Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11111112111311141115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barbaros023

{searchTerms}. Arama simgesi olan dokunmatiğe bastığımda.edge sçılıyır fakat google sayfası açılıp bu terim google arama kısmından otomatik aranıyıt.arama motorunu google yapmama rağmen edge de başlangıç sayfası hep bu çıkıyor.yokmu bunun bi çözümü?

Bölgeni Amerika yap. Öyle kullan 1-2 ay.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir yazıya rastladım "Yeni iPhone’unuzda mutlaka bulunması gereken 22 uygulama" diye. Şimdi buraya bakıyorum da cogu kullanmadığım veya 400 liraya aldığım L640'da da rahatca yapabiliceğim şeyler. Bu durumda niye gidip o kadar para vereyim ki

ek 1:http://sosyalmedya.co/yeni-iphoneunuzda-mutlaka-bulunmasi-gereken-22-uygulama/
    ek 2: bu insanlara kim yazı yazdırıyor yahu bu mecralarda şu cümleye bak hele: "Her şey Google’la başlar. Artık ne öğrenmek istiyorsak öncelikle Google’a soruyoruz. Dolayısıyla, internet bağlantısı olan her cihazın olduğu gibi yeni iPhone’unuzun da vazgeçilmezi Google Chrome"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ySx™ -- 4 Mart 2016; 1:26:47 >

• 7 Martta İtalya'da kararlı sürüm yayınlanmaya başlanıyormuş Vodafon'lular için. Darısı başımıza..https://twitter.com/windowscentral/status/705547837086371840

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redstonela beraber yeni özelliklerin gelmesi, uygulamalar falan derken en erken 2017 olucak sanırım.
  • Benim yorumumu da kaldırmışlar,tabi doğruyu söyle 9 köyden kovul

• quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

Benim yorumumu da kaldırmışlar,tabi doğruyu söyle 9 köyden kovul

Polemiğe biraz daha devam ederseniz sıradaki yorumlarınız da silinecek. Konuyu kirletmeye hakkınız yok.

• Başlangıç ekranında Kilitlenip kalma sorunu devam ediyo hala. Hiç bişey yapamıyorum. Bende mecburen Ses kısma + güç tuşlarına basılı tutuyorum kapanana kadar. Yoksa normal güç tuşuna basınca bile kapanmıyo yani
  • yoldagezen kullanıcısına yanıt
    Boşver
  • konuyu kirletmiyorum insanları bilgilendiriyorum , ha ne hoş en küçük ticarethanenin bile bu tür işlere kafası basabiliyorken(reklam ,müşteri kazanmak için elinden gelen her türlü çaba vs) microsoft gibi firmanın bunlarla uğraşmaması ve müşterilerine kobay muamelesi yaptığını herkesin bilmeye hakkı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes56emre

Redstonela beraber yeni özelliklerin gelmesi, uygulamalar falan derken en erken 2017 olucak sanırım.

Mevcut özellikler ve uygulamalar yeterli. 2017'de yeni özellikler gelirse daha güzel olur tabi. 2018'de ve 2019'da da daha yeni özellikler gelecektir.

Android, ios, java gibi diğer platformlara da yeni özellikler ve uygulamalar gelecektir her yıl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 4 Mart 2016; 10:17:57 >
  • Boyle bile gayet iyi sistem..ne eksigi var ki..3 5 uygulama mi yani..internet guzel sosyal olayi guzel..akici takilma yok..benim 1020 gaywt guzel calisiyor..gelişsin tabi gelismesini herkes ister ama mevcut haliyle bile ki birsirü ek ozellik geldi gayet yeterli sistem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeaCaptain -- 4 Mart 2016; 11:12:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Redstonela beraber yeni özelliklerin gelmesi, uygulamalar falan derken en erken 2017 olucak sanırım.

Mevcut özellikler ve uygulamalar yeterli. 2017'de yeni özellikler gelirse daha güzel olur tabi. 2018'de ve 2019'da da daha yeni özellikler gelecektir.

Android, ios, java gibi diğer platformlara da yeni özellikler ve uygulamalar gelecektir her yıl.

