Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11441145114611471148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski twitterda telefon bölgesi Amerika'dayken gündem de Amerikada görünüyordu. Şimdi telefon bölgesi Amerika olsa bile gündem Türkiye'ye ait.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır artık resmi ağızdanda çıktı yarın gelmek zorunda

Umarım BİZİM MİCROSOFT LUMİA ekibide tüm DÜNYAYA örnek olacak Şekilde bize EN HIZLI dağıtan olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chtsydn

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Yok böyle bir evrensel twitter uygulaması. Müthiş. Müthiş.

Bu mesaja eklenen görseller:

Sizin o üstteki menü bende pc uygulamasındaki gibi yanda çıkıyor. Bu farklılık neden kaynaklanıyor?

Denildiği gibi ölçeklendirmeyi küçülttün mü?

• W10 Resmi çıkışıyla whatsapp'ın da güncelleme sözü var.
    Gülbanklar çekilsin
    Buralar Yıkılsın
  • Aynen küçültmüştüm ondan demekki eyvallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Eski twitterda telefon bölgesi Amerika'dayken gündem de Amerikada görünüyordu. Şimdi telefon bölgesi Amerika olsa bile gündem Türkiye'ye ait.

Evet benim de dikkatimi çekti, uygulama kusursuza yakın şu an. GIF yükleme ve anket desteği de gelir umarım.

Bu arada mağazada Twitter uygulamasına 1 yıldız veren arkadaşlar lütfen yorumlarını güncellesin.

• .164teyim mağazadan uygulama yüklerken hep hata veriyor sebebi ne olabilir. Mesela instagramın yeni uygulaması veya twitter. Bir sorum daha twitterın yeni uygulaması direk güncellemeyle geliyor değil mi instagram gibi link bulup mu yüklüyoruz yoksa?
  • Trol-ü Azam kullanıcısına yanıt
    Bence verirlerse bile en önce 550 950 gibi cihazlar alıcaktır güncellemeyi biz büyük ihtimal onlardan 1 ay sonra alabiliriz kesin konuşmuyorum sadece olasılıkları bilelim yine hüsran yaşamayalım ama whatsappın sözü var yani sağlam bi whatsapp bile yeter bu aralar popüler uygulamalar sanki wp için sıraya girmişler gibi bakalım inş istediğimiz gibi olur herşey

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Furkan61~

.164teyim mağazadan uygulama yüklerken hep hata veriyor sebebi ne olabilir. Mesela instagramın yeni uygulaması veya twitter. Bir sorum daha twitterın yeni uygulaması direk güncellemeyle geliyor değil mi instagram gibi link bulup mu yüklüyoruz yoksa?

Edge, ayarlar, mobil sürüm.

Instagram (Beta) (Yenisi)

www.microsoft.com/store/apps/9nblggh5l9xt

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı şekilde yaptım buradan mağazaya atıyor sonra yüklerken bir hata oluştu diyip mağaza yüklemeyi bırakıyor. Hata kodu da bu 0x80070490
  • Şaşırtıcı bi şekilde çalışmaya başladılar fakat 1- Uygulamalar uzun süre betada kalıp stabillikten uzak olursa bi yararı olmaz zaten, inşallah güncellemeler tak tak gelir. 2-Twitter da başa tutturulan gönderi gözükmüyor sanırım ve biçok özellik yok sanırım. Yani öncekinin bikaç şey değiştirilmiş hali diyebiliriz. İnşallah onlarda gelir. 3- İnşallah Facebook, Whatsapp, Snapchat görürüz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

Spotify w10m mağazasında da güncelleme gelmiş 5.2.1.0 sürümüne çıkarmışlar,ilk görüşüm takılmalar azalmış gibi tabi zamanla göreceğiz ,umarım elini ayağını düzeltmişlerdir

spotify ille premium hesap istiyordu. Son güncellemeden sonra hala istemeye devam ediyor sanırım bir çözümü yok. Acaba vodafone aracılığıyla premium alsak kullanabiliyor muyuz deneyen oldu mu merak ediyorum.

