Şimdi Ara

Windows 10'dan Windows 8 e geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar . Bilgisayarıma hiç bir antivirüs programı kuramıyorum. Sebebi zararlı bir yazılımmış araştırdığım kadarıyla . Bunun çin combofix gibi bir uygulamayla ancak silinebiliyor ve eski haline alınabiliyor. Antivirüs yükleyemediğim gibi sistem geri yükleme noktasıda oluşturamıyorum . Yani 2013 ten beri bilgisaarı hiç formatlamadım ve formatında çözüm olmadığını söylüyorlar. Bilgisayarda 30 tane oyun var hepside oynadığım sevdigim oyunlar tekrar indirmek yüklemek ölüm olacak benim için :) (steam)

Gelelim anakonuya:) Bildiğim kadarıyla windows 10 dan 8.1 e geçiş dönemi kalkmış gibi yorumlar okudum sayfalarda. Benim için çok mu geç. Bilgisayarımdaki windows orijinal hiç bir suretle korsan yazılım kullanmıyorum . windows 8.1 e geçmek için bir yol varmıdır sistem geri yüklemeden fabrika ayarlarına geri dön gibi bir seçeneğimde yok. Recovery dvd lerimde kayıp :(

Laptop : Asus G75 .. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Edit: Bilgisayarı sıfırla seçeneği çıkıyormuş yalnız dosyalarımı sakla seçeneğini işaretlersem sonucu ne olacak neleri koruyacak ekran seçimi gelmedi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iceberg987 -- 10 Temmuz 2016; 14:10:38 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.