Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
34.782
Cevap
127
Favori
823.265
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu
Giriş
    13074 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

quote:

quote:

Öğrenmiş oldun ne güzel bundan sonra yalan yalnış bilgi vermezsin ortalık yerde

950 den başka telefon 📱 bilmen öğrenmen senin içinde iyi olmuştur

Konu güncelleme konusu, güncellenen telefonlar ile ilgili bilgi alışverişi yapma noktasında 830 gibi 930 gibi 735 gibi eski modellere destek kesildi. Biz 14393 ile değil 15063 ile 152xx ile cirit atıyoruz. Sizin için konunun bir anlamı kalmadı artık güncelleme açısından. Konu güncellenmeye devam eden 640 ve x50 serisi modelleri bağlıyor. Siz bundan sonra 15063 ve 152xx güncellemelerini resmi yollardan almayacağınıza göre anakart gibi arızalı donanım şikayetlerinizi modellerin ana konularında yapmalısınız. Burada guncellenmeye devam eden 640 ve x50 telefonlarının güncellenme ve bilgi alış verişini destekleyen ve onun için konuya giren 640 950 XL ve 550 kullanıcısı kemik kitlenin bilgiye doğrudan ulaşmasını engelleyici ve konuyu, konudaki paylaşımları sabote edici, kişileri hedef gösterici, huzur bozucu davranışlardan sakınmalısınız...

Konu başlığını iyi oku senin yazdiğın cihazlarla ilgili bi ayrım yok ozaman kendine yeni bi konu aç oradan 950 650 640 vs diye ayırarak devam et benim anakartim sağlam bozuk diye bu konuda sen dile getirdin sen bence yazdiklarina dikkat et konu ile alakali olsun

Genel Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu konu başlığıda 10 mobile güncelleme benim 830 telefonuma dogal yollarda her ayın 2. Salısi saat 20.00 da güncelleme geldigi surece bilgi paylasiminda bulunurum .

Senin sahip olduğun telefon resmi olarak duyurulan güncelleme listesinde bundan sonraki güncellemeleri resmi olarak almayacağı resmi ağızlardan duyuruldu. Burada, gelecek güncellemeleri ve onlara bağlı bilgileri konuşuyoruz. 15063.251 ve sonrası 640 ile x50 serisi için geliştirilmeye devam eden windows 10 için bile olsa 830 gibi ıskartaya çıkmış modelleri değil 950 XL gibi 640 XL gibi cihazları kapsama alanına girmekte. Anakart arızası varsa cihazınızda, burası yazılım konusu, burası güncelleme konusu, anakart arızasının ve diğer donanımların sorunlarına çözüm aranacak yer bu konu değil model ana konularıdır.

Okudugunu Anlamada sıkıntın var anlasılan benim anakartimda ariza falan yok senin sallamalarindan kendini biliyo gibi gostermenden kaynaklaniyor ayrica ortada bisi yokken sen yazdin bu konuda bana anakartin arizali diye

Burayı iyi oku ve anla

Bu konuda guncelleme konusu ve cihaz ayrımi ve sürüm ayrımı yok bana 15063.251 ve sonrasını anlatma

Senin cihazının anakartının arızalı olaması ya da olmaması ne beni ilgilendiriyor ne de bu konuyu takip edenleri. Bu konu donanım sorunlarının tartışıldığı, donanımda arıza var mı yok mu iddiasına girildiği bir konu değil. Daha fazla konuyu kirletme artık lütfen...

