Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1031. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10291030103110321033
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğrudur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu metin için yapılan yorumlarda admin bu yöntemle insider'ların cihazlarını resetlemeye gerek olmadan retail sürümleri yüklebilmeleri sağlanmış oldu diye bir yorum yapmış. Bu prosedürü retail sürüm yayınlandığında yükleyebilmek için uygulamak gerekecek. Sonraki firmware güncellemeleri için bu prosedürü uygulamak gerekmeyecek. Ancak yine cihazı resetlemeden insider sürümünden retail sürümüne geçebilmeyi sağlayacak.
  • Arkadaşlar insider son sürüm kullanıyorum. Önceki yapılardan beridir ekran kapandığında wifi paylaşımı hataya düşüyor. Daha önceleri sıfırlamıştım ona rağmen hata devam ediyor. Bunun bi çözümü varmı? Telefon 925 586.63 sürümü yüklü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CeKoCu_

http://answers.microsoft.com/en-us/insider/forum/insider_wintp-insider_install/windows-10-mobile-firmware-updates/48bea9be-8082-47ec-904d-cc60037461a7

beyler bu yönergeyi izleyince ne oluyor yeni sanırım insiderden çıkma gibi bir şey ?

firmware update'leri sadece insider olmayan cihazlara sunulduğu için update'i almak için önce insider'dan çıkıp, ayarlardan güncelleyip sonra tekrar insider programına dönebiliyoruz.

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Aynen. Insider dan ciktigimda firmware guncellemesini gordu PC den recovery yapildiginda.
  • 10586.71 güncellemesinden haber var mı beyler?
  • bu virüsü nasıl kaldırabilirim
  • zavayed61 Z kullanıcısına yanıt
    Ana sayfanızıwww.google.com.tr yapın.www.google.com.tr/ devamındakileri silin. Çerezleri silin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 27 Ocak 2016; 14:36:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    yaptın tarayıcıyı açarken fark eden birşey olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zavayed61

bu virüsü nasıl kaldırabilirim

virüs olduğunu sanmıyorum deneme aşamasında olduğundan wep tarayıcısı o şekilde diye düşünüyorum
    yandexi silince öyle görünüyor. ben ne zamanki sildim o çıkmaya başladı zaten seni yandex üzerinden arama motoruna search terms yazısını gösteriyor
    google gir ve o sayfayı başlangıca koy onu tıklayarak giriş yapabilirsin..

• İnsider 63 den 8.1 e dönmek istiyorum programı kurdum lakin cihazı gördükten sonra tıklar tıklamaz cihaz bulunamadı diyor :-(

• Tanıyana kadar ses açma ve güç tuşlarına 10 sn basılı tutun.

• Arkadaşlar bi kaç gundur telefonda ki alt tuşları gizleyemiyorum(ok tuşu,Windows tuşu ve arama tuşu) ozellikle tubecastta video izlerken sıkıntı oluyor(o kısmı yukarı doğru kaydırınca kaybolması gerekiyordu)

Ana ekranda iken çalışıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Tanıyana kadar ses açma ve güç tuşlarına 10 sn basılı tutun.

Hocam yapıyorum Lumia 735 çıkıyor seçiyorum HATA CİHAZ BULUNAMADI DİYOR farklı kablolarla da denedim.Lakin bilgisayardan dosyalarıma çok güzel giriyorum.3 kere baştan kurdum proğramı ama sonuç aynı :(
  • Aynı sorun benim L925 de de varne yaptıysam da bi türlü bağlantıyı kuramadım. Başta cihazı tanıyor fakat bağlanmaya tıklayınca hata veriyor. Forumda bir,arkadaş işletim sisteminin ayarlarından dili ingilizce yapıp deneyin demişti fakat o da işe yaramamıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: pybs147

quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Tanıyana kadar ses açma ve güç tuşlarına 10 sn basılı tutun.

Hocam yapıyorum Lumia 735 çıkıyor seçiyorum HATA CİHAZ BULUNAMADI DİYOR farklı kablolarla da denedim.Lakin bilgisayardan dosyalarıma çok güzel giriyorum.3 kere baştan kurdum proğramı ama sonuç aynı :(

Başka bir yol bilmiyorum maalesef.

Birde PC de dil ve bölgeyi değiştirip deneyin belki olur.

• Telefonum Algılanmadı butonuna basın. Modelinizini seçin. Bağlantı bekleniyor demeye başladıktan sonra güç + ses azaltma ile telefonu resetleyin. Tanımadı mı ? Tekrar. Reset atınca Nokia yazısı geldiğinde görmesi lazım. Üçüncüde dördüncüde muhakkak tanıyor resetlere devam edin. Microsoft işte... Yalnız benim telefonda butonlara bastığımda ekran kapanıyor ve titreme gelmiyor. Butonları bıraktığımda titreyip açılıyor telefon bu detaya da dikkat edin sonsuza dek basılı tutmayın tuşlara. Ekran gidince bırakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: monarch25

Arkadaşlar bi kaç gundur telefonda ki alt tuşları gizleyemiyorum(ok tuşu,Windows tuşu ve arama tuşu) ozellikle tubecastta video izlerken sıkıntı oluyor(o kısmı yukarı doğru kaydırınca kaybolması gerekiyordu)

Ana ekranda iken çalışıyor...

Şuna da bir çözüm bulsak...
  • Keltoş, Pc Build 14251'i yayınladı.

W10M için ise, hala yol haritasına uygun hareket ettiklerine ve 2016 başlarında yayınlamaya çalışacağız gibilerinden bişeyler dedi.

quote:

A note on Windows 10 Mobile

I know that a lot of Windows Insiders are eager to know what’s going on with Mobile builds. As you know we’ve already released the Lumia 950, 950XL, and 550 devices with Windows 10 preinstalled, and we’re still on track to release Windows 10 as an upgrade to existing devices early this year as we planned. The team is working now by looking at data and reports from Insiders who have upgraded their devices to preview builds, and ensuring that we deliver a great upgrade experience to customers. We’re excited about making the upgrade available, and will share new information with you just as soon as we can on how the rollout will happen.

https://blogs.windows.com/windowsexperience/2016/01/27/announcing-windows-10-insider-preview-build-14251/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows 11 -- 27 Ocak 2016; 20:12:03 >

• Firmware güncellemesini almak için 8.1'e mi dönmek gerekiyor?
  • 
Sayfa: önceki 10291030103110321033
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.