Uygulamalar yeterli mi ? Tamam sen haklısın

• aylar önce huawei g7 kullanmaya başladım.htc 8x im vardı.950 nin fiyatını görünce 2. el 830 aldım şimdi huawei yi oğlan oyun için kullanıyor.elime alamıyorum huaweiyi.şu haliyle win 10 gayet yeterli.eleştirilebilir ama suyunu çıkarmamak lazım.huawei g7 dede lollipop lollipop dediler geçde olsa geldi eee sonra bitti gitti.
    windows phone yi 6.1 den bu yana kullanıyorum gayet güzel gelişiyor.heyecan yapmaya gerek yok.
    mesela geçen arkadaş iphone sirisiyle hava atmaya kalktı mors oldu.güç dönüşümü yapacaktık kw kaç beygir hesabından siriyle anlaşıncaya kadar ben 50 kere hesap ettim hesap makinesi uygulaması ile.hayat face yada twittden ibaret değil.kişiler uygulamasında aynı anda hem twittlerimi hem face hesabımı görüyorum.yeter bana.
  • Sistem güzel olabilir bu doğru ama mağaza ve uygulamalar maalesef ios ve androitdin çok gerisinde kendimizi kandırmayalım.Windows 10 ile ios uygulamalarını portlama yapabilirsek o zaman işlem tamamdır yoksa Microsoft mobilde çok kişiyi kayıp eder.

• Yatay modta bildirim çubuğunun yandan çıkması sorunu düzeltilecek mi ? Microsoft herhangi bir şey dedi mi onceden bunla ilgili ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Uygulamalar yeterli mi ? Tamam sen haklısın

Evet yeterli bizler için. Yetersiz görseydik ios kullanırdık, ios uygulamalarının Windows'a gelmesini beklemek yerine. Ya da iosa geçerdiniz yetersiz olsaydı gerçekten.

• Steam yok,yerel bankacılık uygulamaları yok,spotify vs adam akıllı çalışmıyor.Youtube yok(blackberry ye bile,lg smart tv lerdeki o webos işletim sistemine bile youtube var,bize yok,bu nasıl iş??(alternatif var demeyin,hepsi birbirinden kotu,al birini vur otekine.)microsoft bile uygulamaların en son ne zaman güncellendiğini gizlemiş,durum o kadar kotu.
    Mobilde hız esastır.Android 6.0 gelecek,ios 10 çıkacak biz hala w10 bekliyoruz.(yanlış anlaşılmasın,ben 2014den beri bekliyorum,ancak çok yavaş çalışıyor msft.delivering konusunda daha hızlı olması lazım.spencer nasıl xbox ı kurtardıysa,nadella w10 ile nasıl başarılı oluyorsa,mobilin başınada o belfiore denilen kişi şutlanıp,bu markayı seven bizim gibi insanların getirilmesi lazım.

Microsoft a teşekkür ediyorum burdan,kendi çocuğunu,windows phone u öldürdüğü için(bunu ben demiyorum,wp konusunda hep olumlu konuşan analiz firması IDC bile artık pes etmiş,2020 itibariyle windows phone için %0,9 market oranı tahmininde bulunuyor,gerçi bi çeyrekte 4 milyon telefon satısıyla o da zor ya,işte...)

Halbuki,android ile ios arasında çok iyi bir sistem olabilirdi windows phone.

İşin bir de us vs global tarafı var,apple music bile ancak groove music i kullanamıyoruz,niye?

• quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

konuyu kirletmiyorum insanları bilgilendiriyorum , ha ne hoş en küçük ticarethanenin bile bu tür işlere kafası basabiliyorken(reklam ,müşteri kazanmak için elinden gelen her türlü çaba vs) microsoft gibi firmanın bunlarla uğraşmaması ve müşterilerine kobay muamelesi yaptığını herkesin bilmeye hakkı var

Madem bu işler bu kadar kolay yürüyor, fikirlerinizle birlikte Microsoft'un ilgili departmanına iş başvurusu yapın, kapısından içeri alacaklar mı acaba?

Ayrıca kobay muamelesi yapıldığını düşünüyorsan, telefonunu satarsın, bu konuyu da terk edersin olur biter. Her gün Microsoft hakkında aynı şeyleri milyon kez buraya yazmaktan özel bir zevk alıyorsan tabi bilemem orasını.

Herkesin bilmeye hakkı var derken? Sanırım dünya üzerinde elinde tek Windows 10 Mobile cihaz olan kişi sizsiniz. Biz mağaza güllük gülistanlık sanıyorduk, sağolun sizin sayenizde haberimiz oldu olup bitenden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anisotropic -- 4 Mart 2016; 13:05:27 >

• Telefonumu Windows 10'a yükselttim ancak mesajlara giremiyorum. gizlilikten de mesajlara izin veremiyorum. Nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorceress

Telefonumu Windows 10'a yükselttim ancak mesajlara giremiyorum. gizlilikten de mesajlara izin veremiyorum. Nasıl düzeltebilirim?

Telefona soft reset atmayı deneyin. Olmazsa cihazın bölge ayarını ABD'ye ve dili ingilizceye ayarlayın. O da işe yaramazsa tek çare cihazı sıfırlamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anisotropic -- 4 Mart 2016; 13:07:35 >
  • 
Sayfa: önceki 11111112111311141115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.