Şimdi Ara

Windows 10 kurulumu hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar windows 10'u temiz haliyle microsoftun sitesinden kurmak istiyorum. Microsoft bana geçici lisans verir mi? Verirse bu lisansla ne kadar kullanabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Crackli sistem kullanıyorsan yükseltme imkanı var...https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 adresinden hemen yükseltin yazan yeri tıkla.. Yükseltme bitince artık sıfır kurulum yapabilirsin sadece kurulum yaparken key girme kendisi otomatik aktive olur....
  • Geçici lisansdan kastın eğer biraz kullanmaksa ve eğer ben yanlış bilmiyorsam 90 gün deneme hakkın var.Ama bence Windows 7 veya 8.1 daha iyi
  • SysEdit kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bu yol aklımda kalsın ama ben varolan win7yle problem yaşıyorum. Artık sınırdan yüklemek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hackapp

Geçici lisansdan kastın eğer biraz kullanmaksa ve eğer ben yanlış bilmiyorsam 90 gün deneme hakkın var.Ama bence Windows 7 veya 8.1 daha iyi

Win 7 de sürekli driver ve lisans sorunu yaşıyorum 8.1i de 10 çıktığı için yüklemek istemiyorum. Ancak 10 da da driver problemi yaşarmıyım bunu da bilmiyorum. Tahmin yaşamayacağım yönünde.

• Windows 10da daha fazla bile driver sorunu yaşayabilirsiniz.Ama ben Windows 7de yaşamadım açıkçası 8.1 i de önermem.Yine de size kalmış.
    Ama bence Windows 7...😃😃😃
  • hackapp H kullanıcısına yanıt
    Anladım. Peki 7 yi en temiz nasıl kurarım? Çünkü uzun zamandır 7yle problem yaşıyorum. @hackapp

• önce yukseltme yap
    Olmaz veya beğenmez isen sıfır kurulum yaparsın

sürücü sorun olmaz
  • Şuan hangi Windows sürümündesiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackapp -- 4 Şubat 2016; 12:58:54 >
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Mantıklı

Şu an 7deyim. Ama sürekli dll hatası veriyor ve sanki iyi yüklenmemiş gibi

• Windows 7 32bit ISO dosyasını indirin.Diske yazdırın.Diski yada USB yi takın.Görünce bilgisayarı kapatıp boot modunda normal format ve kurulum yapın.
    Yani normal format ve kurulum yapın.
    Bana kalırsa Windows 7 SP1 den sonra başka güncelleme yapmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 10 ilk çıktığında sorunluydu ama şu anda güzel bir sistem. Rahatlıkla kurabilirsin. Tek kötü yanı güncellemeleri kapatamıyorsun win10 da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ayrıntılı anlatmışsınız teşekkür ederim

• Evet bu yüzden win 10a geçmeyi düşünüyorum artık bilgisayarı yedekledikten sonra buna bir karar vereceğim. Teiekkür ederim.

• duda D kullanıcısına yanıt
    W10 konusunu mutlaka oku. Arkadaşımız çok detaylı anlatmış. Ben çoğunu okudum ve çok faydalı buldum :

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=108566413

• Eğer işinise yaradıysa size kolay gelsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.