parola koyma falan hatırlamıyorum skip deyip geçilen yerler vardı.

kurarken bazı şeyleri kapatırsanız olurdu.

pro lisansı da 10 liraya aldım çok iyi valla.
    Gittiği yere kadar windows 7.

Skip falan göremedim kurarken hocam. Bazı şeyleri bana zorlaması insanı sinir ediyor. Yorumları okuduğum kadarıyla bazı arkadaşlar güncellemlerde de sıkıntı çekiyormuş. Windows 7 home premium ciddi anlamda sorunsuz :) zaten çok yüksek bir sistemim yok.

Windows güncellemlerde amd driver gibi sanırım. Sürekli sorun var.

• quote:

Windows 10 1909 sürümü Build 18363.329 oldu, değişiklikler aşağıda

quote:

UPDATE 8/29: We have released 19H1 Build 18362.329 and 19H2 Build 18363.329 to Windows Insiders in the Release Preview ring with the following fixes:

• We fixed an issue where on devices with LTE capability, some SIM cards from certain carriers would not work correctly.
    • We fixed several issues resulting in bugchecks on some devices.

To offer a clarification on these releases – 19H1 and 19H2 share the same servicing content. That means they share the same Cumulative Update package. For the small subset of Windows Insiders (the 10%) in Release Preview who were given the option to install 19H2, an enablement package is downloaded from Windows Update that turns on the 19H2 features. This *changes* the build number for the OS from 19H1 Build 18362 to 19H2 Build 18363. Because they use the same servicing content, the build revision number (the number that comes after the dot) will always match between 19H1 and 19H2. As we continue to test our servicing packages in the Release Preview ring, Insiders on 19H1 and 19H2 will get a single Cumulative Update with the same fixes.

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba 1809 sürümünü kullanıyordum normalde 1903 sürümünü indirmek için güncelleme bölümünde indir ve yükle diye buton çıkardı şimdi kendi kendine yüklüyor. 1903 güncellemesini nasıl kapatabilirim diğer gelecek güncellemeleri kapatmak istemiyorum ama kendi kafasına göre 1903 sürümünü indiriyor önceden bana sorardı

• Kullandığınız sürüm Home yada Home SL değilse Windows Update/Gelişmiş seçenekler bölümünden "Güncelleştirmelerin ne zaman yükleneceğini seç" yazan yerinden altındaki kutucuğu Yarı yıllık kanal yapın altındaki kutucuğa da 365 yazın.
  • quote:

Kullandığınız sürüm Home yada Home SL değilse Windows Update/Gelişmiş seçenekler bölümünden "Güncelleştirmelerin ne zaman yükleneceğini seç" yazan yerinden altındaki kutucuğu Yarı yıllık kanal yapın altındaki kutucuğa da 365 yazın.
    Maalesef Home sürümü kullanıyorum hocam. Artık 1903 sürümünü kuracağım başka seçenek kalmadı cevap verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Hazır sizi yakalamışken bir soru daha sorayım 1909 sürümü yakında geliyor onun içinde mi temiz kurulum yapmamız gerekecek?

• Home sürüm kullanıyorsanız aşağıdaki linkteki araç ile 1903 sürümünü için gelen özellik güncelleştirmesini gizleyin.
    http://download.microsoft.com/download/F/2/2/F22D5FDB-59CD-4275-8C95-1BE17BF70B21/wushowhide.diagcab

Aşağıdaki konuya göz atın.https://forum.donanimhaber.com/windows-10-da-istedigimiz-guncellemeyi-secip-yukleme-veya-gizleme-ayari-nasil-yapilir--109035651

1909 sürümü gelince temiz kurulum yapmak zorunda değilsiniz yükseltme yaparak da geçebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.