Şimdi Ara

Windows 10 format atarken surekli reset atiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar lenovo y 510p laptopa format atmaya calistim tasinabilir hdd de setup dosyasindan formati baslattim daha once cok kez yaptim bir problemle karsilasmadim ama bugun dil seceneklerine gelince secimi yapiyorum daha sonra restart atip ayni yere geri donuyor tekrar dil sectiriyo kisir bi donguye girdi anliyacaginiz internette biraz arastirma yapip shift + f10 a biseyler yazdim bu sefer biraz bekleyin diyor yarim saattir durum ayni bir turlu bu ekrani gecemedim onerileriniz nelerdir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba

bu sorun bilgisayarınızın ısınmassından kaynaklı olabilir veya hdd nizde sorun var ayrıca iso dosyasını microsoftan indirin bunun için
    ▸▷ Windows 10 orijinal iso indirme ve format atma :https://www.youtube.com/watch?v=W4JACy71jUk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamsa -- 24 Kasım 2018; 17:7:4 >
  • tamsa T kullanıcısına yanıt
    merhabalar cevabınız için teşekkür ederim sorunu halettim
    ben tasınabilir hdd ile yükleme yapmaya çalışmıştım daha sonra youtube da sizin videonuzu denk geldim sorunumu öyle halettim tekrar format atabildim teşekkür ederim büyük bi dertten kurtuldum videonuz sayesinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h3k1m -- 25 Kasım 2018; 12:17:17 >
  • h3k1m kullanıcısına yanıt
    rica ederim

kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.