Şimdi Ara

Windows 10 mu 7 mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    6gb ram
    hd 6870 ekran kartı
    intel quad core q8200

Şuan windows 10 kullanmaktayım.Bu sisteme en iyi hangi işletim sistemi yakışır?
    Nedenleriyle yazarsanız çok daha iyi olur.

• sistemleri kur dene üstad bende benzer bi sistem var ddr4 benim sistem 10 da olur 7 de olur denemen lazım herkes bişe der
  • Kesinlikle 7.çünkü core 2 quad zamanın en uyumlu sistemi 7 dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 14 Ekim 2017; 16:30:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Kesinlikle 7.

yıl 2017 hala 7 öneren var. en düşük 8.1 update 3 yüklemenizi tavsiye ederim.
  • windows 7 daha iyiydi sanki 10 kasıyor biraz evet daha hızlı açılıyor ama çalışma esnasında sıkıntı oluyor...
  • Windows 7 den sonra çok bozdular, oyuncak gibi her gün güncelleme mi gelir bir işletim sistemine ? En güzeli stabil 7 kur kullan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: başaran

Windows 7 den sonra çok bozdular, oyuncak gibi her gün güncelleme mi gelir bir işletim sistemine ? En güzeli stabil 7 kur kullan.

Donanım ve konfigürasyon tabanı yaş ve sürücü olarak 7 ile uyumlu ise 10 kullanmak deliliktir, intihardır. Ama yeni PC'ler Microsoft faşizimi yüzünden mecburen 10 desteği ile sınırlı olduğundan yapacak birşey yok.

• Microsoft windows 7 desteği ni sonlandirdi win 8 de yakinda sonlandircak en kararli ve bütün guncellemeleri alan windows 10 a geçin

• windows 95 with internet explorer 6.0
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.