Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
34.723
Cevap
130
Favori
809.126
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu
Giriş
    1765 Mesaj

Tesekkurler. Aksam evdeki eski iphone ile bir deneme yaparim. Umarim olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    e-Militarist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13265 Mesaj

O da olmazsa önemli gördüğünüz yazışmaların ekran görüntülerini alıp saklayın. Bilgisayardan daha hızlı alırsınız. Windows telefonda WhatsAppı açın. Bilgisayarda WhatsAppı açın. Telefondan or koduyla WhatsAppı bilgisayardan görün. Yazışmalar ordadır. Telefondan yedeklemeyi silmediğiniz takdirde bilgisayardan entegre olarak windows telefonla beraber açtığınız arşiv bilgisayarda her daim görünür sanırım. Yedeklemeyi silmeyin yeterki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 8 Temmuz 2019; 12:22:2 >
    |
    |
    scan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Microsoft 950 XL

❤ [Deleted from big topics] ❤
  • Binbaşı
    1765 Mesaj

Cok tesekkurler

|
    |
  • Binbaşı
    1131 Mesaj
    Yaklaşık 10 ay önce abdroide geçenlerdenim. Elimde 640 xl var. Bu cihaza android yüklenebilir mi ? Ya da tablet gibi kullanmak mümkün olur mu ? Bilgisi olan ? Yazıktır cihazlar çöp olmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    arm Tabanlı Phone Cihazları için Windows 10 Version 1709 2019-07B Güncelleştirmesi (15254.575)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 10 Temmuz 2019; 1:36:53 >

Microsoft 950 XL

• Yarbay
    13265 Mesaj
    Seviyorum mekanı en son terk etmeyi, kepenkleri indirmeyi. :))

Nokia N8-00 kullanırken de böyle olmuştu. Nokia Symbian'dan Windows'a geçiyoruz artık size güncelleme falan yok demişti. N8-00'lar elde kalmıştı. Hatta 2 tane var bende, duruyorlar çekmecede öyle. Nokiacı tayfa herkes bir yerlere kaymıştı. 1 gün öncesi Android'e gömen bazı arkadaşlar o gün androide geçmişlerdi mesela. Hiç unutmam. Sonra girdik birbirimize onlarla da. :)) Kulakları çınlasın. Onları sonra 1020 anasayfa haberlerinde gördüm. Neymiş efendim 808'in kamerası 1020'den iyiymiş. Duy da inanma. Hani microsoft nokiayı aldı 808'lere desteği kesti ya, biz de 1020'den intikam alalım hesabı. Ne insanlar gördük şu alemde.

Örneğin bu konuyu açan arkadaş da. Hani bir mottoyu bu başlığa taşıyan arkadaş. Bildiklerinizi unutun mottosu. Dikkat ettim ilk o topuk yaptı. Bir diğer tabirle, geri vites. Başka bir tabirle, arazi. Tornistan.

Yaşamak güzel ya, hayat güzel. Tadını çıkarın. Pes etmeyin. Sonuna kadar umudunuzu yitirmeyin. Hayallerinizin peşinden gidin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 10 Temmuz 2019; 16:45:30 >

Microsoft 950 XL

• Yüzbaşı
    443 Mesaj

Biz daha buradayız kardeş, sen ios mu alıyorsun ne alıyosun al geç hayırlı olsun, kepenkleri ben kapatırım..

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Tahoe_930

Biz daha buradayız kardeş, sen ios mu alıyorsun ne alıyosun al geç hayırlı olsun, kepenkleri ben kapatırım..

Alıntıları Göster
    Biz daha buradayız derken? Kimler? Sayar mısın sizi? Sen 1 tamam. Diğerlerinin kimler olduğunu öğrenebilir miyim? Bir liste yapar mısın sana zahmet?

Sen 1
    Ben 2
    KoşanBalık 3
    Komut Penceresi 4
    ehmet04 5
    mehxpal 6
    yhanozdemir 7

Liste güncellenecektir...

