Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.790
Cevap
115
Favori
890.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11121113111411151116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonumu Windows 10'a yükselttim ancak mesajlara giremiyorum. gizlilikten de mesajlara izin veremiyorum. Nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorceress

Telefonumu Windows 10'a yükselttim ancak mesajlara giremiyorum. gizlilikten de mesajlara izin veremiyorum. Nasıl düzeltebilirim?

Telefona soft reset atmayı deneyin. Olmazsa cihazın bölge ayarını ABD'ye ve dili ingilizceye ayarlayın. O da işe yaramazsa tek çare cihazı sıfırlamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anisotropic -- 4 Mart 2016; 13:07:35 >
  • Youtube uygulamasının yokluğunu geçiniz.

Bu mesaja eklenen görseller:

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu  Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu  Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 4 Mart 2016; 13:27:15 >
  • Spotify uygulamasında ne gibi bir sorun var benim farkedemediğim?

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 4 Mart 2016; 13:37:30 >
  • benim fikirlerimle kapıdan içeri almasalarda olur,mikro yazılımları var ama mikro beyinlerini kullanamıyorlarsa onada benim diyebileceğim birşey yok!
    zaten maksimum 2 aya kadar kurtulacağım bu platformdan ,cihazıda satmaya gerek yok,dursun bir kenarda,ben yandım başkaları da yanmasın!
    herkesin bilmeye hakkı var evet.daha önce kullanmayıp bu telefonu almaya kalkanlar belki okurlarda birkez daha düşünürler!

eleştirinin iyisi de olur kötüsüde cevap vermezseniz olur biter,ben bu platformun kötü yanlarını açığa çıkartarak bilgilendiriyorum,ozaman sizlerde iyi yanlarını açığa çıkartında herkes görsün,hoşçakalın
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    arka plana atıp belli bir süre sonra tekrar açmayı denedinmi?programı tekrar açmaya kalktığında sapıtıyor.açıldığında da seni bir anda anasayfaya atıyor sanki reset atılmış gibi,listeye dönmek için aşağıdaki bara tıklamak ve sanatçıya gelmek zorunda kalıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

arka plana atıp belli bir süre sonra tekrar açmayı denedinmi?programı tekrar açmaya kalktığında sapıtıyor.açıldığında da seni bir anda anasayfaya atıyor sanki reset atılmış gibi,listeye dönmek için aşağıdaki bara tıklamak ve sanatçıya gelmek zorunda kalıyorum.

Denedim. Sorun yok. İlerliyen zamanda bahsettiğin sorunla karşılaşırsam buraya yazarım yine.

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    tamamdır,özellikle ekran kilitlenmişken ve 15 dk yı aşan sürelerde bu sorun sıklıkla çıkıyor,630 ve 920 de denendi iki cihazda da mütemadiyen aynı sorunlar,bakalım program sizde nasıl bir tepki verecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim Gordon

Steam yok,yerel bankacılık uygulamaları yok,spotify vs adam akıllı çalışmıyor.Youtube yok(blackberry ye bile,lg smart tv lerdeki o webos işletim sistemine bile youtube var,bize yok,bu nasıl iş??(alternatif var demeyin,hepsi birbirinden kotu,al birini vur otekine.)microsoft bile uygulamaların en son ne zaman güncellendiğini gizlemiş,durum o kadar kotu.
    Mobilde hız esastır.Android 6.0 gelecek,ios 10 çıkacak biz hala w10 bekliyoruz.(yanlış anlaşılmasın,ben 2014den beri bekliyorum,ancak çok yavaş çalışıyor msft.delivering konusunda daha hızlı olması lazım.spencer nasıl xbox ı kurtardıysa,nadella w10 ile nasıl başarılı oluyorsa,mobilin başınada o belfiore denilen kişi şutlanıp,bu markayı seven bizim gibi insanların getirilmesi lazım.

Microsoft a teşekkür ediyorum burdan,kendi çocuğunu,windows phone u öldürdüğü için(bunu ben demiyorum,wp konusunda hep olumlu konuşan analiz firması IDC bile artık pes etmiş,2020 itibariyle windows phone için %0,9 market oranı tahmininde bulunuyor,gerçi bi çeyrekte 4 milyon telefon satısıyla o da zor ya,işte...)

Halbuki,android ile ios arasında çok iyi bir sistem olabilirdi windows phone.

İşin bir de us vs global tarafı var,apple music bile ancak groove music i kullanamıyoruz,niye?

Birkaç kıytırık bankanın dışındaki bankaların uygulamaları var. Siz de abartmışsınız. Bu müşterisine hizmet vermeyen bankaların kalitesini gösterir. Bana hizmet vermeyen bankanın yanına yaklaşmam. İşbank, Yapıkredi, Akbank, Garanti, Vakıfbank, Ziraat gibi bankaların uygulamaları var. Başka da vardır muhtemelen ama kullanmadığım için aramadım. Başka da hangi bankalar var ki eksik olan?
  • Garanti bankası. Uygulama 2013'ten beri güncelleme almadı ve bunu bildirdiğim halde bana sadece kritik güvenlik güncellemeleri vereceğiz dendi.
  • zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    Enpara yok benim için onemli olan o ne yapıyım diğerlerini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni telefon almıştım bayadir konuya bakmiyordum bir gireyim dedim savaş çıkmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsankutamis

Yeni telefon almıştım bayadir konuya bakmiyordum bir gireyim dedim savaş çıkmış

Hayırlı olsun yeni telefonun. Güle güle kullan.
  • Spotify da en büyük sorun free kullanılmaması illa premium istiyor.
    Bu düzeldi mi acaba ?
    Ben premium kullandığım için free nasıl bilmiyorum eğer varsa büyük sorun .

• Teşekkürler cevap için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cadde19 kullanıcısına yanıt
    adamlar güncelleme yapmadılarki programlarına uzun zamandır ve halen ücretsiz açılmama olayı devam ediyor
  • Windows 10 Mobile'ı bal gibi de operatörler dağıtıyor. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone 4.5G ile uğraşırken, pazar payı %1 olan Windows Phone için kıllarını bile kıpırdatmayacaklardır. 2016 yılında final sürümünü alabilirsek şükredelim.

• Bizim ülkemizde tek tük 1-2 model hariç operatör olayı yok. Telefonlar unlocked şekilde operatör kodları 000. Yani bize Microsoft Türkiye dağıtacak. Ondan sonrada tek bir merkez olan Windows Update departmanından tüm dünya aynı şekilde alacak Windows Güncellemelerini.

• sorceress kullanıcısına yanıt
    Bi sıfırlayın belki de düzelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler yeni yapı nasıl iyi mi ?
    telefonu ekran sararmasından garantiye gönderdim tekrar
    özellikle 1320 de kilitlenme sorunu hala var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 11121113111411151116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.