Şimdi Ara

Windows 10 Güncel MSDN ISO Dosyaları: 21H1 19043.2364 - 21H2 19044.2364 - 22H2 19045.2364 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
42
Favori
84.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrıca SHA1 kırılmış olabilir fakat kırmak o kadar kolay değildir

Kaynak:https://shattered.io

quote:

Who is capable of mounting this attack?

This attack required over 9,223,372,036,854,775,808 SHA1 computations. This took the equivalent processing power as 6,500 years of single-CPU computations and 110 years of single-GPU computations.

quote:

Bu saldırıyı kim yapabilir?

Bu saldırı 9,223,372,036,854,775,808 SHA1 hesaplaması gerektirmiştir. Bu, eşdeğer işleme gücünü 6.500 yıllık tek CPU hesaplamaları ve 110 yıllık tek GPU hesaplamaları olarak aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 26 Mayıs 2020; 22:4:21 >

• MRT_ kullanıcısına yanıt
    O kadarini biliyorum. Demek istedigim boyutu neden azalma yonunde idi. Genelde her guncellemede ekleniyor sisiyor. Sadece refreshed iso da sisme olayi azaliyor.

Daha guncel olani hem icerik boyutu hem de yayinlanma tarihi tezat bir mantikta. Ilerki tarihli yani guncel olanin boyutu da artmasi gerekirdi ama olmamis :) NEden acaba ?

install.wim ve boot.wim harici hersey ayni kalmis her ikisinde ...

Enteresan geldi de ?

Ifade ettigim sekilde bir mantik barindirdigi ve bunlan da celistigini umarim idrak edersiniz... Kuruntu demek kolaya kaciyor ...

Ikisi yan yana senin paylastiklarin Ingilizce kaynak olanlarinki :

Windows 10 Güncel MSDN ISO Dosyaları:  21H1 19043.2364 - 21H2 19044.2364 - 22H2 19045.2364

Kuantum Bilgisayarlar :) Ile saniyelerden kisa surebilir :)
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Dosyalar değiştiğinde bazen boyut büyür bazense dosya içeriklerinde hatalar fixlendiği için küçülme olur. Her güncellemede dosya boyutu büyüyecek diye bir şart yoktur.

Microsoft 2004 sürümünden önce RTM ISO dosyasını direk olarak GDR ISO dosyası gibi direk yayınlardı.
    Şuan güncellemenin çıkışının uzaması RTM ISO dosyasını direk olarak yayınlamayıp RTM ISO dosyasını yenileyip GDR ISO haline çevirip GDR ISO dosyası olarak yayınlamasından kaynaklanıyor.

2004 sürümünden önceki sürümlerde RTM ISO dosyası genel kullanıma sunuluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 26 Mayıs 2020; 22:30:54 >
    Hocam önce hata verdi. Sonra alternatif olarak önerdiğiniz şekilde aktarmalı olarak enterprise w10 yaptım. İşlem tamam mıdır şimdi.

Yeni link verdiğiniz için tekrar kurmama, işlemleri bir daha yapmama gerek var mı?
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    Hayır gerek yoktur. Eski link bozulmuştu ondan yeniledim. Hayırlı olsun.
  • Bunlardan hangisini indireceğim? Bir de windows 10 kurmak bu kadar zor mu ya? windows 7yi bi programla usbye atıyorduk, kuruyorduk. Öyle kolay bir yolu yok mu bunun da?Windows 10 Güncel MSDN ISO Dosyaları:  21H1 19043.2364 - 21H2 19044.2364 - 22H2 19045.2364
  • _zamazingo _ kullanıcısına yanıt
    Üstteki x64 olanı + consumer klasöründeki Tr ile başlayan x64 olan dil dosyasını+ ilk sayfadaki svf ext uygulamasını indirin, ardından iso'yu rardan çıkarın svf ext uygulamasını çalıştırın, otomatik bulup tr isoyu oluşturmaya başkayacaktır, bulamazsa siz üstten isoyu ve dil dosyasını gösterin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eba canlı derste sıkıntı veriyor 2004 versiyonundan sanırım. 1909 da sorun yoktu. Heleki yedek almıştım ona döneceğim.
  • Ne zaman gelir 2004 pc iyice hantallaştı artık oyun yükleyip silmekten format atıcam ama sürümü bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anaoglu kullanıcısına yanıt
    Yarın
    Hocam bu ucuza satılan retail keyler alınır mı sizce?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alıp sorun yaşayanı duymadım ama gerek yok HWID GEN gayet güzel lisanslıyor.
  • Murat hocam bu 2004 final sürümü yayınlandı mı? Yoksa herkese başka bir build mi verilecek?
  • Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt
    Yarın yayınlanacak. 19041.264
  • Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt
    ISO LARI kendiniz sorunsuz indirilebilir halde YAYINLANDI

Iste :
    https://tb.32767.ga/get.php?id=1626

Linkler direk Microsoft sunucularindandir ve olusturulan indirme linkleri her olusturdugunuzda 24 saat kadar indirilebilir olarak link canli kalir sonrasi gecersiz olur anca yeniden indirme talebi olusturulursa yeni indirme adresi olusturacaktir bir baska yeni 24 saat lik ..
  • burada da yayınlandı
    https://tb.rg-adguard.net/public.php
  • Mujde : Turkce 2004 64 bitlik iso sunda UEFI uyumludur install.wim dosyasi 4 GB altindadir ( Turkiye icin 3.85 GB ) ve FAT32 olarak ta kuruluma devam edilebilir.. ELbette RUFUS ile NTFS de UEFI uyumlu boot edilebilir bellekler filan olusturulabilir...

Ingilizcesi de enteresandir install.wim sismis 4 GB tan buyuk 4.17 GB ile yayinlanmistir...

Microsoft sanirim bir sonraki refreshed iso larda boyutlari dusecek gibi ! Daha once de olmustu. Eklene eklene kuculme mi desek ... Gerci o zaman da refreshed denilmez :) ...
  • Windows 10 2004 Resmi olarak yayınlandı herkese açık indirme sayfasında. Media Creation Tool 2004 ile güncellenmiş.https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10
  • bu 1903 versiyonunun en güncel hali ve türkçe yapma linkini alabilir miyim acaba?

ilk sayfada 1909 var svf olarakta business falan yazıyor tam anlayamadım karman çorman geldi

edit : daha önce sfv ile tr yapmış olduğum bir iso var ama eski olduğu için güncel link arıyorum

edit 2 : 1909 indiriyorum svf dosyası ile birlikte 1903 güncel iso bulamadım ilk sayfada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 27 Mayıs 2020; 22:33:36 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.