Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
34.787
Cevap
123
Favori
826.652
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu
Giriş
    774 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Orijinalden alıntı: enes56emre

Redstonela beraber yeni özelliklerin gelmesi, uygulamalar falan derken en erken 2017 olucak sanırım.

Mevcut özellikler ve uygulamalar yeterli. 2017'de yeni özellikler gelirse daha güzel olur tabi. 2018'de ve 2019'da da daha yeni özellikler gelecektir.

Android, ios, java gibi diğer platformlara da yeni özellikler ve uygulamalar gelecektir her yıl.

Uygulamalar yeterli mi ? Tamam sen haklısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    aylar önce huawei g7 kullanmaya başladım.htc 8x im vardı.950 nin fiyatını görünce 2. el 830 aldım şimdi huawei yi oğlan oyun için kullanıyor.elime alamıyorum huaweiyi.şu haliyle win 10 gayet yeterli.eleştirilebilir ama suyunu çıkarmamak lazım.huawei g7 dede lollipop lollipop dediler geçde olsa geldi eee sonra bitti gitti.
    windows phone yi 6.1 den bu yana kullanıyorum gayet güzel gelişiyor.heyecan yapmaya gerek yok.
    mesela geçen arkadaş iphone sirisiyle hava atmaya kalktı mors oldu.güç dönüşümü yapacaktık kw kaç beygir hesabından siriyle anlaşıncaya kadar ben 50 kere hesap ettim hesap makinesi uygulaması ile.hayat face yada twittden ibaret değil.kişiler uygulamasında aynı anda hem twittlerimi hem face hesabımı görüyorum.yeter bana.
    |
    |
    Sistem güzel olabilir bu doğru ama mağaza ve uygulamalar maalesef ios ve androitdin çok gerisinde kendimizi kandırmayalım.Windows 10 ile ios uygulamalarını portlama yapabilirsek o zaman işlem tamamdır yoksa Microsoft mobilde çok kişiyi kayıp eder.

|
    |

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Redstonela beraber yeni özelliklerin gelmesi, uygulamalar falan derken en erken 2017 olucak sanırım.

Mevcut özellikler ve uygulamalar yeterli. 2017'de yeni özellikler gelirse daha güzel olur tabi. 2018'de ve 2019'da da daha yeni özellikler gelecektir.

Android, ios, java gibi diğer platformlara da yeni özellikler ve uygulamalar gelecektir her yıl.

Uygulamalar yeterli mi ? Tamam sen haklısın

Evet yeterli bizler için. Yetersiz görseydik ios kullanırdık, ios uygulamalarının Windows'a gelmesini beklemek yerine. Ya da iosa geçerdiniz yetersiz olsaydı gerçekten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Microsoft 950 XL

❤ [Deleted from big topics] ❤

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    43 Not
    Steam yok,yerel bankacılık uygulamaları yok,spotify vs adam akıllı çalışmıyor.Youtube yok(blackberry ye bile,lg smart tv lerdeki o webos işletim sistemine bile youtube var,bize yok,bu nasıl iş??(alternatif var demeyin,hepsi birbirinden kotu,al birini vur otekine.)microsoft bile uygulamaların en son ne zaman güncellendiğini gizlemiş,durum o kadar kotu.
    Mobilde hız esastır.Android 6.0 gelecek,ios 10 çıkacak biz hala w10 bekliyoruz.(yanlış anlaşılmasın,ben 2014den beri bekliyorum,ancak çok yavaş çalışıyor msft.delivering konusunda daha hızlı olması lazım.spencer nasıl xbox ı kurtardıysa,nadella w10 ile nasıl başarılı oluyorsa,mobilin başınada o belfiore denilen kişi şutlanıp,bu markayı seven bizim gibi insanların getirilmesi lazım.

Microsoft a teşekkür ediyorum burdan,kendi çocuğunu,windows phone u öldürdüğü için(bunu ben demiyorum,wp konusunda hep olumlu konuşan analiz firması IDC bile artık pes etmiş,2020 itibariyle windows phone için %0,9 market oranı tahmininde bulunuyor,gerçi bi çeyrekte 4 milyon telefon satısıyla o da zor ya,işte...)

Halbuki,android ile ios arasında çok iyi bir sistem olabilirdi windows phone.

İşin bir de us vs global tarafı var,apple music bile ancak groove music i kullanamıyoruz,niye?

• Yüzbaşı
    960 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

konuyu kirletmiyorum insanları bilgilendiriyorum , ha ne hoş en küçük ticarethanenin bile bu tür işlere kafası basabiliyorken(reklam ,müşteri kazanmak için elinden gelen her türlü çaba vs) microsoft gibi firmanın bunlarla uğraşmaması ve müşterilerine kobay muamelesi yaptığını herkesin bilmeye hakkı var

Madem bu işler bu kadar kolay yürüyor, fikirlerinizle birlikte Microsoft'un ilgili departmanına iş başvurusu yapın, kapısından içeri alacaklar mı acaba?

Ayrıca kobay muamelesi yapıldığını düşünüyorsan, telefonunu satarsın, bu konuyu da terk edersin olur biter. Her gün Microsoft hakkında aynı şeyleri milyon kez buraya yazmaktan özel bir zevk alıyorsan tabi bilemem orasını.

Herkesin bilmeye hakkı var derken? Sanırım dünya üzerinde elinde tek Windows 10 Mobile cihaz olan kişi sizsiniz. Biz mağaza güllük gülistanlık sanıyorduk, sağolun sizin sayenizde haberimiz oldu olup bitenden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anisotropic -- 4 Mart 2016; 13:05:27 >

• Yarbay
    2003 Mesaj
    Telefonumu Windows 10'a yükselttim ancak mesajlara giremiyorum. gizlilikten de mesajlara izin veremiyorum. Nasıl düzeltebilirim?

