Şimdi Ara

Windows 10 keyimi aktifleştiremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde orijinal win 10 pro keyi var. Win 8 kullanıcılarına verilen ücretsiz keylerden yaklaşık 5 yıldır da kullanıyorum. Bugün işlemci ve anakartımı değiştirdim ve format atmadım sonra atacağım. Bilgisayar sorunsuz çalıştı, kayıt defterlerindeki hataları denetleyince hiçbir sıkıntısı kalmadı. Tek sıkıntı şu ki windowsu aktive etmemi istiyor ve elimdeki bu keyi yazınca kabul etmiyor. Ben de microsoftun önerdiği gibi keyi cmd ile kaydettim ve online microsoft hesabıma yeni bilgisayar olarak eklendi çalışıyor gözüküyor. Hatta güncelleme de yapabiliyorum sıkıntı olmuyor. Ama hala hesaplar sekmesinde windowsu aktive edin yazısı çıkıyor ve yine aynı hatayı alıyorum. Hata kodu 0x803fa067.

Bu sorunu format atmadan çözebilir miyim? Microsoftun sitesinde işe yarar bi şey bulamadım

• up

• Microsoft Türkiye'yi ara. Yönergeleri izleyerek kolayca etkinleştirirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efe Yakup Karahanlı

Microsoft Türkiye'yi ara. Yönergeleri izleyerek kolayca etkinleştirirsin.

elimdeki key hardwarea kilitlenenlerdenmiş anakart değiştirince haliyle gg oldu ancak başka key bulunca çalıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: Flyingpig

elimdeki key hardwarea kilitlenenlerdenmiş anakart değiştirince haliyle gg oldu ancak başka key bulunca çalıştı

Alıntıları Göster

Sorun kalmadıysa sorun kalmadı demektir  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.