Şimdi Ara

Windows 10 güncelleme kabusu devam ediyor: Şimdi de mavi ekran hatası (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
3.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1803 Build 17134.345 stabil olmalı. Çünkü herhangi bir RC, beta, dev, sürüm yükleme açık değil ve 6. ayda güncellendi.
  • interwap kullanıcısına yanıt
    Bana göre tüm sürümler ilk yayinlandiklari 6 ay boyunca BETA'dir. İkinci 6 ay boyunca RC'dir. Üçüncü ve son altı ay boyunca da Stable'dir.

Bu yüzden tüm sürümlerin ilk 6 ayını değilde son 6 aylık periyodunu kullanıyorum.

Tüm sürümler 18 aylık süre boyunca desteklenirler.

Ekim ayinda yayınlanan Enterprise ve Education sürümleri 18 ay + 12 ay boyunca daha desteklenir. Yani toplamda 30 ay boyunca desteklenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 13 Ekim 2018; 9:29:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovo bilgisayarım bu zıkkımı yükledikten sonra aniden pat diye kapanır oldu. Güncellemeyi sildim yine kendiliğinden bir an da kapandı. İçine etti pc nin.
  • Yahu servis den Windows update yi durdurup devre dışı birakiyorum bir kac gun sonra tekrar açılıyor bilgisayari kapata bir geliyorum guncellencek diyor !

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben ilk yayınlandığı gün yükledim hala kullanıyorum, bi sorun yok.

• Neden güncelliyorsunuz ki? Sorun olduktan sonra MS un bunu çözmesi aylar sürmüştür hep. Adamlar çok büyük bir şirket ve her büyük şirkette olduğu gibi, "memurlar" çalışıyor.

• Güncellemenin yanlışlıkla yüklenmemesi için, "ayarlar > windows update" den 35 günlüğüne update' i durdurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 13 Ekim 2018; 11:50:10 >
  • Evet geçen hafta bilgisayarımda aynı hatayı bizzat yaşadım

• lenovo bilgisayarım var aynı hatayı yaşadım

• proteo kullanıcısına yanıt
    bende de lenovo aynı hata
  • Linux Mint kurdum, mutluyum. Arada bir CS GO oynuyorum, yeterli. Tavsiye ederim.

• tostumm kullanıcısına yanıt
    Aynı milyon tane donanım Win 8.1'de ya da Win 7'de yok muydu arkadaşım? Windows 10 sorunlu bir sistem artık bunu savunmaya çalışmayın yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin forum gibi hocam işte paso göçüyor...

• Ben son sürümü indirip yeni sistem kurulumu yaptım. Şimdilik bir sorun görünmüyor.

• sorunu kökten çözdüm elementary os yükledim :D
  • düzgün işletim sistemi olsaydı zaten bedava dağıtmazlardı. yıllarca insanları kobay olarak kullandılar, hala da devam ediyorlar. üstüne üstlük telemetry denilen trojanın ne halt yaptığını bilen yok.
  • 1709'dan şaşmayın arkadaşlar kesin bilgi.
  • Önizleme sürümünden beri yıllardır Windows 10 pro kulanıyorum ve en ufak bir sorun bile yaşamadım. Sorun tahminim sınırlı bir cihazda, onu da çözerler.

• w10la beraber artık günceleme işine çok daha dikkatli bakmak gerekir zira artık yeni os un yerini güncellemeeler aldı.
    güncellemeleri otomatik aç indirsin devri bitti internet kontrol edip öyle onay vermek garanti.
    w7de daha sakiniz şuan.

• Asus vivopc'ye kurdum bir sorun yok şimdilik
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.