Şimdi Ara

Windows 10 Güncel MSDN ISO Dosyaları: 21H1 19043.2364 - 21H2 19044.2364 - 22H2 19045.2364 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
42
Favori
84.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jeffogu

Hocam elinizde orjinal ellenmemiş 1709 ISO su var mı ? Her yeri aradım bulamadım bir türlü ..

@MRT_

• MRT hocam Windows 10 Enterprise LTSC 2020 yeni iso çıktı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz yüksel

MRT hocam Windows 10 Enterprise LTSC 2020 yeni iso çıktı mı?

Çıkmadı LTSC sürümler 2 ila 3 yıl aralıklarla yayınlanıyorlar. 

• Microsoft ilginç şekilde "Cumulative Preview Update" yollamaya başladı , optional update olarak beliriyor "Windows Update" te , update leri kurarken dikkat edilmesi önerilir. 

• Kasım ayı MSDN ISO dosyaları yayınlandı. 

Windows 10 Version 1809, 1903/1909, 2004 CONSUMER/BUSINESS

Windows Server 2019, Version 1809 LTSC

https://msdn.rg-adguard.net/public.php?seach=updated+Nov+2020+turkish&str=25

• Hocam nasıl indirebiliriz ?

• Sofy.Tqb kullanıcısına yanıt

Linkler sızdırılınca konuya eklerim. 

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 21 Kasım 2020; 16:24:58 >
  • SVF: Windows 10 Version 1903 Updated Nov 2020 Not: 1903 sürümünün kaynak dosyası 1909 sürümüdür.

SVF+Source: Windows 10 Version 1909 Updated Nov 2020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 22 Kasım 2020; 13:24:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

SVF: Windows 10 Version 1903 Updated Nov 2020 Not: 1903 sürümünün kaynak dosyası 1909 sürümüdür.

SVF+Source: Windows 10 Version 1909 Updated Nov 2020

En son çıkan windows 10 ltsc sürümü hangisi hocam?

Benim laptop eski, daha az yoran bir sistem diye yükledim, çok memnunum da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Alıntıları Göster

1709 bir yakınım nedeniyle bana da lazım oldu. 4 yıldan eski bir labtop ve orjinal lisanslı 1703 yüklü.

Yaşanılan sorunlar nedeniyle 1709 a temiz kurulumla yükseltelim diye düşündük ama verdiğiniz link de iso.url nin karşılığı yok maalesef.

1703, 1709 veya en fazla 1803 iso oluşturma imkanımız olabilir mi.

• Ege.. kullanıcısına yanıt

UUP olarak istediğiniz sürümleri microsoft sunucularından çekip ISO olarak oluşturabilirsiniz. 

https://uup.rg-adguard.net

• quote:

UUP olarak istediğiniz sürümleri microsoft sunucularından çekip ISO olarak oluşturabilirsiniz. 

https://uup.rg-adguard.net

UUP yi ISO formatına çevirme işlemini araştırıp buldum ama bu siteden son seçim satırı olan "Select type download" kısmından ne seçeceğimi tam bilemedim.

"Download UUP via Aria2" yi mi yoksa başka birini mi seçmem gerekiyor.

Bir de ben buradan indirdiğimde güncellemeler dışında asıl ana win10 u da indirmiş oluyormuyum. Yani hiç sistem yüklü olmayan pc ye de kurulabilir halde mi.

• Ege.. kullanıcısına yanıt

Download ISO compiler in OneClick olanı seç cmd dosyası indirecek bir tane küçük bir dosya çalıştır o dosyayı boş bir klasörde ve işlemlerin bitmesini bekle ISO dosyasını oluşturacak.

Evet asıl ISO dosyası indirmiş olacaksın.

• MRT_ kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.  

• quote:

hocam merhabalar

win 10 iso sitesinden orjinal olarak indirip usb olarak win 10 son güncellemesini ilk çiktiğinda kurdum bu kurduğum üzerinden yaklaşik 1 ay yakin zaman geçti

windows iso sitesindeki win 10 güncellendimi bunu takip edebiliceğimiz bir yer varmidir...

biliyorum sürekli güncellenmiyor ama ..belki bir düzeltme yayinlandimi diye sormak istedim teşekkürler

• Oskis kullanıcısına yanıt
    İyi aksamlar 2009 sürümü biraz daha stabilleşti mi? Son durum ne ?
  • bertan1907 B kullanıcısına yanıt

S9n durumunu indirdim usb yazdim bugun itibari ile herhangibir sorunla karşılaşmadım

Pc eski olmasina ramen sorun goremedim

İ7 870 8gb ram li bir pc.de sorunsuz kullaniyorum su an tek sorun ram kullanimi malesef 2gb 1.8 gb ile basliyor windows

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oskis kullanıcısına yanıt

Bunu takip edeceğiniz bir yer yok malesef. Windows 10 ISO sitesinden indirince ne varsa o iniyor eski mi yoksa yeni mi iniyor onu belirtmiyor. 

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.