Şimdi Ara

Windows 10 Genel İnceleme (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
11.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Son çıkan güncellemelerle birçok sorun giderildi. Tek tük marka ve modellerde sorun çıksada çoğunluğunda sorun yok. Ben şahsen dene sürümlerinden beri kullanıyorum. Hiç sıkıntı yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gssn

Merhabalar,
    En son geçen sene demo sürümünü yüklemiştim ve güzel geliyordu fakat bilgisayarı biraz kastığından ve bazı programlarda sıkıntılar yaşamamdan sebep kaldırmak zorunda kalmıştım.
    Şu an internetten yüklemek istediğimde ücretli deniyor,

-Yakın bir zamanda kurulum yapan oldu mu?
    -Şimdi setup dosyasını indiriyorum bir taraftan 3gb gibi bir boyutta

Kullanmış olduğum işletim sistemi şu an 8,1 lisanslı acaba 10 yükseltmelimiyim açıkçası net bir fikire ulaşamadım.

Yükseltmede sorun çıkma olasılığı çok yüksek. Ya format ile win 10 kurun ya da ellemeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN-61

quote:

Merhabalar,
    En son geçen sene demo sürümünü yüklemiştim ve güzel geliyordu fakat bilgisayarı biraz kastığından ve bazı programlarda sıkıntılar yaşamamdan sebep kaldırmak zorunda kalmıştım.

Kullanmış olduğum işletim sistemi şu an 8,1 lisanslı acaba 10 yükseltmelimiyim açıkçası net bir fikire ulaşamadım.

Yükseltmede sorun çıkma olasılığı çok yüksek. Ya format ile win 10 kurun ya da ellemeyin.

win 10
    ücretli mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN-61

quote:

Merhabalar,

win 10
    ücretli mi?

Ücretsiz yükseltme döneminde yükseltmediysen artık ücretli.

• winj 10 cdden temiz kurulum yapıp kurdum 15 20 gun kadar kullandım ,,,sonra win 10 silip win 8simi yeniden kurdum arasında hız farkı var yani win 8 daha hızlı daha stabil win 8 saniyeler içinde açılırken win10 daha gec acıyor,,win 8 e devam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.