Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14721473147414751476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: c-myc

Güncelleme gelir mi bugün?

Perşembe günü gelecek deniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GargamelWP

bence Microsoft istese mobil piyasada en zirveye oynar ama bir sebebi olmali yapmıyor anlamış değilim parayı pc ve xboxtan kırıyor bir de android uygulamaları diğerlerine nazaran az ama (ayrı parantez android uygulamalarından mobilden kazandığından daha fazla kazanıyor diye düşünüyorum) bence şu an sadece beklemedeler 2017 mobile ağırlık verilecekmiş hadi bakalım yinede kesin başarılı olur demiyorum mobilde benim düşüncelerim bunlar

Ben size bir hikaye anlatayım, yıl 2008 şehrin birinde iftara yakın bir saatte yanımda doktor arkadaşla telefoncunun önünden geçerken iftara daha var hadi telefonlara bakalım dedi, girdik dükkana doktor arkadaş iphone merak ediyorum dedi satıcının o gün için pazarlık sonucu teklif ettiği rakam çok makul idi arkadaşım hemen almaya kalktı ben ise arkadaşıma burada bir tane de Windows mobile 6.1 ile çalışan bir telefon var bilgisayar gibi iphone ise dokunmatiğini güzel buluyorsun sistemini merak ediyorsun diye bu kadar para verilmez hadi iftarımızı yapalım biraz düşünme imkanın olsun kesin karalıysan gelip alırız dedim ve iftardan sonra arkadaşım iphone aldı bense iphone akılsız gördüğüm için daha akıllı diye Windows mobile 6.1 kullanan bir telefon aldım. O günden bu güne gelirsek Microsoft un ne kadar gelişim gösterdiğine baktığımızda sanırım geleceğinin çok parlak olduğunu söylemek zor. Microsoft gibi bir yazılım devinin Nokia gibi bir firmayı alıp bünyesine kattığında ürettiği telefonlar ile dünyada telefon piyasasında oyun kurucusu olması lazımdı. Gelinen sonuç ortada neyse sesli yönlendirmesi olmasa da hala navigasyon çalışıyor

• Bay H kullanıcısına yanıt
    Kötü oldu bu.Salı günleri güncelleme beklemek benim için rutin haline geldi. Şimdi perşembeyi beklemek... Teşekkürler Bay H

• ISMAIL35M kullanıcısına yanıt
    Sesli yönlendirmede herhangi bir sorun yok,Microsoftu eleştirmenize saygı duyuyorum ama sadece sizin cihazınızdaki bir sıkıntı için bile microsofta eleştiri yöneltmenizin yanlış olduğunu düşünüyorum.

Navigasyon çalışıyor ama nasıl çalışıyor meçhul.Aşti yazıyorum italya'da bir yer buluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

Sesli yönlendirmede herhangi bir sorun yok,Microsoftu eleştirmenize saygı duyuyorum ama sadece sizin cihazınızdaki bir sıkıntı için bile microsofta eleştiri yöneltmenizin yanlış olduğunu düşünüyorum.

L930 versiyon 14393.82 sizde hangi yazılım yüklü bende sonradan fark ettim burada bir kullanıcı çalışmadığını söyleyince bendekinin de sesli yönlendirme yapmadığını fark ettim

• Lumia 532'nin en sevdiğim yani navigasyon da on numara olmasıydı tabi here maps gidene kadar. Geçen sene şehirlerarası yolda çok keyifli şekilde kullanmıştım ama bu sene kendi harita uygulamasını kullanamadım o kadar berbat zaten FM radyoyu da kaldırdılar ordan da mahrum kaldık bir uygulama buldum ama kendi uygulaması gibi güzel değil. Microsoft ne yapmaya çalışıyor belli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ISMAIL35M

quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

L930 versiyon 14393.82 sizde hangi yazılım yüklü bende sonradan fark ettim burada bir kullanıcı çalışmadığını söyleyince bendekinin de sesli yönlendirme yapmadığını fark ettim

14393.67 kararlı sürümdeyim hocam.

• Evet bugün güncelleme yokmuş

•  Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

güncelleme vermişler
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    14393.82. Şimdilik PC için vermişler.

Haklısın dostum yenilmiş windows telefonlar kaç yıldırda cok bi yol alamadi ama insan ümit ediyor 3.bi platformun kimseye zararı yok olmazsa üzülmem olrsa da rekabet artmasi iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay H

quote:

14393.82 mi?
    63x serisindeki ölçekleme sorunuyla ilgili bir şey var mı? Mesaj yazıyorum ama yazdığım şeyi göremiyorum, sistem uygulamalarında application bar'ı gezinti çubuğu kapatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GargamelWP

Haklısın dostum yenilmiş windows telefonlar kaç yıldırda cok bi yol alamadi ama insan ümit ediyor 3.bi platformun kimseye zararı yok olmazsa üzülmem olrsa da rekabet artmasi iyi olur

Androidi sevmiyorum niyeyse hiç sevemedim Apple ilk zamanlarında ipad touch ve ipad tablet kullandım o zaman da ios hiç beni çekmedi şimdi de, çok isterdim Windows unda bir ios bir android gibi gelişmesini insanın beğendiğini kendine hitap edeni alma gibi bir seçeneği varken niçin seçenekleri azalsın daha başka da olsun mego olsun ubuntu Phone olsun ne kadar çok rekabet olursa o kadar çok kullanıcıya hitap eden gelişme olur diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

quote:

Orijinalden alıntı: Bay H

quote:

14393.82 mi?
    63x serisindeki ölçekleme sorunuyla ilgili bir şey var mı? Mesaj yazıyorum ama yazdığım şeyi göremiyorum, sistem uygulamalarında application bar'ı gezinti çubuğu kapatıyor

14910.1001 numaralı redstone yapısı.

O ölçeklendirme sorunu ile ilgili bir bilgi yok şu anda, yeni toplu güncelleştirme de çözüm olmayabilir.

• 10.0.14393.67

Navigasyon ve sesli yönlendirme sorunsuz çalışıyor.

• aynen
  • Kameraya panaroma özelliği geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Kameraya panaroma özelliği geldi

dün gece ben de 10.0.14393.67 sürümünü yükledim ama hala panoramik özellikleri bulamadım nerdedir hocam kamera içerisinde göremiyorum
  • 
Sayfa: önceki 14721473147414751476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.