15063 ya da 152xx hakkında sorun ya da soruların varsa cevaplamaya çalışacağımdan emin olabilirsin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Microsoft 950 XL

❤ [Deleted from big topics] ❤

• Yarbay
    20538 Mesaj

sen anlamıyorsun anlayana a kadar oku

15063 de ve 152xx de forumda tarayıcıdan geri deyince yazılar karışıyor 950 de fayda etmiyor ne öneriyorsun
    |
    |
    e-Militarist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 2 Mayıs 2017; 20:18:58 >

Microsoft 950 XL

• Yüzbaşı
    486 Mesaj

Dostum pederde 735 var sıkıntısız kullanıyor benim duyduğum sadece bu guncellemeyi alamayacaklar toplu güncellemeleri alacaklar dendi diye biliyorum 735le benim surum aynı şuanda bi sıkıntı yok dostum tartışmaya gerek yok bilgi alışverişi yapalım onda bu şunda bu var diye ayırmayalım birbirimizi bence sonuçta 830 735 iphone 5s ten kotumu adam ios 10 veriyor hatta iphone 5 de verdi aslında tellerimiz iyi günden güne sistemi şişirip yeni tel alımını gerçekleştirmemiz için uğraşıyor tum firmalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Abi sen her saat güncelleme varmı diye bakıyon nasıl hnrin oldu bende baktım gelmiş yukluyor bakalım nasıl olacak çok merak ediyorum teşekkurler

|
    |

Orijinalden alıntı: mydonose2

Abi sen her saat güncelleme varmı diye bakıyon nasıl hnrin oldu bende baktım gelmiş yukluyor bakalım nasıl olacak çok merak ediyorum teşekkurler

Günde 1 kere ya kontrol ediyorum ya etmiyorum güncellemeleri. Ne zaman geleceğini ve geldiğini ise kendi geliştirdiğim algoritmalar vasıtasıyla anlıyorum. Gerek işletim sistemi güncellemesi gerek firmware güncellemesi gerekse de mağaza güncellemeleri hususunda.

Hayırlı olsun yeni güncellememiz, 3-5 aya gelmez diyenlere selam olsun...

|
    |

Microsoft 950 XL

• Yarbay
    20538 Mesaj
    quote:

Dostum pederde 735 var sıkıntısız kullanıyor benim duyduğum sadece bu guncellemeyi alamayacaklar toplu güncellemeleri alacaklar dendi diye biliyorum 735le benim surum aynı şuanda bi sıkıntı yok dostum tartışmaya gerek yok bilgi alışverişi yapalım onda bu şunda bu var diye ayırmayalım birbirimizi bence sonuçta 830 735 iphone 5s ten kotumu adam ios 10 veriyor hatta iphone 5 de verdi aslında tellerimiz iyi günden güne sistemi şişirip yeni tel alımını gerçekleştirmemiz için uğraşıyor tum firmalar

Laf olsun diye yazıyor bildiğinden mi

Soru sor dedi sordum hala cevaplayacak

|
    |

• Yarbay
    13074 Mesaj
    Bu akşam kararlıdan benim 950 XL'imin aldığı gibi güncelleme alamayan cihazlara sahip kullanıcılar bundan sonra kararlıdan güncelleme beklemesinler. İnsider, interop tools falan yüklemeye çalışsınlar artık. Bir devir kapandı beyler nokia cihazlar için. 15063.251'i kararlıdan yüklüyorum şu an. Başka kimler yüklüyor? 640 kullananlar, ses verin. Yakında da 152xx gelir kararlıdan. Mis.

Microsoft 950 XL

• quote:

Sistemde kullanılacak bir şey olmayınca bütün gün ayarlarda gezip güncelleme arıyor. Tanıdık geldi mi? Java telefonları kullandığımız günlere benziyor bence. O zamanlar da uygulama yoktu, doğru düzgün internet tarayıcısı yoktu ayarları kurcalar dili Rusça, Korece falan yapıp geri çevirmeye çalışırdık.
    |
    |
    Creators Update sürümünde VPN uygulamaları çalışıyormu ? Yıldönümü Güncellemesinde sıkıntılıydı çalışmıyordu en son. Hotspot shield , touch vpn deneyebilirmisiniz?

Kararlı 15063.251'den enstantaneler 1

Devam edecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 2 Mayıs 2017; 22:38:2 >
    |
    |

Microsoft 950 XL

• Yüzbaşı
    923 Mesaj

Arkadaşlar kusura bakmayın. Telefonun serisini belirtmem gerekirdi. Lumia 540.

