Şimdi Ara

Windows 10 dosya isimlerini ortalama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 10'da masaüstü hariç diğer konumlardaki dosya/klasör isimleri sola yaslanmış şekilde.

İsimleri nasıl ortalayabilirim ? yardımcı olabilir misiniz? teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezerjc -- 20 Mayıs 2017; 13:55:12 >

• Bir bende mi var bu sıkıntı 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • niye buna takıldın anlam veremedim açıkcası böyle olsa ne oluyor ki?

neyse yine de yardımcı olmaya calısayım eğer çok istiyorsan windows dosyalarını doğrulayabilirsin

cmd.exe yönetici olarak calıstır. sfc/scannow yaz %100e kadar dolsun. Ardından sfc/scannow yaz çıkan yazının sonunda y&n varsa y , e&h varsa e yaz enterla. Ardından yeniden başlat. (Dosya onarımı yapacak baya uzun sürebilir 2-3 saat kesinlikle yarıda kesme)
  • Aynı şeyi bende düşünüyordum ve nasıl çözeriz merak ediyorum.Up
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    Beni taktığın için teşekkür ederim hocam öncelikle bende o konu hakkında saçma bir düzen-nizam takıntısı var. dediklerini deneyemedim henüz malum finaller falan zamanım yok denediğim zaman olumlu ya da olumsuz bir şey belirtirim. tekrar teşekkürler
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    hocam herhangi hatalı/hasarlı dosya yok bilgisayarda yani anlıyacağın çözüme ulaşamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezerjc -- 27 Mayıs 2017; 6:32:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerjc

hocam herhangi hatalı/hasarlı dosya yok bilgisayarda yani anlıyacağın çözüme ulaşamadım

windows dosyalarını yinelettim o sorunu da baska nasıl çözersin bilemiyorum. Nette bunun çözümü olacağını sanmıyorum hocam bilmiyorum ne yapacağını yani
  • biraz araştırdım sanırım windows un update i ile gelen bir bug bu ,yakın zamanda gelecek bir update ile çözülecektir kanımca.
    https://answers.microsoft.com/en-us/insider/forum/insider_wintp-insider_files/file-names-are-aligned-to-left-instead-of-center/71a386a7-085f-49a6-b3c5-1e2e75e63e33?page=2
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.