Şimdi Ara

Windows 10 2022 Update 22H2 Build 19045.2130 GDR (18.10.2022) (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.214
Cevap
85
Favori
604.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok teşekkürler hocam ben 476 iso gelmesini beklemeyeyim ozmn 418 kurup 476'ya kendim güncellerim.
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Direkt indiriyorsunuz hocam. Ben kurdum chrome a benziyor onun tabanından geldiği için. İyi görünüyor.
  • Steelo S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle gerçekçi olursak .

Zaten beklen bir sonraki .esd dosyası yüksek ihtimalle daha da güncel bir yapı halinde yayınlanacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    yorumunuz için teşekkür ederim. Aktivasyondan kastım elimdeki bana ait olan windows 10 keyi idi. Herhangi bir korsan durum söz konusu değil. Ama internette baya ucuza satılan education lisansını da gördüm. Denenebilir mi bilemem ama education ile pro arasında afaki bir fark var mıdır? merak ettiğimden soruyorum. hangisi daha stabildir? Buradaki makaleye göre education ın bir tık fazlası var gibi. Siz ne dersiniz? http://www.serhatakinci.com/index.php/windows-10-surumleri-karsilastirma-ozellikler.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Direkt indiriyorsunuz hocam. Ben kurdum chrome a benziyor onun tabanından geldiği için. İyi görünüyor.
    eyw indirdim
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, düzgün inmiş. Valla sen de olmasan bu Windows 10 çekilecek çile değil.

1903'ü deneyip kaldırmıştım. Bu sürüm bir tık daha iyi gibi sanki stabilite açısından.

• must82 M kullanıcısına yanıt
    Verdiginiz adresteki icerik te zaten Microsoft un resmi sitesinden derlenmistir! Orada ifade edilenlere eklemek isterim soyle :

Pro ile Education Pro arasinda Microsoft Store/ Magaza bloatware siz olmasi yani gereksiz bircok uygulama ve oyun barinmamasi gibi avantajlari vardir...

Akademik surumler malum Pro surumlerdir professional dir :) ucuza satilanlar da Volume Licence Key lerdendir! Hacimli yani adetli kullanimlar icin uretilen urun anahtarlaridir .

Burada Akademik toplu lisanslari da pazarlayanlari savunanlar ya bir sekilde nemalanmakta olanlarin gocunmalari da olagandir Elbette gelir kapilari yani illegal gelir kapilari musluklari kesilem riski de vardir ...

Birseye para vermek LEGAL yasallik kazandirmaz! Aksine kaziklaniyorsunuz. Ama olaya kisa vadeli ve ben kendime bakarim filan fayda ucuza lisans diye dusunenler de olabilir!

Bu duzen zaten gelecek nesillerimiz cocuklarimizin imkanlarina engel olmaktadir lise filan zaten desteklenmiyor Windows ucretsiz hizmeti Turkiye'de yoktur. Anca universitelerde akademik toplu lisanslar vardir Windows Office vs kurumsal abonelik kapsaminda bircok secenekler eskiden varken son yillarda bildigim kadariyla bu imkanlar da azaltilmaktadir! Sebebi de malum suistimal otesi bu isten para kazananlar! Alan memnun satan memnun! Gibi gorunse de etik/ yasal degildir. Teknik olarak lisansli olsa da ! ...

Aslinda bende de legal education surum kullanma hakkim vardir ama cok ta dert etmiyorum aldigim urunler zaten beraberinde geliyor. Toplama filan da yapmadim veya FreeDOS bilgisayarim da yoktur .

Legal olmak veya olmama iste butun mesele bu ! ...

Bitlocker Home edition lara da geliyormus Pro surumlerine has bir guvenlikti(r) . Sahsen teyid edemedim ama ...

https://redmondmag.com/articles/2019/11/12/windows-10-version-1909-released.aspx

• Windows update ile yaptım geçtim şuan eskisinden daha hızlandı

• MSDN guncel iso lardan daha da gunceli son yapi surumlusu olarak hazir gelip guncel olarak kurmak isteyenler varsa benim gibi gerekli islemler ve onerilerim asagidadir .

