Şimdi Ara

Windows 10 2022 Update 22H2 Build 19045.2130 GDR (18.10.2022) (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.214
Cevap
85
Favori
604.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başka birine sormuşsunuz ama ben cevaplayayım.Evet 1809'u kurduğum iki pcde de aynı durum var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Başka birine sormuşsunuz ama ben cevaplayayım.Evet 1809'u kurduğum iki pcde de aynı durum var.
    Hadi be :) 1 saattir bunun için uğraşıyorum sfc /scannow ile taratıyorum bişey çıkmıyor iso ile onardım yine düzelmedi sinir ettiydi valla :) ama ilk formatı attıktan sonra açılınca bir problem olmuyor fakat sonradan ne oluyorsa oluyor ve bozuluyor. neyse güncelleme ile hallederler.
  • bende böyle bir sorun yok , 1803 üzerine kurdum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Media Creation Tool ile indirmek isteyenler için aşağıdaki iki dosyayı indirip boş bir klasörün içine atın. Örn: Aşağıdaki fotoğraflardaki gibi...

productcab-windows-10-1809.zip
    MediaCreationTool1803.exe

MediaCreationTool1803.exe /Selfhost

Yukarıdaki komutu kopyalayıp Komut istemi'ne (cmd.exe) yapıştırıp enter'a basın.
    Şimdi ben 1809 a başarılı bir şekilde yükselttim. İlk önce ISO dosyası oluştur dedim sonrada çift tıklayıp setup.exe üzerinden yükseltmeyi yaptım. Buraya kadar bir problem yok ama merak ettiğim bir şey var. İndirdiğimiz iso dosyasının boyutu neden diğer 1803 e göre daha küçük ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Like a Sir

bende böyle bir sorun yok , 1803 üzerine kurdum .
    CCleaner kullanıyor musunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MCT ile inen ISO dosyasının içindeki install dosyası ESD sıkıştırma teknolojisi ile sıkıştırıldı için boyutu düşüktür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melih Albayrak

CCleaner kullanıyor musunuz ?

Alıntıları Göster
    Yok hocam kullanmıyorum , ccenhancer ile birlikte kullanıyorsanız fazla şey siliyor olabilir.
  • quote:

Yok hocam kullanmıyorum , ccenhancer ile birlikte kullanıyorsanız fazla şey siliyor olabilir.

Alıntıları Göster
    Tamam sorun anlaşıldı. Ccleanerın güncellenmesi lazım o yüzden bu problem çıkıyor.

• RS3 için KB4457136 v2 diye bir şey var bu neyin nesi?

https://www.deskmodder.de/blog/2018/09/27/kb4457136-windows-10-16299-697-manueller-download-20-09/

catalog.update sitesindeki son sürümle aynı mı? gerçi boyutları farklı.

2018-x64 tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1803 09 Toplu Güncelleştirmesi (KB4458469)
    Son Değiştirme: 26.09.2018
    Boyut: 767,3 MB
  • quote:

Alıntıları Göster
    Yok o diğer dediğiniz ile kullanmadım hiç ama bugün temiz kurulum yaptım yine aynısı oldu. Yine bildirimler gitti. Siz yükseltme ile geçtiğinizden sorun yaşatmamış demekki. Güncelleme gelmesini bekleyecem artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Media Creation Tool ile indirmek isteyenler için aşağıdaki iki dosyayı indirip boş bir klasörün içine atın. Örn: Aşağıdaki fotoğraflardaki gibi...

productcab-windows-10-1809.zip
    MediaCreationTool1803.exe

MediaCreationTool1803.exe /Selfhost

Yukarıdaki komutu kopyalayıp Komut istemi'ne (cmd.exe) yapıştırıp enter'a basın.
    Hocam ilk fotoğraftaki komutu nasıl oluşturuyoruz?

• O degilde bu adamlar kac senedir yani arayuzu veremedi. Kac surum gecti hala yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

O degilde bu adamlar kac senedir yani arayuzu veremedi. Kac surum gecti hala yok.
    Yeni arayüzden kastınız nedir ?

• İki dosyayı kopyaladığınız klasörün bir üst klasörüne çıkın.
    (Dosyalar D:\1809 gibi 1809 isimli klasördeyse D sürücüsüne çıkacaksınız.)

Klasörün adının üstüne shift tuşu basılı iken farenin sağ tuşuna tıklayın. Açılan menüde üstteki seçeneklerde "Komut penceresini burada aç" seçeneğine sol tuş tıklayın siyah pencere açılır.

O siyah pencere içine MediaCreationTool1803.exe /Selfhost koyu renkli ifadesini buradan kopyalayıp yapıştırın ve enter'e basın.
    Gerisi resimlerdeki gibi devam eder...
  • lost kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • esd dosyalarını iso ya nasıl çevireceğiz?
  • mediacreationtool ile bir iso oluşturuyor inş 1809 dur :)
  • hocam resmi iso'lar ne zaman yayınlanır ?
  • https://youtu.be/vcBGj4R7Fo0

• quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

https://youtu.be/vcBGj4R7Fo0
    Evet şimdi aklıma geldi. Böyle bir güncelleme gelecek dendi 1803 yayınlandığında hala güncellenecek. :)

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.