Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (708. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: istanbulbirbaska

Windows 8.1 e geri dönmek için ''windows device recovery tool'' programı çıkmış.Yada '' Lumia software recovery tool'' ilede 8.1 e geri dönebilirsiniz. Şuanki beta w10 sürümler düzgün çalışmıyor ve oldukça hantal çalışıyor. Tam sürüm çıkana kadar 8.1 kullanmak en iyisi

Lumia software recovery tool son güncellemesi ile bizim cihazların desteğini bitirdiler. Sadece eski cihazları (symbian ve n9 için) destekliyor galiba. Windows Phone Recovery Tool da son güncellemesi ile Windows Device ... adını aldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NamelessWonder kullanıcısına yanıt
    Nokia software tool ,n9 ,symbian
    Windows device tool ,lumia ve htc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulbirbaska -- 1 Ekim 2015; 17:18:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbulbirbaska İ kullanıcısına yanıt
    Evet lumia software recovery tool geçenlerde yeni güncelleme aldı ve adı tekrar nokia oldu. LSRT diye bi olay kalmadı yani artık. He tekrar yeni bişey çıkardılarsa onu bilemem.

• NamelessWonder kullanıcısına yanıt
    Evet az önce şimdi farkettim , lumia cihazlar için tek seçenek windows device recovery tools olmuş. Ama program bazen telefonu görmemezlik yapabiliyor . O zamanda nokia recovery tools programınıda kullanmasak bile kurmamız gerekebiliyor. Yüklenirken bazı sürücüleri filan kuruyor. Böylece windows device programıda telefonu görmemezlik yapmıyor hemen tanıyor.

Bu arada bu programın adı 40 kere değişti arkadaş , karar verin artık her seferinde ismi değişiyor. Bu şirkette 1 ay sonrasını bile karara bağlamadıklarını günlük hareket ettiklerini gösteriyor.Hemen cayıp başka birşey ortaya atıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu deneme sürümlerinin son kullanma tarihimi vardır nedir telefon aptallaşmaya takılmaya başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.1 gdr2ye döndüm.. Vay be,bizim telefon aslında ne hızlıymış böyle.. Windows stabil diyoruz ama beta kullanmaktan stabiliteyi unutmuşuz.. Yeni sürüme kadar iyi böyle

• Bende bu gece Gdr2 ye döndüm

• x-calibur kullanıcısına yanıt
    Gdr2 ye nasıl dönüyoruz anlamıyorum.

• love_tired L kullanıcısına yanıt
    Önce lsrt ile 8.1e donuyoruz.. Ardından insider KURMADAN telefonu güncelle diyoruz,ufak bir güncelleme kuruyor ve sonrasında insideri kuruyoruz.. Yukarıdan aşağı 3 seçenek çıkıyor, slow fast slow şeklinde.. En alttaki slowu seçip yüklüyoruz ve gdr2 hayırlı olsun..

Dikkat, ilk başta direk insider kurarsan sadece slow ve fast diye 2 seçenek çıkıyor ve slowda 10166 geliyor hocam.. O yüzden insider kurmadan önce güncelleme arat ve bulduğu guncellemeyi indir yukle

• Arkadaşımın yazdığına ilaveten ben garanti olsun diye Windows insider ı kaldırdım. Durduk yere bir güncelleme daha bulur diye. Bu arada lsrt ile değil ben wdrt olan Windows Phone recovery tool ile yaptım geri dönüş işlemini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-calibur -- 2 Ekim 2015; 7:21:24 >
  • Yüklemenizi tavsiye etmem tam bir pil canavarı olmuş dolu bataryayı 2 saatte bitirdi hiçbirşey yapmadan,ve arka taraf çok sıcaktı.
    sabredin şunun şurasında yayınlanmasına ne kaldı
  • Gdr2 de surum no sı nedir ben geri dondum ama direk gdr2 geldi gibi.ayarlar kategorıye ayrılmış

• Aul’a yöneltilen tweet’de büyük etkinlik ile birlikte yeni bir yapının yayınlanıp yayınlanmayacağı belirtiliyor.
    Gabriel Aul ise etkinlikten önce yeni yapı yayınlanmayacağını, ancak etkinlikten sonra bir yapı gelebileceğini paylaştı.

Kaynak windowsphonehaber.com

• thermofısa T kullanıcısına yanıt
    8.10.15116.125

• Bendeki 8.10.15148.160

• Ben 2 slowuda seçtim Gdr 2 gelmedi banamı garezi var bu meretin 10166 geliyor hep.

• Ama şimdi netten bakınca 830 da os durumu doğru ben direk gdr2 ye donmusum

• thermofısa T kullanıcısına yanıt
    Evet o Gdr2 den sonra çıkan son sürüm ama benim telefona gelmiyor o sürüm

• ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımızın anlattığı sıralama da yaptınız değil mi? Tüm normal güncellemeleri yapıp sonra insider olacak ve en alttaki slowu seçeceksiniz

• Ben bir şey yapmadım.w10 dan direk windows recovery toolla direk gdr2 son surume yukledim

• 
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.