Twitter güzel olmuş, inşallah güzel gelişmeler artık boy gösterir. Başarılı buldum son sürümü.

• bu windows10 mobile'de cortana nasıl aktif ediliyor?

United states yaptım dil ve bölge ayarlarını

edit: arama tuşuna basınca aktif oldu. Menuyede geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internalinferno -- 16 Mart 2016; 22:13:02 >
  • Vodafone ile nasıl bir yol izleniyor bilmiyorum ama vodafone size bir kod veriyor o sayede hesabınıza premium açarken kullanıyorsunuz sonuçta istediğiniz yerden açarsınız, yanlış bilgilendirmeyeyim yinede aiz vodafone müşteri hizmetleri ni arayın yada vodafone forum sayfasından üye olup destek almanız gerekiyor,

• quote:

Orijinalden alıntı: hayatibebek

quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

Spotify w10m mağazasında da güncelleme gelmiş 5.2.1.0 sürümüne çıkarmışlar,ilk görüşüm takılmalar azalmış gibi tabi zamanla göreceğiz ,umarım elini ayağını düzeltmişlerdir

spotify ille premium hesap istiyordu. Son güncellemeden sonra hala istemeye devam ediyor sanırım bir çözümü yok. Acaba vodafone aracılığıyla premium alsak kullanabiliyor muyuz deneyen oldu mu merak ediyorum.

Twitter güzel olmuş, inşallah güzel gelişmeler artık boy gösterir. Başarılı buldum son sürümü.

Ben Vodafone'da iken 5 ay boyunca kullandım tarifen otomatik olarak Spotify ile beraber yenileniyor.Sadece tanıtma işlemi var gayet kolay telefonunuza mesaj olarak talimatlar geliyor.Tarifeniz'i yenilemezseniz iş ortaklarınızla görüşün diyor siz tarifinize gereken parayı yatırınca yada sabit durunca otomatik spotify hemen algılıyor sabit hattan ve devam ediyor.Ben hattı kapatıktan sonra son günlerime kadar devam etti.Sonra ortaklığımızla olan anlaşmanız bitmiştir kredi kartı ile devam edebilirsiniz dedi.Şuan normal kullanıyorum Hiç bir Sorun çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crashlone -- 16 Mart 2016; 23:35:35 >

• internalinferno kullanıcısına yanıt
    Ben de dil ve bölge ayarlarını değiştirdim ama bir türlü aktif edemedim cortanayı hocam neden olabilir bir fikriniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oğulkan

Ben de dil ve bölge ayarlarını değiştirdim ama bir türlü aktif edemedim cortanayı hocam neden olabilir bir fikriniz var mı?

Şu şekil olacak. Önce Dillerden ingilizceyi ekleyeceksiniz. Seçip tekrar başlatılacak telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: enes56emre

Şaşırtıcı bi şekilde çalışmaya başladılar fakat 1- Uygulamalar uzun süre betada kalıp stabillikten uzak olursa bi yararı olmaz zaten, inşallah güncellemeler tak tak gelir. 2-Twitter da başa tutturulan gönderi gözükmüyor sanırım ve biçok özellik yok sanırım. Yani öncekinin bikaç şey değiştirilmiş hali diyebiliriz. İnşallah onlarda gelir. 3- İnşallah Facebook, Whatsapp, Snapchat görürüz :)

Snapchat çok zor. Keşke gelse
  • Halloldu hocam çok teşekkürler.

• arkadaşlar mağazadan sürekli başka başka hata kodları alıyorum hiçbir uygulamayı güncelleyemiyorum yeni uygulama yükleyemiyorum. Başka microsoft hesabıyla giriş yapmayı denedim ancak fayda etmedi nasıl çözebilirim?
  • 
Sayfa: önceki 11441145114611471148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.