Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1028. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10261027102810291030
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben diğer cihazları kullanmıyorum wp kullanıyorum. Onlarda bu eksik var diye wpde de olmak zorunda değil.
  • bYUğur kullanıcısına yanıt
    Ben diğer cihazları kullanmıyorum wp kullanıyorum. Onlarda bu eksik var diye wpde de olmak zorunda değil.
  • internalinferno kullanıcısına yanıt
    En son Windows Mobile 10 Güncelleme Paketi. Olaya tam hakim değilim henüz. En azından 10.0.13073.71'e gelindiğini gösteriyor.

Edit: Tahminimi tekrarlıyorum. 2-3 tane final sürümü olacak gibi görünüyor. 10586, 13073, xx...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 24 Ocak 2016; 22:06:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Peki siz bahsettiğiniz sın sürümü yüklediniz mi ya da yukelenebiliyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Truecaller diye bi uygulama buldum cia dan daha iyi gibi çokta iyi çalışıyor işini güzel yapıyor destek olmak için premium bile aldım bilmeyen varsa işine yarayabilir.

• mağazadan uygulamaları snra kurmak için .xap uzantılı halini indiriyorduk önceden. Şimdi yapamadım site değişmiş. Bu işlemi kaldırdılar mı biligisi olan var mı?
  • Arkadaşlar hardware test adlı programı yukledim.640 xl kullanıyorum 720 p çözünürlük var ama programda 800x600 diyo(bu program mağazada çok ovulmuş her şeyi doğru gosteriyor diye)
    Onceden yuklediğim antutu programında da 800x600 çıkmıştı.

Telefonumun çözünürlüğünü en doğru yoldan nasıl öğrenebilirim?

İndirilebiliyor. Şöyle:

(Yükleme olayını henüz bilmiyorum nasıl oluyor.)

http://catalog.update.microsoft.com/v7/site/Search.aspx?q=TR

Bu arada

Microsoft Lumia 950 XL RM-1085

Microsoft Lumia 950 XL RM-1116

Microsoft Lumia 950 RM-1104

Microsoft Lumia 950 RM-1118

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

Bir klasör içinde zil seslerini buldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: monarch25

Arkadaşlar hardware test adlı programı yukledim.640 xl kullanıyorum 720 p çözünürlük var ama programda 800x600 diyo(bu program mağazada çok ovulmuş her şeyi doğru gosteriyor diye)

WP'deki Antutu fake bir uyguluma. Özellikle hafıza testlerinde verdiği sonuçta uygulamanın sahte olduğu ortaya çıkıyor. Size şu uygulamayı önerebilirim:

https://www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/aida64/9nblggh2wnwh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pena kutusu -- 25 Ocak 2016; 0:48:27 >

• ihsankutamis kullanıcısına yanıt
    ben bayadır kullanıyorum çok sağlam uygulama
  • quote:

Orijinalden alıntı: pena kutusu

quote:

Arkadaşlar hardware test adlı programı yukledim.640 xl kullanıyorum 720 p çözünürlük var ama programda 800x600 diyo(bu program mağazada çok ovulmuş her şeyi doğru gosteriyor diye)

Antutu fake bir uyguluma. Özellikle hafıza testlerinde verdiği sonuçta uygulamanın sahte olduğu ortaya çıkıyor. Size şu uygulamayı önerebilirim:

Hocam burada 720 p dedi.eee peki o zaman Hardware Test uygulamasını millet neden övmuş.
    Ayrıca tavsiye ettiğiniz bu uygulamaya tam anlamıyla guvenmeli mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pena kutusu

quote:

Antutu fake bir uyguluma. Özellikle hafıza testlerinde verdiği sonuçta uygulamanın sahte olduğu ortaya çıkıyor. Size şu uygulamayı önerebilirim:

Hocam burada 720 p dedi.eee peki o zaman Hardware Test uygulamasını millet neden övmuş.
    Ayrıca tavsiye ettiğiniz bu uygulamaya tam anlamıyla guvenmeli mi?

Bu uygulama evrensel bir uygulama. Aida64 senelerdir var olan ve bu alanda kendini kanıtlamış bir program. Masaüstü platformda harici donanımlarda yapacağınız değişiklikleri göstermesi, mobilde ve pc'de donanımların markasından modeline kadar söylemesi uygulamayı doğruluyor.

• mtoyanik kullanıcısına yanıt
    Az önce android telefona kurdum da wp deki daha kaliteli gibi

• Lumia 950 yardım sayfasını kurcalarken Lumia Offers (teklifler) isimli bir uygulama buldum. Sanırım Contimuum Dock'u, telefonlar ve diğer aksesuarlar için teklifler getiriyor. WP 8.1'e de yüklenebiliyor.

https://www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/lumia-offers/9nblggh2kbnv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pena kutusu -- 25 Ocak 2016; 1:37:42 >
    Turkiye dekiler de cift hatli satilacak :)
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Kim dedi? Resimden mi anladık? Lumia Türkiye tek kartlı satılacak demişti ama onlar öyle dediyse çift kartlı da satılacak demektir. Ama ne zaman? Belki 2. dağıtımda. İnşallah ilk partide sürerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 25 Ocak 2016; 12:57:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Farkinda olmadan sen dedin .

Microsoft Lumia 950 XL RM-1116 cift hatli kodudur ve paylastigin Microsoft sunucularinda TR adina gecen sadece RM-1116 gecmesi otekinin ki gecmemesi :)

Bu arada Insider .63 teyim ve guncelleme yok diyor .

Bu surum numaralarini cozebilmis degilim.
    bu bize bşey gösteriyor. evet bu güncelleme 10586.71 microsoftun serverlarına yüklenmiş ve hazır. sadece microsoftun bu salı günü, güncellemeyi vermesi (push etnesi) gerekiyor.
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    RM-1085 de var orada. Tek hatlı 950 XL'in kodu. Lumia Türkiye'nin çift hatlıları tavan arasına zulalayıp önce tek hatlıları piyasaya süreceğini sanıyorum. Beklerim onlardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 25 Ocak 2016; 13:16:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10261027102810291030
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.