Şimdi Ara

Windows 10 Nisan güncellemesinde Intel SSD sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • az önce pc yi zar zor kurtardım...1803 numaralı ubdate sonrası gelen yeni dalga pc nin kararlılığını bozuyor,başlatma sorunları vs.

sektörde tekel olunca kendini bitürlü geliştirmedi Macrosoft!hala tospa hızıyla tüm eylemleri;
    Allah tan otomobil,uçak falan üretmiyor Microsoft.kitlenip kaz dağlarına uçanımı ararsın,bariyerlere vuranımı artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxx1 -- 10 Mayıs 2018; 13:33:27 >
  • Hay tüküreyim yapacağınız işe. 2 laptop bir aydır çöp gibi masamda bekliyor. Hâla daha sorunlu güncelleme yayınlıyorlar.

• Merhaba.

Intel 750 serisi ve dc p3600 serisi pci exp taban li diskleri beraber kullaniyorum. Guncelleme sonra herhangi bir sorun yasamadim. Anakart uzerindeki csm ayarlarini only uefi olarak ayarlamistim su ana kadar, disklerle alakali herhangi bir sorun gozlemlemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • intel iyice S**di.

• Samsung 850 EVO kullanıyorum ancak bu açılışta otomatik olarak UEFI ayarlarına girme sorunu bende de hasıl oldu. Format attım, BIOS'u sıfırladım ne denediysem olmadı. Her 10 açılıştan 2sinde otomatik olarak BIOS ayarlarına girmeye çalışıyor bilgisayar.
  • w7 de rahatız.

• sorun KB4103721 kodlu güncellemeden kaynaklı pc ler açılmıyor!

• aptal sea of thieves indirebilmek için windows update'i açmanı istiyor nekadar aptal bir firmadır bu işletim sistemi updatesini oyun indirme aracına bağlayan iş bilmez beceriksiz adamlar. aslında işi çok iyi biliyorlar hepsi bahane kılıf bunların bütün yaptıkları şey sistemde cirit atmak koskoca işletim sisteminin kendisi en büyük trojan truva atı. microsoftu inteli hepsi truva atı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.