Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11411142114311441145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enes56emre

Sistemin hep olumlu yönlerinden bahsedenler neden güncellemenin bu kadar gecikmesinden bahsetmiyor bir türlü anlam veremiyorum.

Güncelleme gecikmedi bence. Daha zamanı var güncellemenin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CeKoCu_

an itibariyle xiomi mi4 lte modele wm10 kurdum :) bakalım nasıl olacak
    beyler güncelleme için fast seçeneğine mi gireyim direk yoksa product filan vardı :) bilemedim

edit: windows mobile xiaomi mi 4 lte yi 3.5gb ram olarak görüyor

32bit olarak geliştirildiği için hocam 4gb ve üzerini goremez.Boyle saçmalık işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oluruna Bırak!

quote:

Orijinalden alıntı: _CeKoCu_

an itibariyle xiomi mi4 lte modele wm10 kurdum :) bakalım nasıl olacak
    beyler güncelleme için fast seçeneğine mi gireyim direk yoksa product filan vardı :) bilemedim

edit: windows mobile xiaomi mi 4 lte yi 3.5gb ram olarak görüyor

32bit olarak geliştirildiği için hocam 4gb ve üzerini goremez.Boyle saçmalık işte.

normalde 3 gb ram var
    http://www.miuiturkiye.net/xiaomi-mi-4/

yarım gb fazladan gelmiş yani neysem ama gayet akıcı ve hızlı geldi bana yeni sürümü yüklüyorum bakalım nasıl olacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: pena kutusu

Spotify'ın sadece Windows Phone 8.1 desteği kesildi. Uygulama bundan sonra sadece Windows 10 mobile'a göre şekillendirilecek ama yine WP 8.1'de çalışacak. Android'tede whatsapp'ın her özelliği 2.3 gibi eski sürümlerde yer almaz. Bunun gibi düşün. Yani Spotify bitmedi. Aksine Windows 10 mobile ile tam uyumlu yapıldı.

Here Maps yerine Windows haritalar işinizi görür mü? Bilmiyorum ama onda da çevrimdışı haritalar var. Hatta demin kurcalarken Türkiye haritalarını indirdim. Yalınız harita boyutu here maps ile aynıydı sanırım.

Android 2.3 ten ornek vermissinizde 2.3 2010 yilinda cikti.

Wp 8.1 ise 2014 te cikti.

Su an hala 2.3 te cogu uygulamayi calistirabilirsin,ki 6 senelik sistem.

Wp 8.1 ise 2 senelik sistem ve destegi kesiliyor.

İkisi ayni kefeye konamaz bence

• Arkadaşlar, yeni yapıların her birini sırası ile kurdum önemli problemler yaşamaadïm. Whatsapp a bile alıştım yalnız bu 164 de telefon kendini resetlemeye başladı tele bi bakıyorum pin istiyor. Acaba bi bende mi oluyor, böyle bi şey yaşayan varsa nasıl çözdü bu sorunu? L 735 telefonum. ( iki gün önce sifirladim telefonu)

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Tam sürümü 2015 in son çeyreği vericez demişlerdi ben mi yanlış biliyorum acep.Son zamanlarda ciddi bir gözle görülür artış var çalışmalarda lakin öncedende böyle olsalardı her şey daha güzel olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: enes56emre

Tam sürümü 2015 in son çeyreği vericez demişlerdi ben mi yanlış biliyorum acep.Son zamanlarda ciddi bir gözle görülür artış var çalışmalarda lakin öncedende böyle olsalardı her şey daha güzel olurdu.

Verdiler. 550, 950 ile başladılar vermeye. Sizin telefonlara 1 güncelleme verecekler. Bunun da en sorunsuz sürüm olması için uğraşıyorlar. 10586.11 i alıp bir daha güncelleme almamak mı iyi yoksa 164 ya da 200'ü almak mı? Bekleyeceksiniz. Başka çare yok. Yurtdışında da başlanmadı daha.

• Geçen günkü spotify güncellemesi bugün geldi bana. Androiddekinden daha şey olmuş. Yakışıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: internalinferno

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Here Maps Windows destegini kesiyor

http://m.donanimhaber.com/haberler/Here-Maps-Windows-Phone-ve-Windows-10-destegini-sonlandiriyor.htm

Ulan bu uygulama zaten ilk başta Nokia'nın değil miydi? Ne demek desteği kesiyoruz!

Windows Maps uygulaması içindeki Here haritaları sorunsuz olarak kullanılabilir olmaya devam edecek. Boşuna üzülmenize ve sevinilmesine gerek yok.

Sonuçta internet kapalıyken navigasyon kullanabilecek miyiz kardeş?

internet kapalıyken kullanabilirsin normal haritalarıda dostum. Tek yapman gereken harita dosyalarını indirmen cihazına.

