Şimdi Ara

Windows 10 Mobile güncellemesinin ikinci dalgası olmayacak (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
1.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bence türkiyede microsoft telefonlar na alınmalı nede kullanılmalı, bunu söyleyen eski nokia lumia 920 kullanıcısı,

neden diyecek olursanız, türkiyede hizmet ve destek sıfır,

yıllar önce daha tlf garanti kapsamındayken biçok defa garantiye gitti (nokia920)

sorunları çözmek yerine tlf daha beter hale sokup gönderdiler,

en son tlf garantiden geldi ama bu seferde ekran kasaya batıyordu, ekran kasa sabitlemesi sol üst tarafta yapılamamıştı, angutlar ne yaptı iseler artık,

neyse geri yolladım servise, epey bir uzun servis süresinden sonra tfl geri geldi, ekran sabitlenmişti ama bu seferde sim kart okunmuyordu,
    sim kartın çalışması için kartın altına tek yaprak ince peçete kopartma kağıt yerleştirmem gerekiyordu,

lanet olsun dedim herşeyden vazgeçtim, tlf attım kenara, şuan iphone 6 kullanıyorum,

neyse küçük kardeşime hat aldık, geçici bir süre bu tlf kullanması için nokia lumia 920'e w10insider kurdum, sim kartı takınca sorun verdi, garanti bittiğinden tlf açıp içine baktım,

sürpriz, baktımda ne gördüm dersiniz, hani o tlf'deki ekran gevşemesi varya, onu gidermek için ekran kasa altına bildiğin fotokopi kağıdından bir parça koparıp yerleştirmişler,

sabitlemeyi bu şekilde gidermişler hemde resmi servis, gelinde türkiyeden tlf alın, bu türk milleti kendine düşman, nasıl bir mantıktır bu arkadaş,

neyse işin gerçeği bu,

bu arada nokia lumia 920, w10insider son sürümünü çok güzel bir şekildede donma monma olmadan oynatıyor, oyunlar yüklü değil, kardeşim tlf'de oyun sevmiyor ama ben dener burda sonucu paylaşırım,

not:w10 mobile çok güzel olmuş bu arada....

okuduğunuz için tşklr..

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.