Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
34.753
Cevap
130
Favori
818.299
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu
Giriş
    1379 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

Geçen ikinci el telefon satan bir mağazada 90 dolara temiz unlocked 950xl görünce konu aklıma geldi, hala hayatta mısınız son savaşçılar
    Hocam fakirliğin gözü kör olsun 930 ile devam. 31 aralıktan sonra bakalım ne olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Siz hangi cihaza geçtiniz hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    açmayın-bağıran-karı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Siz hangi cihaza geçtiniz hocam?
    Galaxy s10+ kullanıyorum hocam, efsunlu snapdragon modeli. Saldırmak için bekleyenlere diyim şimdiden bende beklemede pil harcamaymış, kamerada kumlanmaymış noise sorunuymuş falan bu tür şeyler yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açmayın-bağıran-karı -- 6 Ağustos 2019; 21:55:43 >

İyi iyi maşallah.

Lumia 630 vardı galiba önceden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    açmayın-bağıran-karı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

İyi iyi maşallah.

Lumia 630 vardı galiba önceden.
    Hocam ben bırakalı çok oluyor 2016 Eylülde kesin olarak noktayı koydum, yaklaşık 3 sene Xperia xa ultra kullandım ondan da çok memnundum zaten S10 plusa geçince arka kameradaki büyük fark ve performans harici aşırı bi farklılık yaşamadım telefondan sıkılmamış olsam rahat 2 sene daha gideri vardı.
    Kullandığım akıllı telefonlar arkasındaki tek yanlış seçim Lumia serisi oldu zaten onu da bi anlık hevesle yaptım microsoftun tuzağına düştüm, büyük yazılım şirketi falan dedik kestane çıktı. Bilgisayar için de yeni wifi kartı aldım dışardayken, okuldayken falan pc lazım olduğunda mac os x kullanamıyordum onu da hallettim, türkiyeye döndüğümde ssdyi formatlayıp windows bölümünü yok ederek microsofta tamamen güle güle diyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açmayın-bağıran-karı -- 7 Ağustos 2019; 2:13:49 >
    |
    |

• Onbaşı
    19 Mesaj
    Arkadaş bizde nasıl bir seçim yaptıysak iki telefonum var biri Windows Phone lumia 950 xl diğeri blackberry Passport ama ikiside güzel sırf uygulama yüzünden Android e geçecem zaten ios bikere bulaştım töbe bidaha kullanmam bu kadar kullanıcı kısıtlı kapalı bi sistem ne buluyorlar nasıl o kadar para verilir seni kısıtlayan bi sisteme anlamak mümkün değil Android de en son 2014 de kullandım sanırım versiyon Android 4.4.4 dü sürekli donup kalıyordu sözde multitasking vardı telefonu kapatıp acmasan arka plandaki uygulamaları sonlardırmasan ya kasılıyor yada gavur gibi yanıyordu Android telefonlar şimdi baya bi mesafe almışlar ama bilmem kaç gb ram kaç gb dahili hafıza kaç mhz işlemci hızı 8 çekirdek anca yetiştiler Windows Phone ve blackberry 10 işletim sistemine ama ben bu dayatmaya karşıyım en azından 3 popüler işletim sistemi olmalıydı ya Windows Phone yada blackberry 10 ikisinden biri desteklenmeli ve geliştirilmeliydi neyse 2019 sonuna kadar bekleyelim ondan sonra bizde bu dayatmaya mecburen uyacagız

|
    |

• Binbaşı
    1322 Mesaj
    Android WP8.1'den daha stabil şuan.

13 Ağustos 2019
    |
    |

Emektar Lumia 520 ile Windows 10 dayız yaz ustaaa

He bu arada WhatsApp ve Instagram mağaza da hala aktif gibi Mağazada geçmiş indirdiğimiz uygulamaların olduğu yere girin liste çıkıyo yanında yükle yazısı var yüklüyon ama üstüne tıklayınca yüklemiyo bekliyon o sayfa da ve işlem tamam ama Instagram her şekil hatalı zaten dm Mobile geldi sorun yok ama WhatsApp cayır cayır

Zaten bide Lumia 930 öldükten sonra 520 ye geri dönüş yapınca hiçbir zaman Instagram düzgün çalışmadı hep 2-3 dakika sonra uygulmadan atıyordu bazen de hemen :((

Neyse 520 ölene dek devam :)

|
    |
    e-Militarist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu konu hala aktif , cihaz yazılımı öldü , cooktan verdin yiğenlere telefonu duvardan duvara vuruyorlar.
    Xiaomi yeter bize şuan ,Microsoft gibi sahibinin terk ettiği telefonu kimse kullanmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguZMaSTeR -- 14 Ağustos 2019; 6:19:43 >

