Şimdi Ara

windows 10 ışık kontras ayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba 2 gündür arıyorum fakat bulamadım oyunlarda gece atmosferini biraz da olsa aydınlatmak için bir ara windows un arama kısmından ekran gibi bir şey yazıp açılan menüden 2-3 kademeli bir işlem sonrası parlaklığı artırabiliyorduk fakat bu menüyü bir türlü bulamıyorum. bahsettiğim standart renk veya güç tasarrufu kısmı değil yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imsomnia -- 28 Aralık 2016; 16:42:49 >

• ‘kalibrasyon’ ya da 'ekran renk ayarı'

aradığım kısım için verilen anahtar kelimeler bunlar fakat bulmuyor
  • görüntü ayarları yazabilirsin ancak ulaşmak istediğin menü gelişmiş sekme de olduğu için açılmıyordur.

İster arama bölümüne "görüntü ayarları" yazıp aç

İstersen Masaüstü Sağ tık > Görüntü ayarları > Gelişmiş görüntü ayarları > Renk ayarı nı tıklarsan istediğin ayarlara ulaşabilirsin.

Arama bölümüne "gelişmiş renk" yazarsan renk ayarları ile ilgili ayrı daha gelişmiş bir menüye ulaşırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoltreX

görüntü ayarları yazabilirsin ancak ulaşmak istediğin menü gelişmiş sekme de olduğu için açılmıyordur.

İster arama bölümüne "görüntü ayarları" yazıp aç

İstersen Masaüstü Sağ tık > Görüntü ayarları > Gelişmiş görüntü ayarları > Renk ayarı nı tıklarsan istediğin ayarlara ulaşabilirsin.

Arama bölümüne "gelişmiş renk" yazarsan renk ayarları ile ilgili ayrı daha gelişmiş bir menüye ulaşırsın.

çooook teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.