Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1033. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde video yayınlanmış İtalya bloğundan eğer yanlış görmediysem son aşama da hala üstte turuncu yazı ile bağlanıyor yazıyor.
    Wp kullanırken öyle hatırlıyorum turuncu renk çıkınca bağlanıyor yazıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamıştım böyle olacağını.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatibebek

konsept değil, verdiğim kaynak adresinde cihaz üzerinde çalışırken ki görüntüsünü de bulabilirsiniz.

Videonun başlığını ve yorumları okumadınız galiba ki resmi uygulama diyebiliyorsunuz.

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    önemli değil yayınlandığı zaman zaten neyin ne oldu çıkar. Büyütmeye gerek var mı ?
  • x-calibur kullanıcısına yanıt
    Bende 1520 var oyunu oynayamıyoru bilem telefonun dokunmatiği problemli olduğu için.Ben sağ nişan alıyorum telefon sola çekiyor

• Ama içinizde bi umut oluyor değil mi :D

• Moralimi bozdunuz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: _CeKoCu_

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

950 (+ XL) kullanıcıları ve bundan sonra windows 10 ile çıkacak telefonlar için insider kapsamında firmware güncellemelerini de vereceklermiş aynı uygulama içinden. Onun alt yapısı.

nokia lumia 1320 için ? gereksiz mi diyorsun yani

Gereksiz değil. Bu işlemi yapmazsanız yeni firmware'i alamazsınız. Firmware gelinceye kadar Windows Insider'ı Production modunda tutun. Zaten 1115 build yüklüyse Production modunda 1115 güncellemelerini almaya devam edeceksiniz. Ancak Fast veya Slow Ring modunda firmware alamazsınız. O nedenle telefon modeliniz için yeni firmware çıkıp telefonunuz güncelleninceye kadar Production modunda bekleyin. 950 öncesi modeller için büyük ihtimalle yayınlanacak son firmware olacaktır. Insider üzerinden bir süre daha, tahminim 2-3 sene, yeni buildler ve güncellemeleri almaya devam edebiliriz. Ama Microsoft'un ilgi odağı normal olarak 950 ve sonrası modeller olacaktır. 920 kullananlar diğer eski modellere göre biraz daha şanslı. W10 geliştirme safhasında 920 modelinden faydalanıldığından geçiş döneminde en az sorun da bu modellerde oldu. 950 modeline kadar genelde 920 donanımından kırpılmış donanımlarla ya da aynı donanımla farklı modeller piyasaya sürdüler. Mesela 925 aynı donanımdan kablosuz şarj özelliği kırpılmış bir modeldi. Aslında Microsoft'un mobilde ana silahı surface phone olacak. Apple için iPhone ne ise Micrsosoft için de Surface Phone o olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

quote:

quote:

950 (+ XL) kullanıcıları ve bundan sonra windows 10 ile çıkacak telefonlar için insider kapsamında firmware güncellemelerini de vereceklermiş aynı uygulama içinden. Onun alt yapısı.

Gereksiz değil. Bu işlemi yapmazsanız yeni firmware'i alamazsınız. Firmware gelinceye kadar Windows Insider'ı Production modunda tutun. Zaten 1115 build yüklüyse Production modunda 1115 güncellemelerini almaya devam edeceksiniz. Ancak Fast veya Slow Ring modunda firmware alamazsınız. O nedenle telefon modeliniz için yeni firmware çıkıp telefonunuz güncelleninceye kadar Production modunda bekleyin. 950 öncesi modeller için büyük ihtimalle yayınlanacak son firmware olacaktır. Insider üzerinden bir süre daha, tahminim 2-3 sene, yeni buildler ve güncellemeleri almaya devam edebiliriz. Ama Microsoft'un ilgi odağı normal olarak 950 ve sonrası modeller olacaktır. 920 kullananlar diğer eski modellere göre biraz daha şanslı. W10 geliştirme safhasında 920 modelinden faydalanıldığından geçiş döneminde en az sorun da bu modellerde oldu. 950 modeline kadar genelde 920 donanımından kırpılmış donanımlarla ya da aynı donanımla farklı modeller piyasaya sürdüler. Mesela 925 aynı donanımdan kablosuz şarj özelliği kırpılmış bir modeldi. Aslında Microsoft'un mobilde ana silahı surface phone olacak. Apple için iPhone ne ise Micrsosoft için de Surface Phone o olacak.

teşekkürler o zaman ben o kısma geçireyim bu arada 71 yapısı herkese açık olarak görünüyor sanırsam dün kapalı idi :)
    https://buildfeed.net/lab/th2_release/

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

quote:

quote:

teşekkürler o zaman ben o kısma geçireyim bu arada 71 yapısı herkese açık olarak görünüyor sanırsam dün kapalı idi :)
    https://buildfeed.net/lab/th2_release/

Hangi modeller için public edildiği belirtilmemiş.

