Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1034. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.786
Cevap
115
Favori
890.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10321033103410351036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dilin kemiği yok, eleştirinin de sınırı yok. Adamlar rakipleri incelese çarşaf çarşaf geyik yapılır, hiç incelemeseler "ula bu ne biçim uygulama diğer sistemlerde nasıl yapılmış insan bir bakar" derler. Valla bu adamcağızların işleri de zor hani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaazto28

amaaan boşver gitsin hocam burdaki microsoft yetkilileri! onlardan daha fazla windows phonu iyi biliyor ve daha fazla kullanıyorlar, sistemi microsoftun stratejisini onlara soracaksın :D bu arada 1-2 ay önce 930 aldım 1-2 ay kullandım biradere verdim sen biraz kurcala-kullan diye temmuz gibi ondan alırım, çok fazla mağazaya takılacağımı sanmıyordum ondan dolayı lumia aldım pişman da değiliim bakalım hayırlsı, bu arada siz ne kullanıyorsunuz?

1020 kullanıyorum. Benim telefonla ilgili bir şikayetim yok, içindeki işletim sistemi tırt hocam. Aslında istenirse adam edilebilecek bir sistem ama isteyen yok işte..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müzik söylemek ve müzik yapmakla pek aram iyi değildir. En yeteneksiz olduğum konulardır yani. Ama iyi bir dinleyiciyim. Ne söz ne de beste yönünden bir katkım olmaz yani. Ancak bu mesleği yapanların ürettikleri şeylere hiçbir zaman tırt anlamında eleştirmedim eleştirmem de. Kulağıma hoş gelmeyebilir, tarzı sevmeyebilirim vs. Ben bu işi yapan biri olsaydım, düzinelerce bestelerim falan olsaydı, işte o zaman tırt tarzında ağır eleştiriler yapma hakkını kendimde görebilirdim belki. Millet olarak çok iyi bir teknoloji kullanıcısıyız. Yani teknoloji tüketicisiyiz. Bu alanda ürettiğimiz hiçbir şey yok ancak eleştirirken mangalda kül bırakmayıp sanki beğenmedikleri şeyin kat ve kat üzerinde bir şey yapmış da elalemin ürettiği şeye burun kıvırıyor sanırsın. Ama dönüp arkaya bakınca neden kendi kendini besleyebilen bir ülke konumundan tarımda bile yetersiz hale geldiğini anlayamamanın ağırlığını da içten içe hisseden bir toplumuz. Bu yorumun kişiye özel değildir. Genel olarak birçok kişide bu tavrı görüyorum. İyi bir dinleyici olmam normal eleştiri sınırlarını aşarak müzik konusunda yıllarını vermiş insanların ürünlerini bir çırpıda "bu ne la çöp!" deme hakkını bana vermiyor. Eleştirelim, ancak kendimizi bilerek eleştirelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

Müzik söylemek ve müzik yapmakla pek aram iyi değildir. En yeteneksiz olduğum konulardır yani. Ama iyi bir dinleyiciyim. Ne söz ne de beste yönünden bir katkım olmaz yani. Ancak bu mesleği yapanların ürettikleri şeylere hiçbir zaman tırt anlamında eleştirmedim eleştirmem de. Kulağıma hoş gelmeyebilir, tarzı sevmeyebilirim vs. Ben bu işi yapan biri olsaydım, düzinelerce bestelerim falan olsaydı, işte o zaman tırt tarzında ağır eleştiriler yapma hakkını kendimde görebilirdim belki. Millet olarak çok iyi bir teknoloji kullanıcısıyız. Yani teknoloji tüketicisiyiz. Bu alanda ürettiğimiz hiçbir şey yok ancak eleştirirken mangalda kül bırakmayıp sanki beğenmedikleri şeyin kat ve kat üzerinde bir şey yapmış da elalemin ürettiği şeye burun kıvırıyor sanırsın. Ama dönüp arkaya bakınca neden kendi kendini besleyebilen bir ülke konumundan tarımda bile yetersiz hale geldiğini anlayamamanın ağırlığını da içten içe hisseden bir toplumuz. Bu yorumun kişiye özel değildir. Genel olarak birçok kişide bu tavrı görüyorum. İyi bir dinleyici olmam normal eleştiri sınırlarını aşarak müzik konusunda yıllarını vermiş insanların ürünlerini bir çırpıda "bu ne la çöp!" deme hakkını bana vermiyor. Eleştirelim, ancak kendimizi bilerek eleştirelim.

Hiç sorma hocam durum maalesef böyle. Ülkenin gençleri hiçbir işe yaramıyor anca gezip tozuyor diyorlar, kendilerine bakıyorsun, ne o gençlere faydalı bir şey yapmış, yol göstermiş ne de kendine bir hayrı dokunmuş.

Herkes forumu forum gözüyle görmüyor maalesef çöp, troll, fanboy durumları bundan ötürü, onlar burayı her akıllarına geleni düşünmeden söyleyebilecekleri bir yer olarak görüyorlar. Bunda dh yönetiminin çok büyük suçu var. Adını vermeyim reklam olmasın bir teknoloji forumu var, imla hatası bile yapsan uzaklaştırma yiyorsun, örnek alınması gereken bir sistem. Tabi her imla hatası yapanı uzaklaştırsın dh demiyorum ama troll, çöp muhabbeti bitsin artık çok sıktı. Adam şirkete nefretini kustuğu bir konu açıyor adminlerimize göre bir şey yok, geçen burada konu açıp uygulama paylaştım, sessiz sedasız sildiler, arada mesajlarımı da siliyorlar, demem o ki bu konuda milletimizde olduğu kadar dh'nin de suçu var burada.

