Şimdi Ara

Windows 10 2022 Update 22H2 Build 19045.2130 GDR (18.10.2022) (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.214
Cevap
85
Favori
604.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MRT_

Nerede insider olarak gösteriyor bir fotoğraf atabilir misiniz?
    Ayarlarda insider programı kısmın. Bide bu paylaştığınız Windows 10 1809 Media Creation Tool bildiğimiz creation mu ? microsoftun sitede hala 1803 creation var da ? Bide hangisini indirmemiz gerekiyor ?

Edit: İkisinide indirdim ama ikiside tıkladığım halde bir şey olmuyor ekrana açılan bir şey yok ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melih Albayrak -- 24 Eylül 2018; 17:51:58 >
  • Ayarlarda dediğin yerde tüm sürümlerde oradan insider preview açılma bölümü mevcuttur. MCT şuan aktif değil sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 24 Eylül 2018; 17:55:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ayarlarda dediğin yerde tüm sürümlerde oradan insider preview açılma bölümü mevcuttur. MCT şuan aktif değil sanırım.
    Siz yüklediniz mi 1809'u ?
  • Hayır. Ben 1703 sürümünü kullanıyorum.
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    dosyalar açılmıyor hocam ?
  • HeRo11 kullanıcısına yanıt
    Dosyaların şuan çalışması için product.xml dosyası gerekiyor. Bu dosya şuan için sızdırılmadı.
    Eyvallah hocam

• quote:

Hayır. Ben 1703 sürümünü kullanıyorum.
    Tamam hocam hallettim. Dün indirdiğim sürüm adguard sitesinde windows güncellemeler kısmından indirmiştim. Sizin paylaştığınız görüntüde windows insider kısmından indirin yazmışsınız.

İnsider kısmından indirince problem kalmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1809 ciddi fark yaratmış arkadaşlar. Güncelleme sonrası sistemin oturması ve stabil hale gelmesi biraz zaman aldı fakat şuan 1803 sürüme göre ciddi akıcı çalışıyor iş yerinde kullandığım Laptop.

Umarım sonradan ağırlaşmaz. Sistem olarak eski ve yavaş bir makine olmasına rağmen ilk izlenim gayet olumlu. Gelecek olan kalite güncellemeleri ile daha stabil hale gelirse tadından yenmez..
  • 1809 sürümünün güncelleme üzerinden dağıtılmasına ne kadar var bilen var mı ? Ekim ayında mı dağıtılacaktı bir yerde öyle okumuştum bu konuda ama emin olamadım :D
  • bugraakkoc kullanıcısına yanıt
    Evet Ekim ayında dağıtılacak.

• 1809 sürümü denedimde her yeni özelikle Win 10 iyice hantallaşmış beğenmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MsSsS

1809 sürümü denedimde her yeni özelikle Win 10 iyice hantallaşmış beğenmedim.
    Ssd yok ise ne yaparsanız yapın windows 10 yavaş

• quote:

Orijinalden alıntı: Melih Albayrak

Ssd yok ise ne yaparsanız yapın windows 10 yavaş

Alıntıları Göster
    Olmaz olurmu hatta m.2 ssd var yavaşlık ondan değil tamamen stabil olmayışından kaynaklanıyor.
    1709 sürümünün güncel bir iso dosyası var mı elinizde link olarak ?

İlk mesajda çok eski 1709 linki var sanırım o yüzden sorayım dedim

Bu ay yayınlanan Eylül ISO var.

Eylül ISO:https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/135092962

TR ISO nasıl oluşturulur:https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/135096525
    Teşekkürler hocam. Birde Windows update tamamen durdurma yöntemi var mıdır ? 1709 sürümünde iken grup ilkeleri,regedit, hizmetler, yarı yıllık kanal değiştirme ve birkaç şekilde daha yöntemler denedim erteleme vs ama eninde sonunda Windows güncelleme yardımcısı geliyor ve 1803 güncellemek için diretiyordu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugraakkoc -- 25 Eylül 2018; 19:50:56 >
    Yarı Yıllık Kanal'ı açın ve ayrıca 360 gün ek geciktirme süresi ekleyin. Windows güncelleme yardımcısı yüklenirse Program ekle kaldırdan silip Görev Zamanlayıcısından da silmek gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 25 Eylül 2018; 20:15:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MsSsS

Olmaz olurmu hatta m.2 ssd var yavaşlık ondan değil tamamen stabil olmayışından kaynaklanıyor.

Alıntıları Göster
    Doğrudur. Bir Windows 7 etmez ama yapacak bir durum yok. Mecburuz bu 10’a.

• Windows 10 1809 RS5 17763.1 RTM ESD

https://tb.rg-adguard.net/public.php

Resmi olarak 02.10.2018 tarihinde yayinlanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 26 Eylül 2018; 12:39:12 >
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.