• Windows 10 Mobile, 8.1'e göre daha şık görünüyor bu yüzden umut var her zaman.

• Windows 10 sdksında WindowsPhone diye bir klasör var. Açınca içinden 8.2 adında bir klasör daha çıkıyor. Çok ilginç.

• Windows 10 a terfi olamayacaklara 8.2 ye terfi guvenlik iyilestirme guncellemesi olabilir ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdmGdk

Windows 10 sdksında WindowsPhone diye bir klasör var. Açınca içinden 8.2 adında bir klasör daha çıkıyor. Çok ilginç.

O klasör 8.1 sdksında da vardı ben gdr2 diye düşünmüştüm.
  • Beyler buradaki isimsiz program nedir bilgisi olan var mı silinmeyen program vardı acaba o olabilirmi
     Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu
    Edit: Sanırım 63 yapısına geçtikten sonra telefonu sıfırlamadım 8.1 den kalan lumia yardım ve ipuçları bile silinmiyor 2 tane oldu bu gece yeni sürüm çıkarsa yükler sıfırlarız artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5EED104EE -- 28 Ocak 2016; 13:58:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Silentscream12

quote:

Orijinalden alıntı: ahbemetin

Ne beceriksiz bi firmadır bunlar anlamadık gitti.
    Neyi değiştirmişler bu yapıda acaba?
    Yine donuyor bu uyuz telefon.
    Yine 2000 den fazla düzenleme yaptılar da ondan bir b..ka benzetemediler kesin.
    Halbuki 1900 de kalsalar o haliyle daha güzel olabilirdi.
    Verme kardeşim birşeyleri düzeltmeden şu yapıyı verme.
    Millet enayi gibi habire;
    indiriyor.. Yükleme için hazırlanıyor.. Çarklar resitali ayrı bir dert.. Neredeyse bitti.. Olmadı sıfırlayalım.. Bi daha çarkların dansı.. Bir acayip bekleyiş,
    Sıfırlama dediğin şey 5 bilemedin 15 saniyede olur bu ne yahu, Oooff.
    Adamlar kasım diyorlardı, üstüne iki ay koydular, şimdi de oooo bayaa ilerlemiş bilmem ne habire bizi kandırıyorlar. Bu sene veremez bu dengesizler böyle giderse finali.

Kullandığınız sürüm Insider Preview. Sadece hatırlatmak istedim, telefonunuzda akıcılık istiyorsanız 8.1'de kalıp resmi olarak dağıtırlmasını bekleyeceksiniz Windows 10'un.

Anlaşılan siz firmayı oldukça başarılı buluyor ve durumdan da pek rahatsız değilsiniz.
    Kasım diyorlardı diyorum.
    İki ay geçti diyorum.
    Bunlar beceriksiz diyorum.
    Daha fragmanı yayınlayamıyorlar diyorum.
    Diyorum diyorum da,
    Desem ne olacaksa..

• Noldu Şubatın başında Windows 10 geliyorcular sesiniz çıkmıyor Nisan'da çıkacak diye bas bas bağırıyordum, dalga geçiyordunuz, Belfiore de tatile çıktığına göre artırıyorum Mayıs'tan evvel gelsin kendimi 1 hafta banlayacağım hodri meydan..

• şimdi de nisana mı attılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaazto28

şimdi de nisana mı attılar

Ne Nisanı, Mayısta gelirse öp de başına koy.. Belfoire Bey çok yorulduğu için 9 aylığına tatile çıkmış e adamlar çok uğraştı, dinlensinler dimi? Windows 10'da artık Haziran mı Temmuz mu gelir belli olmaz. Kullanıcının işi ne ki, bekleyecek tabi ki, çok değerli Microsoft şirketi en iyisi için uğraşıyor(!) Bak mesela sayın Joe Belfiore iPhone kullanırken yakalanmış, kendisine siz koskoca Windows Phone'un başısınız niye Windows Phone kullanmıyorsunuz diye sorulduğunda, ben rakip modelleri deneyimliyorum demiş. Adam bizler için uğraşıyor ya duygulanmamak elde değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det.Harvey Bullock -- 28 Ocak 2016; 15:19:30 >
  • amaaan boşver gitsin hocam burdaki microsoft yetkilileri! onlardan daha fazla windows phonu iyi biliyor ve daha fazla kullanıyorlar, sistemi microsoftun stratejisini onlara soracaksın :D bu arada 1-2 ay önce 930 aldım 1-2 ay kullandım biradere verdim sen biraz kurcala-kullan diye temmuz gibi ondan alırım, çok fazla mağazaya takılacağımı sanmıyordum ondan dolayı lumia aldım pişman da değiliim bakalım hayırlsı, bu arada siz ne kullanıyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.