• Biyturs_OnSr kullanıcısına yanıt
    Burada en önemli görev de aile ve sosyal politikalar bakanlığı bünyesindeki birimlere düşüyor. Ebevenylerinin izniyle gençlerin okul saatleri telefonları uzaktan bloke edilip, saat 10 gibi yatağa girmeleri teşvik edilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 28 Ocak 2016; 16:30:37 >
  • zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    Forumda objektif görüşleri olan sayılı kişilerdensiniz.Buda forumdan tamamen kopmamam için bir sebep.Diğer işletim sistemleri ve methedilen telefonları hakkında farklı forum ve yorumlara bakıyorum buradaki yapıcı eleştiriden uzak arkadaşlardan eksik kalır yanları yok.Biz değilmiyiz yakın zamana kadar PTT nin evimize hat bağlamak için geleceği günü bekleyen.Nokia 735 kullanıyorum arama,mesajlaşma,facebook,whatsapp,fotoğraf çekiyor karınca kararınca,en önemlisi yakın arkadaşlarımdan çvrimdışı navigasyon ne kullanırım diyen ipeyce var bense HERE MAPS,HERE DRİVE+,HARİTALAR var diyorum.Velhasılkelam ne istediğimin farkındayım,farkındalıklarımı karşılıyor 735.Ha İOS ta fiyat olarak emsal telefon yok.Androit te benzerini alsam yine yakın memnuniyet duyarım muhtemelen.Dünyada bir yerlerde şu yazılanları ömrünce görüp,alıp,deneme fırsatı olmayan milyarlar var.Her şey gönlünüzce olsun
  • telefon lumia 1520 wm10 10586.63 yüklü
    bu sabah mağaza güncellemesini güncelledim .
    sonrasında pilin çok çabuk bittiğini farkettim ..
    bende pil tasarrufundan pil kullanımına bakdım ,
    mağaza tam yüzde 25 pili harcamış
    üstelik mağaza arka planda kapalı olduğu halde şuanda çok çabuk pili bitiriyor ....
    sizlerdede öyle bi durum varmı ..

• 63 sürümünden 8.1 Update 2'ye geçtim ne yalan söyleyeyim hız olarak acayip fark var.8.1 bu konuda üstün.Lakin sistemde bir minimalistiklik yok gerek ayarlar menüsü gerek diğer menüler mağaza vs...Görsel olarak 10 önde.Telefonumu daha çok sevmeye başladım(Lumia 735)
  • Bir de okuduklarını anlasalar....
  • habere bakarmısınız? Lumia serisinin sonu geliyormuş.

Bu microsoft ne yapmak istiyor?

http://www.chip.com.tr/haber/lumiaya-veda-kesinlesiyor_60798.html
  • internalinferno kullanıcısına yanıt
    Intel'in gelişen işlemcileri ile birlikte mobil tarafta da x86 kullanmak istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Burada en önemli görev de aile ve sosyal politikalar bakanlığı bünyesindeki birimlere düşüyor. Ebevenylerinin izniyle gençlerin okul saatleri telefonları uzaktan bloke edilip, saat 10 gibi yatağa girmeleri teşvik edilecek.

Kurunun yanında yaşın yanmasına veya sıkı yönetime gerek yok Doğruyu yanlışı güzelce öğretince kişi zaten körü körüne yanlışı yapmaz.

Neyse yine saptık konudan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pybs147

63 sürümünden 8.1 Update 2'ye geçtim ne yalan söyleyeyim hız olarak acayip fark var.8.1 bu konuda üstün.Lakin sistemde bir minimalistiklik yok gerek ayarlar menüsü gerek diğer menüler mağaza vs...Görsel olarak 10 önde.Telefonumu daha çok sevmeye başladım(Lumia 735)

Hocam 8.1 update 2 kaldırıldı diye biliyordum..şu an yüklenebiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: internalinferno

habere bakarmısınız? Lumia serisinin sonu geliyormuş.

Surface Phone'a doğru atılan adımlardan biri. ARM işlemcisiyle yola devam etmeyecekleri çok önceden beri bilinen bir durumdu. Sadece yüksek sesle söylenmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xiseyn

quote:

Orijinalden alıntı: pybs147

63 sürümünden 8.1 Update 2'ye geçtim ne yalan söyleyeyim hız olarak acayip fark var.8.1 bu konuda üstün.Lakin sistemde bir minimalistiklik yok gerek ayarlar menüsü gerek diğer menüler mağaza vs...Görsel olarak 10 önde.Telefonumu daha çok sevmeye başladım(Lumia 735)

Hocam 8.1 update 2 kaldırıldı diye biliyordum..şu an yüklenebiliyor mu?

Hiçbir fikrim yok idi tekar baktım hocam şöyle yazıyor:
    Windows Phone 8.1 Update 2
    demekki varmış

• quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

quote:

Orijinalden alıntı: internalinferno

habere bakarmısınız? Lumia serisinin sonu geliyormuş.

Surface Phone'a doğru atılan adımlardan biri. ARM işlemcisiyle yola devam etmeyecekleri çok önceden beri bilinen bir durumdu. Sadece yüksek sesle söylenmeye başladı.

bakıldığında zaten doğru bir adım attıkları söylenebilir.

Sadece şuanki çıkarılan 950,950XL ve 550 modellerini niçin piyasaya sürdü?

• Bir sonraki telefonum SurfacePhone olacak gelismeler o yonde zaten .

Yeni guncelleme ( .71 ) cikmis :

http://windowsphoneturkiye.info/guncel-haberler/windows-10-mobile-yapi-10-58671e-ait-yeni-gorseller-sizdirildi/
  • Yeni yapıgelir mi bugün beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Yeni yapıgelir mi bugün beyler

no build today demediler bugun :)
  • erhanercan kullanıcısına yanıt
    Gelmezzz

• 
Sayfa: önceki 10321033103410351036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.