Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Windows 10 LTSB ÜCRETSİZ 9 Aylık Yasal Lisans (Maksimum performans, stabilite ve temizlik)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
490
Cevap
154
Favori
79.591
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Windows 10 LTSB ÜCRETSİZ 9 Aylık Yasal Lisans (Maksimum performans, stabilite ve temizlik)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    14169 Mesaj
    90gün uzatmak istedim ama
    istenilen eylem yükseltilmiş ayrıcalıklar gerektiriyor diye uyarı çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: inexo

90gün uzatmak istedim ama
    istenilen eylem yükseltilmiş ayrıcalıklar gerektiriyor diye uyarı çıkıyor
    cmd'yi yönetici olarak çalıştırın.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: youarewelcome

Beyler (bluetooth hariç) mümkün mertebe hafifletilmiş/tıraşlanmış windows iso dosyasına ihtiyacım var. Yardımcı olan çok büyük sevap işler şu ayda.
    https://www.mediafire.com/folder/vfkzybryb38vf/layt

Boyut olarak 5,0 ve 3,2 GB yer kaplarlar. .NET 3.5 Eklidir.

Sistemde performansı artıracak ince ayarlar yapıldı.

WINSXS silindiği için bundan sonraki sistem güncellemeleri yüklenmeyecektir.

Windows Güncellemeleri sadece sürücüleri yüklemek için kullanın ve kullanmadığınız zaman hizmetlerden kapatın.

x64 sürümün kurulumda ghost, dosya yöneticisi, şifre kırma vb. programlar var ama 32 bit sürümün kurulumunda yok.

Siz yazmadan ben yazıyım: ARAMA kısmı CORTANA oluyor. CORTANA SİLİNDİ, hiçbir zaman yeniden yükleyemezsiniz.

64 Bit sistem yenilendi, yükleyemeyenler için grub4dos ile başlatma seçeneği getirildi.

MOTUN ustanın bu çalışması kullanıldı.

Uzakdoğu ve küçük fontlar, yazıcı ve tarayıcı sürücüleri, Türkçe hariç diğer diller, Winsxs, Defender, Onedrive, Workfolder

Arkaplan resimleri ve ekran koruyucuları, kullanılmayan imleçler, Hyper V, Yardım dosyaları, Sistem geri yükleme,

Windows Mail, Winre.wim, kullanılmayan kontrol paneli uzantıları, Windows Store ve uygulamarı, kullanılmayan klavyeler,

Güvenlik duvarı, çok kullanılmayan servisler ve daha adını sayamadığım bir çok dosya ve program

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 22 Mayıs 2019; 5:55:54 >

• Er
    6 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

https://www.mediafire.com/folder/vfkzybryb38vf/layt

Boyut olarak 5,0 ve 3,2 GB yer kaplarlar. .NET 3.5 Eklidir.

Sistemde performansı artıracak ince ayarlar yapıldı.

WINSXS silindiği için bundan sonraki sistem güncellemeleri yüklenmeyecektir.

Windows Güncellemeleri sadece sürücüleri yüklemek için kullanın ve kullanmadığınız zaman hizmetlerden kapatın.

x64 sürümün kurulumda ghost, dosya yöneticisi, şifre kırma vb. programlar var ama 32 bit sürümün kurulumunda yok.

Siz yazmadan ben yazıyım: ARAMA kısmı CORTANA oluyor. CORTANA SİLİNDİ, hiçbir zaman yeniden yükleyemezsiniz.

64 Bit sistem yenilendi, yükleyemeyenler için grub4dos ile başlatma seçeneği getirildi.

MOTUN ustanın bu çalışması kullanıldı.

Uzakdoğu ve küçük fontlar, yazıcı ve tarayıcı sürücüleri, Türkçe hariç diğer diller, Winsxs, Defender, Onedrive, Workfolder

Arkaplan resimleri ve ekran koruyucuları, kullanılmayan imleçler, Hyper V, Yardım dosyaları, Sistem geri yükleme,

Windows Mail, Winre.wim, kullanılmayan kontrol paneli uzantıları, Windows Store ve uygulamarı, kullanılmayan klavyeler,

Güvenlik duvarı, çok kullanılmayan servisler ve daha adını sayamadığım bir çok dosya ve program

Alıntıları Göster
    Hocam rufus ile usb belleğe yazmaya çalışıyorum ama sadece MBR seçilebiliyor, GPT seçemiyorum.Bunu Gpt olarak yazdırmanın bir yolu var mı acaba ?

• Bölüm Yetkilisi
    7089 Mesaj

YUMI uefi versiyonunu kullanabilirsiniz
    |
    |
    tynet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam yardımınız için teşekkürler fakat bu sefer de kendi yükleme arayüzünde seçtiğimde önyükleme yapamıyor hata veriyor, w7 yüklemekten başka çarem yok gibi, güvenilir w7 var mıdır hocam tam performans amaçlı
    |
    |
    cohannan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: tynet

hocam yardımınız için teşekkürler fakat bu sefer de kendi yükleme arayüzünde seçtiğimde önyükleme yapamıyor hata veriyor, w7 yüklemekten başka çarem yok gibi, güvenilir w7 var mıdır hocam tam performans amaçlı
    YUMI uefi'de format seçeneğini mutlaka işaretleyin. Cihazınız UEFI destekliyse mutlaka olur

uefi ayarlarını other os yapıp o şekilde deneyeceğim hocam birazdan bakalım olacak mı, tekrardan teşekkürler
    |
    |
    cohannan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Verilen iso'yu zip programı ile açarsan içinde başka bir iso'nun olduğunu göreceksin. Onu çıkarırsan rufus ile rahatça yazabiliyorsun, GPT seçeneği seçebiliyorsun. Ben öyle yaptım. Yüklemeye değer mi tartışılır. Bence hızlı değil hatta normal Windows'dan ve Lubuntu'dan yavaş ama depolama alanı sıkıntın var ve windows kullanmak istiyorsan kullanılabilir.
    |
    |
    tynet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
seo paketleri
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.