Şimdi Ara

Windows 10 Güncel MSDN ISO Dosyaları: 21H1 19043.2364 - 21H2 19044.2364 - 22H2 19045.2364 (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
42
Favori
83.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlış alarm veriyor. Virscan ve Virustotal sonuçlarını aşağıya ekliyorum. Tüm tanınmış virus programları temiz diyor.
    http://r.virscan.org/report/cb90ffc70d0a956f908bb1d99a4e33d7
    https://www.virustotal.com/#/file/0967ab4efa616475ad1d3993651ec4f7b45c542dfb43bad9e3d41e6e75f5ec36/detection

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 16 Nisan 2018; 10:12:14 >
  • windows 10 nun içinde store ve defender olmayan bir sürümü var mı?
  • Uyudun mu ? @MRT_

Hocam şimdi sizin verdiğiniz bu dosya ertelenen güncellemeyi mi içeriyor ? Ben hiçbir şey anlamadım. Defalarca piyasaya çıkıp sonra geri çekilen 1803 build diğer konuda verdiğiniz linkten indirilince sorun çıkıyor mu ? Yani zaten geri çekilen güncellemeyle nasıl oluyor da iso indirebiliyoruz ?

İsonun çıkması 8-9 mayısı bulacak demişsiniz, 2 haftadır bekliyorum zaten daha fazla bekleyemeyeceğim. Rica etsem kafası kalın bi insana anlatır gibi anlatır mısınız ? Bu bir türlü çıkamayan güncelleme allak bullak etti olayı.
  • Geri çekillen yapı 17133.1'dir. Yeni yapı 17134.1'dir. Bu yapıda sorunlar düzeltilmiştir.
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    17134.1 yayınlandımı hocam bugün yayınlanacak diye biliyorum.
  • vorb V kullanıcısına yanıt
    Henüz yayınlanmadı akşama doğru yayınlanır. Bu konudan takip edebilirsiniz.

Windows 10 April 2018 Update 1803 Build 17134.1 RTM - 17134.5 GDR / 27.04.2018

Edit: Akşam saat 20:00'da yayınlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 30 Nisan 2018; 12:8:42 >
    Tesekkurler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam buradaki 1709 pro sürümünü kurduktan sonra sac kanalı için herhangi bir işlem yapmaya gerek kalmıyor değil mi?
    Anladığım kadarıyla 1803 sac kanalına düşene kadar sadece güvenlik güncellemesi alıyor, 1803 sac kanalına düşüncede 1803ü alıyor öyle mi ?
  • Evet aynen öyle

• bu sac kanalı muhabbeti nedir hocam bende 1709 var kurduktan sonra güncellemelerin hepsini yapmayı düşünüyorum beni ilgilendiren bi durum varmı eğer performans düşüsü yada negatif etki edecekse hiç güncelleme yapmamak en mantıklısımı?

şimdi baktımda 1803 17134.48 sürümüne güncellenmiş format atmayı düşünüyorum hangi sürümü kurmalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 4 Haziran 2018; 17:38:51 >
  • Merhaba

Konularınızı okuyup,inceleyip takip ediyorum Elinize emeğinize sağlık büyük özveri gerçekten

Sayfada 1703 için 1088 sürümü var. 1112 olanını svfx ile tek iso yapmak istiyorum. 1112 toplu güncellemeyi .msu formatında indirdim .svf haline nasıl getireceğim? Nette .svf dosyalarının açılmasını anlatıyor, oluşturmayı veya dönüştürmeyi bulamadım.
  • Merhaba

1112 sürümünü neden .svf haline getirmek istiyorsunuz?

Sanırım sayfada verdiğim .svf uzantılı dosyanın .msu uzantılı toplu güncelleme dosyası olduğun zannettiniz? Doğru mu düşünüyorum?

Bunu yapabilmeniz için önce güncelleştirmelerin eklenmiş olduğu ISO dosyasını MSMG Toolkit ile oluşturmanız gerekiyor.

Güncel ISO dosyasını oluşturduktan sonra SmartVersion programı ile önce orjinal ISO dosyasını sonra güncel ISO dosyasını programın içine atıp svf dosyasını oluşturmalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 8 Haziran 2018; 20:11:27 >
    quote:

Sanırım sayfada verdiğim .svf uzantılı dosyanın .msu uzantılı toplu güncelleme dosyası olduğun zannettiniz? Doğru mu düşünüyorum?

Aynen öyle düşündüm. 1112 sürümünü konuda anlattığınız gibi tek bir iso yapmak istemiştim. Sonra şu adımları izledim.

1703_1088 olanı konudaki gibi tek bir iso haline dönüştürüp MSMG Toolkit ile bazı uygulamaları kaldırıp isonun son halini esp'ye dönüştürüp temiz kurulum yaptım. Daha sonra KB4103720 manuel yükleyip 1112 yaptım.

Fakat programları kurarken şöyle bir sorunlar karşılaştım;

Sizin hazırladığınız 1703 iso'da aşağıda bir ibare vardı.

Bu güncelleştirmeler ile birlikte Build numarası 15.63.1088 oluyor.

Pro sürüm CBB dalına geçirilmiştir ve 365 gün ek geciktirme ayarı uygulanmıştır. Kurulumdan sonra 1709 sürümü Windows Update'den otomatik olarak yüklenmez.

Programları kurmadan kontrol ettiğimde İş İçin Güncel Dalı ve özellk güncellemesi 0 günde idi. programları kurarken bir zaman baştan başlattı ve sürüm güncellemesi ile 1083 sürümüne yüksellti. Bunu neden yaptı anlamadım

Bu durumun önüne https://forum.donanimhaber.com/windows-10-da-istedigimiz-guncellemeyi-secip-yukleme-veya-gizleme-ayari-nasil-yapilir--109035651 konusunda bahsettiğiniz gibi güncellemeyi gizleyerek mi geçeceğim?

Ya da nerede hata yaptım anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I.K. -- 9 Haziran 2018; 0:17:5 >
  • PRO sürümü kurduysanız ve Özellik Güncellemesi 1803 sürümü geldiyse benim ISO dosyasını oluştururken OFFLINE .reg dosyasını yanlış yüklememden veya yüklemeyi unutmamdan dolayı olmuş olabilir.

Bu sorunu format attıktan sonra "Ayarlar/Windows Update/Güncelleştirme ve güvenlik/Gelişmiş seçenekler/Güncelleştirmelerin ne zaman yükleneceğini seç" bölümünden İş İçin Güncel Dalı seçip aşağısındaki kutucuğa 365 gün ek geciktirme girerek çözebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 9 Haziran 2018; 0:58:47 >
    Temiz kurulumdan sonra İş İçin Güncel Dalı seçip alttaki kutucuğu 365 gün ek geciktirme girdim, güncelleme yapmadı

Teşekür ederim
  • Rica ederim güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.
    Merhaba elınıze emeğinize sağlık bunu hazırladım yeni bir iso oluşturdu ilk sayfadaki anlatığınız gibi yaptım. Teşekkür ederim saygı ve sevgilerimle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 13 Haziran 2018; 22:50:19 >
  • Teşekkür ederim. Güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Teşekkür ederim. Güle güle kullanın.
    ama sanırım ben bır hata yaptım.
    sürüm bu sekıl oldu kurulduktan sonra kendını update ettı Windows böyle oldu :(
    Windows 10 Sürüm 1803 64-Bit
    Build numarası 17134.112

sanırım sıl bastan tekrar yenıden yüklemem gerekıcek wındows 10 2018 mayıs 1703 çü :(

Acaba nerde hata yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 14 Haziran 2018; 1:40:29 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.