Şimdi Ara

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 EVALUATION ISO (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
536
Cevap
32
Favori
87.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrRush

Eski sürümü kullanarak bazı bileşenleri pasif edip görsel lite bir çalışma yapmıştım, beğenilmişti. Windows 10 FlatLite diye aratırsan bulursun.

Şu anda da LTSC sürümü üstünde çalışma yapıyorum.
    Ellerine saglik o surumu kullaniyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazıcı ve Bluetooth sorun olmaz kaldırılmadı.

Şu anda yeni çalışmam bitti sayılır. Test aşamasına girecek. Olumlu olursa paylaşacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrRush

Eski sürümü kullanarak bazı bileşenleri pasif edip görsel lite bir çalışma yapmıştım, beğenilmişti. Windows 10 FlatLite diye aratırsan bulursun.

Şu anda da LTSC sürümü üstünde çalışma yapıyorum.
    İsoyu indireceğim ama virüs programı linki tehdit olarak aldıladı indiremedim bir türlü

• MRT hOCAMIN Tavsiyesi yaklaşık 3 ila 4 aydır 2016 LTSB kullanıyordum bir süredir foruma bakmıyordum birde gördüm 2019 sürümü çıkmış.Konuyu baştan sona okumaya çalıştım bir yerde MRT hocam 2019 için acele edilmemesi gerektiği belirtmiş aslında 2019 u kurma amacaım yeni donanımlı pc topladığım için sanırım 2016 kabylake işlemcilere v.s. ssd gibi donanımlara tam destek vermiyormuş açıkcası kararsız kaldım ,birde biyerde 2019 makinadaki bazı dosları siliyor felan denmiş gerçi C' de ise sorun değil ama diğer 3 büyük diskimde çok önemli dosyalarım var, tam olarak durum nedir MRT hocam?
  • raver kullanıcısına yanıt
    2019 LTSC sürümü 1809 17763.1 RTM yapısı kullanan bir sürüm, bu sürüm 2 Ekimde yayınlandı 8 Ekim günü ise kişisel dosyaların Belgelerim vb. klasörlerden silinmesi üzerine geri çekildi o günden beri hala henüz resmi olarak tekrar sunulmadı. Sorunun kaynağı hala araştırılıyor.

Yeni sürümleri yayınlandıktan sonra minimum 3 ay maksimum 12 ay arasında önermiyorum. Bu düşüncem LTSC sürümü içinde aynen geçerlidir.

LTSC sürümü yayınlandıktan sonra minimum 3 ay sonra yüklerseniz daha iyi yaparsınız.
  • Az önce LTSC 2019 denemek için sanal makinada kurdum,ayarlara girdiğimde ise birşey dikkatimi çekti orada "oyunlar ve "telefon" bölümünü gördüm, kurumsal bir işletim sisteminde bunu görmek beni şaşırttı.LTSB 2016 da bunlar yoktu, sanırım bu yeni 2016 yerine çıkan kurumsal sürüm değil.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 EVALUATION ISO
  • LTSB veya LTSC versiyonunu satın almanın bir yolu yok mu?
    n11 de lisans satanlar var ama ne kadar güvenilir bilemedim.
  • raver kullanıcısına yanıt
    feanor86 F kullanıcısına yanıt
    @raver, Bu sürüm LTSB'de olduğu gibi kurumsaldır fakat bu özellikleri belki de çıkartınca işletim sisteminin stabilitesi bozulduğu için çıkartmamışlardır diye düşünüyorum.

@feanor86, LTSB yada LTSC sürümleri Volume lisans olarak toplu satılan lisanslardır. Kişisel kullanıcıların satın alması biraz zor olabilir. Donanim haber forum olarak toplu lisans alabiliriz belki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 20 Ekim 2018; 18:43:29 >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Yazın bir arkadaşım için aradım ms'i. Oğluda buradaydı işin MS kısmına o baktı. 5 yıl 1 pc (en az 5 pc birde) için $850 istediler. Bizde PRO'ya devam dedik.
    (butik bir oteli var Bodrum'da önde Beach ve küçük bir restoran-bar toplam 8 PC. Her sene tam yaz ortasında çıldırır pro 10'ların güncellemeleri yüzünden)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ney69 -- 20 Ekim 2018; 20:7:46 >
  • feanor86 F kullanıcısına yanıt
    windows 10 enterprise lisanslarını kabul ediyor diye biliyorum. Sıcak fırsatlardaki başlıkta öyle yazıyordu...
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    Ben denedim, 2 makinemde de Enterprise lisans var (hepsiburada üzerinden aldım) LTSC'yi etkinletirmedi. LSTB'yi denemedim. 1709 Enterprise kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ney69 -- 22 Ekim 2018; 16:55:16 >
  • Bir ara Windows 10'a ücretsiz yükseltme vardı. Denemedim ama Windows 10 DVD or ISO imajı kullanılarak gatherosstate.exe ile GenuineTicket.xml oluşturarak doğrudan Windows 10'a yükseltme yapılabiliyor araştırdığım kadarıyla. Bir tanıdığımızın bilgisayarında Windows 7 Enterprise sürümü yüklü ve bu bilgisayarı (doğrudan veya dolaylı olarak) Windows 10 LTSC'ye yükseltmek istiyoruz. Acaba bu mümkün müdür? :)
  • Paykasa Kart ,Astropay Kart ve Paykwik Kart satın almak ve güvenli alışveriş yapmak için

https://www.paykasacards.net/

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 EVALUATION ISO

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: birgultiric

Paykasa Kart ,Astropay Kart ve Paykwik Kart satın almak ve güvenli alışveriş yapmak için

https://www.paykasacards.net/

Terket burayı yıkık insan.

• quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

Lite versiyonu varmi?
    http://babupc.com/?p=5544

ingilizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63FACCABD

http://babupc.com/?p=5544

ingilizce

Alıntıları Göster
    3gb lik lite olur mu?

• FlatLite LTSC x64 çalışmam hazır. Googledan aratıp bulabilirsiniz.
  • Keşke gdrive link verseydin daha iyi olurdu

• ddsmurat kullanıcısına yanıt
    O da aksıyor bazen.

• hocam bu 2019 ltsc yi sınırsız yapmak imkansızmı ?

slave bunun bi çaresini bulabilirmi?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.