Ve konu sahibi tarafından konunun ilk mesajına eklenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 13 Temmuz 2019; 18:29:35 >

Microsoft 950 XL

• Yarbay
    3551 Mesaj
    Mi4 aldım bende son 6 ayı windows mobile ile geçirecektim WhatsApp gitti şansıma :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Bende burdayım hemde dual boot la gerçi Windows 10 arm pek randımanlı çalışmıyor ama olsun birde ben hem 808 hemde 1020 kullandım bencede 808 deki kamera daha iyi gibi geldi 1020 de otomatik modda hep sarımtrak çıkıyordu bende her resim çekmek istediğim de hep beyaz dengesi ve ISO ayarı ile uğraşmak istemediğim için satmıştım

|
    |
    Bahsedilenler: e-Militarist

Orijinalden alıntı: ehmet04

Bende burdayım hemde dual boot la gerçi Windows 10 arm pek randımanlı çalışmıyor ama olsun birde ben hem 808 hemde 1020 kullandım bencede 808 deki kamera daha iyi gibi geldi 1020 de otomatik modda hep sarımtrak çıkıyordu bende her resim çekmek istediğim de hep beyaz dengesi ve ISO ayarı ile uğraşmak istemediğim için satmıştım
    Doğrudur. Yazılımla ve sürücülerle de alakalı bir durumdu biraz. 1020'ye özel bir uygulama ya da en azından şu an ki windows 10 mobile kamera uygulaması sunulmalıydı 1020'ye. Bugün çektiğim bir resimi paylaşayım sizlerle.

|
    |

Microsoft 950 XL

• Onbaşı
    23 Mesaj

Gece aniden telefon kapandı ,telaşlandım 6 yıldır sadece bir defa o da benim yüzümden çöken telin ömrü bitti dedim.sonra bir baktım çarklar dönmeye başladı güncelleme gelmiş. Bende burdayım bozulmasa ben bu teli onuncu yılına kadar kullanacam jeff buzon dan daha zengin değilim ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehxpal -- 12 Temmuz 2019; 7:56:48 >
    |
    |

|
    |
  • Yüzbaşı
    443 Mesaj

Tek tek yazmaya gerek yok, kullanan arkadaşlar kendilerini gösteriyor.. Cihaz bozulmazsa sistemi en son terkedecek olan benim, zira whatsap vs.. varken de kullanmıyordum..Şimdiki haliyle gayet yeterli benim için..

|
    |
    2. telefon olarak

wm10 lumia 735 ile devam ediyorum .

telefonu sıfırladıktan hiç program yüklemedim

en az 1 yıldır , sadece arama , mesajlaşma ve hotspot olarak kullanıyorum

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Tahoe_930

Tek tek yazmaya gerek yok, kullanan arkadaşlar kendilerini gösteriyor.. Cihaz bozulmazsa sistemi en son terkedecek olan benim, zira whatsap vs.. varken de kullanmıyordum..Şimdiki haliyle gayet yeterli benim için..

Alıntıları Göster
    Hayır sistemi en son terk edecek seçilmiş kişi benim. Sen benden önce terk edeceksin sistemi. Sistemi ben senden sonra terk edeceğim. Sistemi sen terk ettikten sonra 24 saat içinde ben de terk edicem sistemi. Ben sistemi terk etmeden en az 24 saat önce senin sistemi terk etmen gerekiyor çünkü z raporu alıp, sigortaları indirip, kepengi indirip, anahtarı teslim etmem lazım sistem sahibine. Sistem sahibi ben seni tanırım diyor. Kapı gibi anlaşma var sistem sahibinin elinde. Yoksa yüklü bir tazminat ödemek zorunda kalıcam sistem sahibine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 13 Temmuz 2019; 15:33:29 >
    |
    |

Microsoft 950 XL

• Yarbay
    13265 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GuGuuuK

Dün vodafon ile Huawei mate 20 lite aldım, 2004'ten beri ilk defa WP den başka telefon kullanacağım. ah windows kalbim çok buruk ve kırık neden böyle ettin.
    Hayırlı olsun abicim. Güle güle kullan yeni telefonunu. Huawei için şöyle böyle diyorlar yalnız. Amerika ve Avrupa tüm yollarını kesti galiba Huawei'nin. Öyle duydum. Hafıza kartına erişimi bile bloke etmeye kadar varmış iş.

Microsoft 950 XL

• Yarbay
    3551 Mesaj

Hepsini anladımda hafıza kartına erişimş nasıl bloke etsin senin cihazında? Sd kart vakfından çıkarıldılar o ayrı bir olay sizin dediğiniz bambaşka bir olay

|
    |
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.