Şimdi Ara

Windows 10 2022 Update 22H2 Build 19045.2130 GDR (18.10.2022) (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.214
Cevap
85
Favori
604.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne sorunları var ? Ben memnunum ama fark etmediğim bir sorun varsa ben de dönebilirim.
  • Bence de bir sorun yok gibi. Gayet de memnun kaldım diyebilirim.
  • Merhaba windows 10 sıfırlama yaparsam microsoft magazası ve xbox uygulaması yeniden yüklenir mi? Bir şekilde bunları devre dışı bırakmışım çalışmıyorlar ne yaptıysam olmadı.
  • Windows 10 1909 build 18363.327 yapısı Release Preview ringden İnsider Previev kullanıcıları için yayınlandı.
    https://blogs.windows.com/windowsexperience/2019/08/26/testing-the-throttled-delivery-approach-for-19h2/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 31 Ağustos 2019; 16:17:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1909 yükleyen ?
  • Ben yükledim ve oyunları oynamaya devam ediyorum herhangi bir hata ile karşılaşmadım fark edilecek bir şey de yaşamadım 1903 ile arasinda..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yıllardır windows 7 home premium kullanıyorum. Artık windows 10 a geçmek istiyorum. Ama bir sürü sürümü var.

Oyun falan oynamıyorum. Sadece forum, film, haber vs vs.

Pro mu önerirsiniz yoksa başka bir şey mi?
  • 1909 sürümüne merhaba deyin.

• MRT_ kullanıcısına yanıt
    bende gözükmüyor şuan...
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Henüz resmi olarak yayınlanmadı Ekim ayında yayınlanacak bu insiderler için test sürümü

• MRT_ kullanıcısına yanıt
    Anladim üstat tamamdir

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

1909 sürümüne merhaba deyin.

Ne gibi yenilikler geleceği belli mi ?
  • Selamlar,
    Hocam ekimde yeni sürüm çıkacak diyorsunuz ben 1903 geçmek için format atacagım sizce atayımmı yoksa yeni sürümü bekliyeyimmi?
    Ek olarak 1903'de yeni güncel isoları yaptığımda wim dosyası 4gb'den büyük olduğu için flash belleğe atılmıyor uefi kurulumda yapmak istiyorum sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
  • Bordo38 B kullanıcısına yanıt
    8gb bellek kullanarak Rufus ile Uefi kurulumu yapabilirsin.wim dosyası 4gb aşarsa Rufus algılayıp Ntfs olarak yazdırıyor ve bir Efi bölümü oluşturuyor. Bu da Uefi olarak kurmanı sağlıyor.
    4gb kuralı yok artık anlıycan.

• merhabalar bugün güncelleme geldi 1809 kullanıyordum fakat şuan yeniden başlayınca 1903 geçecek geçirtmek istemiyorum ne yapmam lazım
  • Bende dikkat etmeden 1903 e guncelledim umarım sorunlu değildir..Bilgisi olan var mı?

• Plan-B kullanıcısına yanıt
    hocam birşey sorcam şuan güncelleyecem fakat siz şuan güncelleme ve güvenlik ayarlarında kurtarma sekmesinde windows 10 un önceki sürümüne geçin diye birşey görüyormusun
  • Yenilikten ziyade 1903 sürümünün hata gidermeleri, optimizasyon ve stabilite üzerine bir güncelleme olacak. Artık Microsoft senede bir büyük yenilik güncelleştirmesi yayınlayacak. Sonraki güncelleme onun hata düzeltmelerini ve küçük çaplı yenilikler içerecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warchief46 -- 29 Ağustos 2019; 18:41:39 >
  • Hocam vallahi yapıp kapattım evde değilim.eve geri gelince bakarım.Güncellemeyi hızlıca attı, gözüme çarpan alt çubuga arama kısmı gelmiş.Birde windows açılış kapanış süresi epey hızlandı.

• kontrol ettim evet var
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.