Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (626. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • King in uygulamalar güzel çalışıyor. Hearthstone u deneyeceğim
  • Hocam onu yapıyorsan twitch falan uğraşma Youtube ile Google Chrome uygulamasını yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 9 Ağustos 2015; 1:36:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay H

quote:

Orijinalden alıntı: ss_kage

:D
    Peki apk olarak mı indirip kuruyoruz yoksa direk mağazadan mı?
    Attığın ssde mağazayı gordum de
    Eğer apkysa o mağazada isimize yarıyan bişi var mı? Apksız calısan

Birkaç sayfa geride işlemin nasıl yapıldığına dair detaylı anlatımım mevcut.

Apk yı indirip bu anlatım ile cihazınıza yükleyebilirsiniz, mağazalardan bir şey yüklenmiyor şu aşamada.

Hocam sen en iyisi 1. Sayfayı ve konu başlığını güncelle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uurc1975 -- 9 Ağustos 2015; 1:37:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silentscream12

Test edilmesini istediğiniz uygulama varsa yazabilirsiniz, ben daha bulamadım uygulama

Edit: sahibinden.com sorunsuz çalışıyor

CİA ve Vakıfbank uygulamalarına bakar mısın hocam bir de
    Sahibinden de konum hizmeti dahil sorunsuz çalışıyor mu hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uurc1975 -- 9 Ağustos 2015; 1:41:01 >
  • Snapchat'ten google play servislerini sildim fakat cihaz doğrulanıyor kısmında takılıyor, giriş yapmıyor hesaba
  • Android deki Ücretli uygulamaları da ücretsiz kura bilirmiyiz yoksa satın alma gereklimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Damaged Brain

Hocam onu yapıyorsan twitch falan uğraşma Youtube ile Google Chrome uygulamasını yap.

Youtube uygulamasından google servislerini sildim; fakat hiç açılmadı bile
    Chrome zaten hiç açılmaz, denemeye bile gerek yok.
  • Asıl bomba geliyor; ES File explorer yükleyerek cihazınızın emulate ettiği android klasörlerine istediğiniz gibi erişebilirsiniz. Buyrun benim telefondan alınmış ss'ler, yok artık Lebron James;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anisotropic -- 9 Ağustos 2015; 1:53:50 >

• ya biri şu bombaları kısaca yazsa .. neler oluyor
  • 10166da kilit ekranında sonra başlangıç ekranının gelmemesi sorununu ben mi yaşıyorum sadece? Yok mudur bir çözümü?
  • quote:

Asıl bomba geliyor; ES File explorer yükleyerek cihazınızın emulate ettiği android klasörlerine istediğiniz gibi erişebilirsiniz. Buyrun benim telefondan alınmış ss'ler, yok artık Lebron James;

build.prop editleyerek bilindik model bi telefon olarak tanıtıp play servisleri yüklenirmi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açmayın-bağıran-karı -- 9 Ağustos 2015; 1:57:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

quote:

Asıl bomba geliyor; ES File explorer yükleyerek cihazınızın emulate ettiği android klasörlerine istediğiniz gibi erişebilirsiniz. Buyrun benim telefondan alınmış ss'ler, yok artık Lebron James;

build.prop editleyerek bilindik model bi telefon olarak tanıtıp play servisleri yüklenirmi acaba?

Android'le pek aram yok, hemen build.prop'u açıp bakayım modelde ne yazıyor

Edit: Taş gibi kitkat var cihazda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anisotropic -- 9 Ağustos 2015; 1:59:55 >

• Emülatör konusu düşündürmüyor değil, sistem stabilitesi zamanla gitmesin de. Onu geçtim bu Emülatör de ki kitkat sabit kalır mı ? yoksa güncellemelerle yükseltilir mi ? zamanla.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

quote:

Android'le pek aram yok, hemen build.prop'u açıp bakayım modelde ne yazıyor

Edit: Taş gibi kitkat var cihazda

Microsoft Windows 10 olarak gözüküyor cihaz neden popüler bi android modeli kullanmamışlar anlamadım resmen uyumsuzluk çıkartsın diye yapılmış
    Bide neden opendns kullanmışlar

• Mx player ve Powerampde dosyalarımızı nasıl gösterebiliriz? Mx hafıza kartındaki videoları poweramp de müzikleri bulmuyor.
  • Şu an google play servisleri denemesi yapıyorum, clash of clans'ı da google servisleri için yine patchledim. 35mb biraz uzun sürüyor, sonuçları paylaşırım 10-15dk ya
  • Beyler yatın uyuyun nolur meraktan uyuyamıyorum yeni bişey varmı diye yarın devam ederiz

• quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

Beyler yatın uyuyun nolur meraktan uyuyamıyorum yeni bişey varmı diye yarın devam ederiz

Daha bu başlangıç Clash of Clans'tan google+ girişi yapmayı planlıyorum yarın
  • quote:

Şu an google play servisleri denemesi yapıyorum, clash of clans'ı da google servisleri için yine patchledim. 35mb biraz uzun sürüyor, sonuçları paylaşırım 10-15dk ya

Bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam nova launcher deneyebilirmisiniz android sdkda falan gayet güzel çalışıyodu belki işe yararda android ana ekranını goruruz Windows Phone da

• 
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.