Orijinalden alıntı: sorceress

Telefonumu Windows 10'a yükselttim ancak mesajlara giremiyorum. gizlilikten de mesajlara izin veremiyorum. Nasıl düzeltebilirim?

Telefona soft reset atmayı deneyin. Olmazsa cihazın bölge ayarını ABD'ye ve dili ingilizceye ayarlayın. O da işe yaramazsa tek çare cihazı sıfırlamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anisotropic -- 4 Mart 2016; 13:07:35 >
    |
    |

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 4 Mart 2016; 13:27:15 >
    |
    |

Microsoft 950 XL

• Yarbay
    13089 Mesaj
    Spotify uygulamasında ne gibi bir sorun var benim farkedemediğim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 4 Mart 2016; 13:37:30 >

Microsoft 950 XL

• Yüzbaşı
    918 Mesaj

benim fikirlerimle kapıdan içeri almasalarda olur,mikro yazılımları var ama mikro beyinlerini kullanamıyorlarsa onada benim diyebileceğim birşey yok!
    zaten maksimum 2 aya kadar kurtulacağım bu platformdan ,cihazıda satmaya gerek yok,dursun bir kenarda,ben yandım başkaları da yanmasın!
    herkesin bilmeye hakkı var evet.daha önce kullanmayıp bu telefonu almaya kalkanlar belki okurlarda birkez daha düşünürler!

eleştirinin iyisi de olur kötüsüde cevap vermezseniz olur biter,ben bu platformun kötü yanlarını açığa çıkartarak bilgilendiriyorum,ozaman sizlerde iyi yanlarını açığa çıkartında herkes görsün,hoşçakalın
    |
    |
    Silentscream12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    918 Mesaj

arka plana atıp belli bir süre sonra tekrar açmayı denedinmi?programı tekrar açmaya kalktığında sapıtıyor.açıldığında da seni bir anda anasayfaya atıyor sanki reset atılmış gibi,listeye dönmek için aşağıdaki bara tıklamak ve sanatçıya gelmek zorunda kalıyorum.
    |
    |
    e-Militarist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13089 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

arka plana atıp belli bir süre sonra tekrar açmayı denedinmi?programı tekrar açmaya kalktığında sapıtıyor.açıldığında da seni bir anda anasayfaya atıyor sanki reset atılmış gibi,listeye dönmek için aşağıdaki bara tıklamak ve sanatçıya gelmek zorunda kalıyorum.

Denedim. Sorun yok. İlerliyen zamanda bahsettiğin sorunla karşılaşırsam buraya yazarım yine.

Microsoft 950 XL

• Yüzbaşı
    918 Mesaj

tamamdır,özellikle ekran kilitlenmişken ve 15 dk yı aşan sürelerde bu sorun sıklıkla çıkıyor,630 ve 920 de denendi iki cihazda da mütemadiyen aynı sorunlar,bakalım program sizde nasıl bir tepki verecek
    |
    |
    e-Militarist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3170 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jim Gordon

Steam yok,yerel bankacılık uygulamaları yok,spotify vs adam akıllı çalışmıyor.Youtube yok(blackberry ye bile,lg smart tv lerdeki o webos işletim sistemine bile youtube var,bize yok,bu nasıl iş??(alternatif var demeyin,hepsi birbirinden kotu,al birini vur otekine.)microsoft bile uygulamaların en son ne zaman güncellendiğini gizlemiş,durum o kadar kotu.
    Mobilde hız esastır.Android 6.0 gelecek,ios 10 çıkacak biz hala w10 bekliyoruz.(yanlış anlaşılmasın,ben 2014den beri bekliyorum,ancak çok yavaş çalışıyor msft.delivering konusunda daha hızlı olması lazım.spencer nasıl xbox ı kurtardıysa,nadella w10 ile nasıl başarılı oluyorsa,mobilin başınada o belfiore denilen kişi şutlanıp,bu markayı seven bizim gibi insanların getirilmesi lazım.

Microsoft a teşekkür ediyorum burdan,kendi çocuğunu,windows phone u öldürdüğü için(bunu ben demiyorum,wp konusunda hep olumlu konuşan analiz firması IDC bile artık pes etmiş,2020 itibariyle windows phone için %0,9 market oranı tahmininde bulunuyor,gerçi bi çeyrekte 4 milyon telefon satısıyla o da zor ya,işte...)

Halbuki,android ile ios arasında çok iyi bir sistem olabilirdi windows phone.

İşin bir de us vs global tarafı var,apple music bile ancak groove music i kullanamıyoruz,niye?

Birkaç kıytırık bankanın dışındaki bankaların uygulamaları var. Siz de abartmışsınız. Bu müşterisine hizmet vermeyen bankaların kalitesini gösterir. Bana hizmet vermeyen bankanın yanına yaklaşmam. İşbank, Yapıkredi, Akbank, Garanti, Vakıfbank, Ziraat gibi bankaların uygulamaları var. Başka da vardır muhtemelen ama kullanmadığım için aramadım. Başka da hangi bankalar var ki eksik olan?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Garanti bankası. Uygulama 2013'ten beri güncelleme almadı ve bunu bildirdiğim halde bana sadece kritik güvenlik güncellemeleri vereceğiz dendi.
    |
    |

Enpara yok benim için onemli olan o ne yapıyım diğerlerini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    zulu123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yeni telefon almıştım bayadir konuya bakmiyordum bir gireyim dedim savaş çıkmış

Orijinalden alıntı: ihsankutamis

Yeni telefon almıştım bayadir konuya bakmiyordum bir gireyim dedim savaş çıkmış

Hayırlı olsun yeni telefonun. Güle güle kullan.
    |
    |

Microsoft 950 XL

Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.