Şimdi Ara

Windows 10 Mobile güncellemesinin ikinci dalgası olmayacak (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
1.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Benim Lumia 1020 2gb ram'li piyasada hala daha iyi kamerası olan bir model yok ama daha düşük model olan sadece işlemcisi çok daha az iyi olan L550 ve 650 güncelleme alıyor onuda geçtim lumia icon adlı cihaz var şaka gibi
    Şu kameraya yazık ettiler
    Windows 10 Mobile güncellemesinin ikinci dalgası olmayacak Windows 10 Mobile güncellemesinin ikinci dalgası olmayacak

520, 620 demek istedin sanırım. 550, 650 windows 10 ön yüklü geliyorlar zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Evet ön yüklü geldiğini biliyorum zaten demek istediğim şey donanımı bahane etmeleri o manada yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a_y_k_u_t

Gençler o değilde instagram hala beta mı onu söyleyin siz :D

Ulan gülsem mi ağlasam mı bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Böyle rezil bir güncelleme dağıtımı görmedim. yıllardır güncelleme sebebiyle demediğimiz android'i bile geride bıraktı.
    2015 ağustosta lumia 820 aldım eylül ekim gibi tüm telefonlara ayrım yapılmaksızın güncelleme verilecek dendi. Şimdi ise sadece seçtikleri bazı modellere.
    şu yazılım saçmalıkları yüzünden bazen insanların iphona neden para akıtanlarını daha iyi anlıyorum.

Rezilsin Microsoft rezilsin Windows 10 Mobile

Karaktersizlik microsoft'un diğer adıdır zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enver328

Ben windows kullananların vazgeçeceğini düşünmüyorum. Bir süre sonra yeni modelleri almaya devam edeceklerdir çünkü onlara göre windowstan daha hızlı ve stabil, aynı zamanda microsofttan daha iyi ve güvenilir bir yazılım şirketi yok. Hem kimse almazsa microsoft o telefonları kime satacak nasıl para kazanacak.

Ya neresi güvenilir yalancı firmanın teki işte. Aylarca oyaladı sonuç ortada.

Neyi yalancı? Sende 930 yok mu? Windows 10 geldi işte. Sana verdiği sözü tuttu mu? Tuttu. Neyin peşindesin sen? Doğruları söyle.

Ben her zaman doğruları söylüyorum senin gibi millete iftira atmıyorum. Microsoft tüm cihazlara Windows 10 vereceğiz diye oyalamadı mı milleti şimdiye kadar ? Her zaman buradayım, beklerim.

Verecek cevabın yoksa sırf yazmak için alıntı yapma.

Nasıl 930'una windows 10'u yükledin mi? Nasıl? Güzel mi?

Hiç uğraşmadım artık gına geldi sahibinden'e ilana koydum. Kurtulacağım yakında.

Neden satıyorsun ki? Alacak kişiye ayıp değil mi? Hem alma aldırma diyosun hem de satıyosun? Birisine aldıracaksın.

Ne almayı düşünüyorsun yerine? Güle güle kullan şimdiden yeni telefonunu.

Senin gibi ms aşığı birine satacak işte.

• Satın elinizdekileri şu kaypakların sistemini kullanmayın artık.

• Ä°lk fırsatta kurtulacağım inÅŸallah çok ümitliydim bu sistemden çevremdekilere de baya savunuyordum ama batırdılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep beraber laf yapıyoruz da zaten kararlı sürüm dedikleri şey insider sürümünden farkı yok ki ?
  • http://s10.postimg.org/v9z1mipbd/T6vk_W49.jpg

An İtibariyle Lumia x20 sahipleri

• Mobil piyasadan batıp defolup gitmesi tek temennim kimseyi strese sokup canını sıkma artık microsoft yol al artık git ofice sat lisans sat pilavcı falan aç ama telefon yapma sen :) servise 1520 gönderiyosunuz değişim diyolar 830 vermek istiyolar yapcak bişey yokmuş muş muş aman beyler ızak durun trident falan alın servisde daha az sıkıntı çekersiniz meltem tv den telefon alın bunlardan almayın :)))

• Güncelleme alacağını zannedip alamayacan zaten parmakla sayılacak kadar kullanıcının telefon değştirdiklerinde wp telefon almaları imkansız.

Alt sınıf kullananlardanım özellikle binlerce tl verenlere acıyorum cidden. Yarın insider update iptal ederlerde ki ederler o zaman onlar içişn daha kotu olacak.

