Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12391240124112421243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sitede çok reklam var bi yerde sıkıntı yaratıyor yemiyor res atıyor tel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Sizin tel ney peki?
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    830 var bende direk geldi. Resimde ekledim ilk geldiğinde

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Senin tel iyi benimkide kardeşi 820 artık benimki miladını dolduruyor. Bataryasıda düştü artık iyi olmaz sanırım.
  • Güya stabil bir sistem kullanıyoruz. Whatsapp 4 saniye de açılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Yavaş yavaş daha kararlı sürüm geliyor diyebiliriz yani.

Telefona daha yeni format atıp herşeyini ayarlayıp kurdum..164 den sonra daha yeni yapı gelmeyecek şekilde ayarlamıştım oysa..

• quote:

Orijinalden alıntı: enes56emre

Güya stabil bir sistem kullanıyoruz. Whatsapp 4 saniye de açılıyor

Sistemle alakası yok onun. Whatsapp şu an windows 10 uyumlu değil. Hatta en stabil olan Lumia Amber sürümünde bile yavaş açılıyordu.
  • Bu sürüm batarya düşmanı.Kesinlikle 8
    1 den buna yükseltmeye değmez

• Neredeyse düzelmiş gibi arada bir hafiften yapıyor ama kesinlikle eskisi kadar değil

• Eski bir Windows Phone fanı olarak;
    2016'da Windows Mobile kullanmayın. Çok yavaş güncelleme gelecek. Her şey çok yavaş düzelecek. Bundan 6 ay sonra da 3-4 saniye de açılan uygulamalar yine 3-4 saniyede açılacak. O yüzden unutun gitsin. Microsoft'un bu sene PC sistemini kullanın, XBox'ını kullanın, One Drive'ını kullanın, ama Windows 10 Mobile'ı kullanmayın. 2017'de Surface Phone'lar gelince bakılabilir.

• L930 a 14295.1000 i yüklemiştim. şuan investing de reset atmıyor bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paroksetin

quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Yavaş yavaş daha kararlı sürüm geliyor diyebiliriz yani.

Telefona daha yeni format atıp herşeyini ayarlayıp kurdum..164 den sonra daha yeni yapı gelmeyecek şekilde ayarlamıştım oysa..

Zaten bu ayarda geliyor güncelleme, Redstone harici 1. nesil cihazlar için artık slow ve fast olayı bitti. Release Preview yada stabil sürüm olmalı ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serinaga -- 13 Nisan 2016; 9:57:04 >

• Ooo telefonu alalı daha 2 ay olmadı ota üzerinden 4 sistem 2 firmware yazılımı güncellemesi geldi 3. sü gelmek üzere. En az 2 yıl daha her ay güncellenecekse böyle işimiz var. Daha redstone 1 redstone 2 gelecek. Pcye döndü olay. Pcye güncelleme veriyorlar hoop telefona da. Telefon mu kullanıyoruz pc mi belli değil. Mağaza desen ha keza öyle her denetlemede en az bir güncelleme. Veri mi dayanır internet paketi mi dayanır bu trafiğe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 13 Nisan 2016; 10:32:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Ooo telefonu alalı daha 2 ay olmadı ota üzerinden 4 sistem 2 firmware yazılımı güncellemesi geldi 3. sü gelmek üzere. En az 2 yıl daha her ay güncellenecekse böyle işimiz var. Daha redstone 1 redstone 2 gelecek. Pcye döndü olay. Pcye güncelleme veriyorlar hoop telefona da. Telefon mu kullanıyoruz pc mi belli değil. Mağaza desen ha keza öyle her denetlemede en az bir güncelleme. Veri mi dayanır internet paketi mi dayanır bu trafiğe.

Vay be! Ciddi olamazsın. Dünyanın sonu mu geldi? Sabah sabah şaka mı gerçek mi anlamadım. İlk defa ms'a gider yaptın.

Yalnız sen bu güncellemelerle sistemin ve uygulamaların adam olacağını sanıyorsan çok yanılıyorsun. Ben 3 yıldır bir fok göremedim. Millet android ile neler yapıyor neler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Operation Manager -- 13 Nisan 2016; 11:03:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Vallaha billaha ya. Hiç sorma. Senin 3 yılda göremediğini 2 ayda gördüm ben. Güneşi gördüm. Sen 3 yıl beklediysen o şartlarda ben de beklerim heralde bu şartlarda bir 3 yıl. Bakalım fok mu göreceğim 3 yıl sonunda yoksa balina mı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yoldagezen kullanıcısına yanıt
    Ben de yenileme olmadi. Lumia 950 XL de .
  • quote:

Orijinalden alıntı: babasayfa

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Ooo telefonu alalı daha 2 ay olmadı ota üzerinden 4 sistem 2 firmware yazılımı güncellemesi geldi 3. sü gelmek üzere. En az 2 yıl daha her ay güncellenecekse böyle işimiz var. Daha redstone 1 redstone 2 gelecek. Pcye döndü olay. Pcye güncelleme veriyorlar hoop telefona da. Telefon mu kullanıyoruz pc mi belli değil. Mağaza desen ha keza öyle her denetlemede en az bir güncelleme. Veri mi dayanır internet paketi mi dayanır bu trafiğe.

Vay be! Ciddi olamazsın. Dünyanın sonu mu geldi? Sabah sabah şaka mı gerçek mi anlamadım. İlk defa ms'a gider yaptın.

Yalnız sen bu güncellemelerle sistemin ve uygulamaların adam olacağını sanıyorsan çok yanılıyorsun. Ben 3 yıldır bir fok göremedim. Millet android ile neler yapıyor neler.

Adam memnuniyetini gider yapar tarzda yazmış bence. Sende trollenmişsin
    Belkide Ben

• investing.com da reset attigi yok.

Lumia 950 XL dun yayinlanan guncelleme yuklu .
  • sorceress kullanıcısına yanıt
    Bilinç altındakilerini üstündekilerle harmanlamış, yazar bu metninde. Resmen kafamız yandı değil mi? O kaddar para verdiğimi düşünüyorum ve kafam reset atıyor. Hemen masaüstü sürümüne alıyorum kendimi. Ms bizim de kafayı lâçka yaptı. Ms bize küçük sürprizler yapıp küçük güncellemeler veriyor ya o bile mutlu ediyor bizi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12391240124112421243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.