Hocam haritaları indirdim de Windows Haritalar görmüyor sanırım bu haritaları, illa internet istiyor.

• tasarımı böyle olursa MS'i topa tutarlar.

Yanlış anlama ama tasarım paint terkmişsin gibi duruyor.

Bi kere durum çubuğu en üstte olmalı.
    Helal olsun valla hocam,cevap bomba olmuş.yazmadan edemedim

• Windows Phone ara yüzünde durum çubuğu yatay ekranda üste gitmiyor. Elindeki telefonu yan çevir bak, durum çubuğu yatay ekrandayken ya sağda kalır ya solda. Yatay ekranda durum çubuğunun uste gitmesi windowsta yok.

Görüntüyü oluştururken bunu göz önüne aldım.

Tasarım paint te yapıldı. Profesyonel programlarım yok öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 16 Mart 2016; 14:10:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Royal Army

Başkan eriyor işte platform, alternatifleri var falan deme. Mix Radio, Spotify ve Here Maps.. Birer birer eksiliyor, yakında Whatsapp, Windows Phone'a desteği kesiyor diye haber çıktığında Line kullanın mı diyeceksin. Tamam 950 almışsın, kabullenemiyorsun ama sistem göz göre göre eriyor, senin gibi bende 2 yıl savundum ama savunabileceğim argümanlar tek tek eksiliyor.

950'yi 1050'yi karıştırma şimdi. Ben telefonu sadece hesap makinası ve görüşme özelliği için aldım. Here haritalarını windows haritalar içinde görüyorum. Sorun yok. Spotify ve deezer da sorunsuz.

3310 alsaydın. En azından o kadar para vermezdin

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

quote:

quote:

Başkan eriyor işte platform, alternatifleri var falan deme. Mix Radio, Spotify ve Here Maps.. Birer birer eksiliyor, yakında Whatsapp, Windows Phone'a desteği kesiyor diye haber çıktığında Line kullanın mı diyeceksin. Tamam 950 almışsın, kabullenemiyorsun ama sistem göz göre göre eriyor, senin gibi bende 2 yıl savundum ama savunabileceğim argümanlar tek tek eksiliyor.

950'yi 1050'yi karıştırma şimdi. Ben telefonu sadece hesap makinası ve görüşme özelliği için aldım. Here haritalarını windows haritalar içinde görüyorum. Sorun yok. Spotify ve deezer da sorunsuz.

Tasası seni mi aldı paramı nereye harcadığımın? Sen mi kazandın o parayı? Seni ilgilendiriyor mu? Muhasebecim misin?

• Orijinalden alıntı: SeaCaptain

Helal olsun valla hocam,cevap bomba olmuş.yazmadan edemedim

Peki bu cevap nasıldı kanka?

Tasası seni mi aldı paramı nereye harcadığımın? Sen mi kazandın o parayı? Seni ilgilendiriyor mu? Muhasebecim misin?

• Bu foruma bu konuya giren kaç kişiyiz acaba? Merak ettim şimdi, aslında bir anket yapmalı..
    Bence 20 kişiyi geçmez gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbemetin

Bu foruma bu konuya giren kaç kişiyiz acaba? Merak ettim şimdi, aslında bir anket yapmalı..
    Bence 20 kişiyi geçmez gibi..

21 kişi olsa kime ne yararı 20 kişi olsa kime ne gibi bir zararı olacak Metin?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cevapta hiçbir iğneleme yok. Hesap makinesi ve görüşme yapmak için kullanıyorum demişsin. Bende o kadar yüksek fiyatlı bir cihaza ne gerek var dedim

Eyvallah üstat..diyecek bir şey yok..yakışır..

Parayla değil sırayla..sıradaki gelsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Cevapta hiçbir iğneleme yok. Hesap makinesi ve görüşme yapmak için kullanıyorum demişsin. Bende o kadar yüksek fiyatlı bir cihaza ne gerek var dedim

Bak güzel kardeşim, rumuzun bana tanıdık. Güzel bir izin var bende. Birbirimizi kırmayalım. Sen bana kırıcı şekilde yaklaşırsan ben de seni kırmak zorunda kalırım. İnşallah iphone 6s, note 5 falan alırsın. Anlatabiliyor muyum? Alamıyorsunuz diye de bana ve diğer 950 XL alanlara da sarmayın. 3310'u ilk satışa çıktığı gün aldım 1 yıl kullandım zamanında. 6510'a 50 tane banknot saydım ben. Bu telefona ise 13 tane. Para muhabbeti yapmayalım bu konuda.

• 
Sayfa: önceki 11411142114311441145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.