540 ile 550 arasında çok büyük farklar var mı?

Kendim android kullanıyorum. Lumiayı bir arkadaş kullanıyor. Bana telefonu 10 güncelleyeyim mi diye sordu. Ben de bir bilgim olmadığı için birinci ağızdan size sorma ihtiyacı duydum.

540a güncelleme gider mi sizce?

|
    |
    Bahsedilenler: e-Militarist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör krkmz1666 , Oy vermeyi düşünmüyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: AsSakallıDede

Arkadaşlar kusura bakmayın. Telefonun serisini belirtmem gerekirdi. Lumia 540.

540 ile 550 arasında çok büyük farklar var mı?

Kendim android kullanıyorum. Lumiayı bir arkadaş kullanıyor. Bana telefonu 10 güncelleyeyim mi diye sordu. Ben de bir bilgim olmadığı için birinci ağızdan size sorma ihtiyacı duydum.

540a güncelleme gider mi sizce?

Mağazadan yükseltme danışmanını indirin güncellemeleri kontrol edin yükleyin geleni. Memnun kalmazsanız 8.1'e pc aracılığıyla döneceksiniz.

Microsoft 950 XL

• Yüzbaşı
    923 Mesaj

İlginiz için teşekkür ederim.
    |
    |
    quote:

Bu akşam kararlıdan benim 950 XL'imin aldığı gibi güncelleme alamayan cihazlara sahip kullanıcılar bundan sonra kararlıdan güncelleme beklemesinler. İnsider, interop tools falan yüklemeye çalışsınlar artık. Bir devir kapandı beyler nokia cihazlar için. 15063.251'i kararlıdan yüklüyorum şu an. Başka kimler yüklüyor? 640 kullananlar, ses verin. Yakında da 152xx gelir kararlıdan. Mis.

ben kullanıyorum halihazırda :D zira releaseye geçtim dayanamayıp... :) kararlılara hayırlı olsun kararsız bile olamayanlara geçmiş olsun... birde uygulamalarımdan 6 tanesi güncelleme aldı. newsflow ve skype'de dahil... :)

Orijinalden alıntı: ddnet

quote:

ben kullanıyorum halihazırda :D zira releaseye geçtim dayanamayıp... :) kararlılara hayırlı olsun kararsız bile olamayanlara geçmiş olsun... birde uygulamalarımdan 6 tanesi güncelleme aldı. newsflow ve skype'de dahil... :)

Gerçekten de baya kararlı bir kararlı yapı olmuş. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Büyük hizmet insanlığa.

640'da (kararlı) 830'da (insider) 930'da (insider) 630'da (interop tools) sonuçlar nasıl acaba? Test eder misiniz arkadaşlar?

Microsoft 950 XL

• Yüzbaşı
    976 Mesaj

sence kararlı mı geçeyim yoksa releasede mi kalayım ?
    |
    |

Edit:Takvim ve maile basınca mağzaya atıyor ama güncelleme yok ilk dakkadan sıkıntı başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndOne -- 3 Mayıs 2017; 0:57:38 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ddnet

sence kararlı mı geçeyim yoksa releasede mi kalayım ?

Kararlıya geç. Bu hissi yaşamalısın. 8.1'e dön bakalım direkt bulacak mı yoksa 14393.1066'yı mı yükleyecek arada? 15063'ü görmesi gerekir. Temiz kurulum sonrası kurman gereken uygulamalar 950 XL konusunda son sayfada. Saygılarımla...

Microsoft 950 XL

• Binbaşı
    1414 Mesaj
    Şu markete bi adam akıllı tarayıcı gelse windowsdan razı olacam. Creators güncellemede de gözüm yok. Opera simbyana bile tarayıcı yaptı şu bizim markette yok.

Mobilya Takımları
haberler
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.