2016 analizlerde piyasadan silineceğini okduğumda inanmamıştım ama gidişat onu gosteriyor. 1-2 yıla daha farklı bir marka işe tekrar girerler mobik sektörer

• Olmazmı

• Microsoft çok büyük umutlarla başladığı bu yolda bu kararıyla kendi kendine en büyük zararı vermiştir.Şimdi bende 1020,920 üstüne bir de 820 var annemde ve bu telefonlar win 10 almayacak.Ancak daha düşük donanımda olan telefonlar alacak.

Madem böyle bir düşünceniz var baştan eski modellere vermeyeceğiz diyebilirdiniz.Ben bu uygulamanın yeni modellere geçişi sağlayacağını hiç sanmıyorum.Ben kalkıp yeni bir microsoft telefon almam.Çünkü bugün aldığım 950 nin akibeti bile belli değil.Elimdekileri gittiği yere kadar kullanır başka platforma geçerim.Fanatik değilim,firma da babamın firması değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alberto Ascari

Microsoft çok büyük umutlarla başladığı bu yolda bu kararıyla kendi kendine en büyük zararı vermiştir.Şimdi bende 1020,920 üstüne bir de 820 var annemde ve bu telefonlar win 10 almayacak.Ancak daha düşük donanımda olan telefonlar alacak.

Madem böyle bir düşünceniz var baştan eski modellere vermeyeceğiz diyebilirdiniz.Ben bu uygulamanın yeni modellere geçişi sağlayacağını hiç sanmıyorum.Ben kalkıp yeni bir microsoft telefon almam.Çünkü bugün aldığım 950 nin akibeti bile belli değil.Elimdekileri gittiği yere kadar kullanır başka platforma geçerim.Fanatik değilim,firma da babamın firması değil.

950 mi aldınız?

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Servis sikintinizi anliyorum fakat kanuni hakkinizi kullanip paranizi iade alin. Ayni sey bir cok matkada basimiza geliyor. Tabiki bu ms de basimiza gelmesini hakli kilmaz ama servis kotu diye bu telefonu almayin demek mantikli bir aciklama degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: infinite

Hala güncelleme derdindesiniz ..2016 ilk çeyrek bitiyor...adamlar uygulama konusunda ölmüş, gömenleri yok..bir hatayı 920 ile yaptım yetmedi 1520 dedim sonra dönmemek üzere kaçtım... Bulaşmayın adamı yolun ortasında bırakıyor

Elimde L1520 var, kullanıyorum. Bazı özellikleri gayet güzel. Mesela Zeiss mercek var, Dolby ses sistemi var,www.dolby.com sitesinden görebilirsin. Android olsun dolby özelliği de olsun istiyorsan HTC M9 alabilirsin.

Display dock bağlandığı için L950 dual sim almayı düşünüyorum. Gerçi L1520'nin yanında aynı anda iPhone 5S, blackberry 9790 ve huawei GR5 ve HTC Desire 820 kullanıyorum. Hepsinin birbirine göre üstünlükleri var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alberto Ascari

Microsoft çok büyük umutlarla başladığı bu yolda bu kararıyla kendi kendine en büyük zararı vermiştir.Şimdi bende 1020,920 üstüne bir de 820 var annemde ve bu telefonlar win 10 almayacak.Ancak daha düşük donanımda olan telefonlar alacak.

950 mi aldınız?

Ben kelimeyi yanlış seçmişim kusura bakmayın.Almayı planladığım olacaktı doğrusu.İşin aslı 950 xl için oldukça niyetliydim ama 1020 ye bile güncelleme vermeme kararı şimdilik beni soğuttu yeni modelden.Bekleyip duruma göre hareket edeceğim.Elimdeki iki modelde şimdilik işimi görecek durumda.Windows platformu severek kullandığım bir platfrom ama microsoft son olayla hem biz kullanıcılar hem de kendisi için iyi bir karar vermedi.Eğer ki ilk başta 20 li modellere güncelleme vermeyeceklerini söyleseler hiç bir tepki vermezdim.

• O zaman telefonlar omrunu tamamlayinca 2nci dalga musteri bulamayacaklar en azindan 1 tane.

• microsoft mobil ne yapıyo çok merak ediyom sçtı batırdılar iyice
  • İyi ki gelmeyecek aslında bunun kıymetini bilmek gerek. Bugün 925'i Cyan sürümüne döndürdüm telefon resmen uçuyor. Denim ile kaybolan hız geri geldi varsın 10 olmasın.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.