Bir güzel mühendisi vardı. Elinde iPhone'u ile fotoğrafları vardı. 735 kullanıyorken iPhone aldım. Geri tuşu olmaması ve karışık gelmesi sonucunda android aldım. Şuan android 9 var. Uygulama bolluğu yaşanıyor. Boşuna 4 senem geçmiş. Paralarım gitmiş. Stres olmuşum.
    *Bu mesajı birazdan silerler. Zoruna gidenler var. Şikayet açıyor. Firmanın bile, ürettiği cihaz şeyinde değil, umurunda!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    OguZMaSTeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: babasayfa

Bir güzel mühendisi vardı. Elinde iPhone'u ile fotoğrafları vardı. 735 kullanıyorken iPhone aldım. Geri tuşu olmaması ve karışık gelmesi sonucunda android aldım. Şuan android 9 var. Uygulama bolluğu yaşanıyor. Boşuna 4 senem geçmiş. Paralarım gitmiş. Stres olmuşum.
    *Bu mesajı birazdan silerler. Zoruna gidenler var. Şikayet açıyor. Firmanın bile, ürettiği cihaz şeyinde değil, umurunda!
    Bu konu da sana hak veriyorum, ben aldigimda burda cihazda arama ayarlarinda arama bekletme ve yonlendirme secenegi yok dedigimde bazi sahislar bana "cok mu onemli, mh ara veya *#22# yap" dediler. Arkadas daha bu ayar yok cihazda sene 2013 filandi. Biz market sikinti dedigimiz de "ama ben o uygulamalari kullanmiyorum yea" diyenlerde az degildi. Yok market gelisecek yok efsane olacak soyle olacak boyle olacak neyse ki iki ay zor sabrettim de elimden cikardim

|
    |

• Yarbay
    6637 Mesaj

Evet şu an android daha kararlı çalışıyor ancak hangi şartlarda buna iyi bakmak lazım. Zamanı için konuşmak gerekirse 1 GB Ram bulunan s3 ve lumia 920 aynı uygulamaları arka arkaya çalıştırdığı zaman s3 arka planda uygulamaları kapatmaya ve hatta hantallaşmaya başlıyordu fakat lumia 920 de bu durum söz konusu değildi, arkada açık uygulamalara devam edebiliyordunuz rahatlıkla veya sistem kararlığı kaybolması yaşamıyordunuz.

Evet, uygulama desteği sistemsel eksiklikler çok can sıktı windows tarafında ancak kullanım rahatlığı ve uygulama devamlılığı olarak kat be kat öndeydi konuştuğum zaman için. Doğru düzgün bir geliştirme süreci olsaydı, kullanıcıları daha fazla dikkate alsalardı şu an gelişmekte olan değil gelişmiş ve piyasada hatırı sayılır bir kullanıcıya sahip işletim sistemi olabilirdi karşımızda.

Bizim zamanında kullandığımız koyu tema daha yeni geliyor androide

|
    |
    Damenda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Binbaşı
    1144 Mesaj
    O bu değil de yok mu bir babayiğit cihazları anrdoide çevirelim ?????

|
    |
    Bilmem kaç aydır Android kullanıyorum, tırnağı olamaz Windows 10 un :/
    |
    |

|
    |

Tabii Windows Phone 8.1 için ayrı Windows 10M için ayrı değerlendirmek de lazım.
    1gb ram modelleri 10M'de rezil. 950 ve 950XL bile microfost'un kendi geliştirdiği işletim sisteminde tam başarılı değil.
    Marshmallow'dan sonra Android ne kadar iyiye gittiyse Windows Phone/Mobile o kadar kötüye gitti.
    Windows Phone/Mobile kullanırken Microfost'un yeni uygulama çıkarmadığını, güncellemediğini var olanları ama iPhone için yeni klavye uygulamalarını bile çıkardığını gördüm.

-------- OKUYANLARA Ö Z E T ---------
    Microfost'un mobil ürünleri ne kullanın ne de önerin kimseye.
    Bir iki sene sonra kendiliğinden ölüyor genelde.
    |
    |
    Bay H kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Lumia 920 birkaç reg edit le wm10 da olukça iyi idare ediyor. Eğer android uygulamalarını kullanmak isteyen varsa app2appx isimli telegram grubunda astoria nın çalışan romu nu yükleme yonergeleri mevcut. Ben birkaç sene daha lumia dan vazgeçmem gibi duruyor gündelik tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor

|
    |
    Intel i7 4790K - MSI Z97 Gaming 7 - Gskill 4x4gb 1600mhz - Zotac GTX 1070 Amp Extreme - Samsung 850 EVO 250gb - Seagate 1tb - Corsair RM850X - Coolermaster Hyper 612s - Cooler Master Master Gel Maker Nano - COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE - 6x LC-Power AiRazor 120mm - Samsung S24D590PL - CM Storm Inferno - Razer Vespula - Logitech Z600 - Kingston HyperX Cloud 2 - Zyxel VMG-3925
  • Yarbay
    3302 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    tlhGS

Komple gidiyor.
    |
    |
    Swothra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.