En guncel yapi ile suan icin bilindigi uzere 18363.476 . En sonunda gozumden kacan bir metod ile en guncel iso olarak entegre ettiren aracla tek tiklama ile hersey hazirlanmaktadir

Test amacli 64 bit Turkce Home Edition,

18363.476.191106-2043.19H2_RELEASE_SVC_PROD1_CLIENTCORE_OEMRET_X64FRE_TR-TR.ISO

Indirme adresi asagidadir ( Nihai kaynak dosyalar Microsoft sunucularidir ) . Tek tiklama ile zipli baslangic dosyasini indirin. Sonra zipli dosyayi cikartip klasor olarak C veya D surucunuz neyse ana klasore tasiyin ve icerisindeki " aria2_download_windows.cmd " Windows bilgisayariniz ile indirmeye baslayabilirsiniz sadece TEK TIKLAMA ile ... Islem bittiginde 0 SIFIR tusuna basip pencereyi kapatilmasi istenecektir... Bu kadar . Surec seri basit ...

.
    .
    .

Donanim haberden mi kaynakli bilemedim daha once bu cevabimda verdigim adres duzgun gostermiyor diye ana sayfasindan kendiniz pekala varabilirsiniz iste :
    .
    .
    https://uupdump.ml

.
    .
    .

Feature update to Windows 10 aramaya yazin en guncel olani da yukarda uygun sisteminize olan mimaridakine gore de tiklayin. :

Windows 10 2022 Update 22H2 Build 19045.2130 GDR (18.10.2022)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 16 Kasım 2019; 21:44:35 >

• zamanında bende bu siteden iso inderecektim güvenemedim. microsotftanmı indiriyor heralde sıkıştırılmış dosyaları indiriyor sonra açıp isoya dönüştürüyor.@smart1978

edit: sanal olarak yükledim sürümü en son olmasına rağmen güncelleme olarak yeniden indirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paratuzağı -- 17 Kasım 2019; 6:31:12 >
    Google DNS ile indirebildim bu yöntemle:
    Bilgi olarak kalsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 17 Kasım 2019; 7:50:28 >
  • paratuzağı kullanıcısına yanıt
    Guncelleme olarak tekrardan indirmiyor. Yuklu programlarin guncellemesini aliyor. Netframework entegre etmistim seceneklerinden onun guncellemesi geldi yani tekrardan indirme yoktur

Ekran gountusu bendeki internete bagladim ve tum gelen guncellemeler ortada. Yani tekrardan yuklenen birsey yok

Sanirim sizinkinde sizi baglayan atlanan eksik birseyler var.

• 1200gs kullanıcısına yanıt
    Biraz daha net ifade eder misin ? Google DNS olmazsa neler olmuyor ?

Site mi yasakli Turkiye'de ?
    3-4 gün önce bu yöntemle yalnız son seçenekle AIO indirdim ingilizce
    sonra türkçe arşiv için indirmek istedim hata verdi
    araştırdım internette
    ve google dns yapınca
    sorun suz indi ve iso oluştu

edit: vpn işe yaramadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 19 Kasım 2019; 11:55:47 >
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    Komut satirinda iken mi hata verdi yoksa zip li pakedi indirirken mi ?

Malum once zipli paket indiriliyor ve sonrasinda da esas indirme sureci .cmd dosyasi acilmasi ile devam etmektedir.
  • 18363.476.191106-2043.19H2_RELEASE_SVC_PROD1_CLIENTPRO_OEMRET_X64FRE_TR-TR.ISO oluşturulan iso bu ama 11 toplu güncellemeleri yeniden yaptı belki vmware de denediğim içindir.

@smart1978
  • paratuzağı kullanıcısına yanıt
    Sorunu buldum : SSU ( Servicing stack update ) yuklenmemis !

Suan icin su surum yuklenirse tekrar ayni guncelleme yapmayacaktir . Test te ettim tekran kurudm ilk tespitimde dogruladim

Su dosya indirilmeli KB4521863 :
    http://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB4521863
    .
    .
    .

Caps gorsellerinden de anlasilacagi uzere tekrar indirme yok cunki internete baglanmadan once KB4521863 kendim elle kurdum

paket iniyor ana dizinlerden birinde yönetici olarak çalıştırıyoeum isoiçin gerekli 5-6 gb lık dosya google dns yapmadan inmiyor

edit ingilizce sorunsuz indi update almadı
    türkçeyi daha kurmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 18 Kasım 2019; 15:32:25 >
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.