Şimdi Ara

windows 10 da sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya windows 8.1 den gunceledim evaluation copy build 10041 sorun ciktdi karsima bunu nasil coze bilirim

• up up
  • Sorun nedir?
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    gunceledim boyle oldu copu 20041 boyle yaziyor
  • 41 cok sorunlu , 49 kurulu suan bende buda biraz sorunluda gene idare edşyor ama 41 kullanılacak gibi değil. 49a güncelleyin en az sonrasını denemedim.
  • kronik kullanıcısına yanıt
    nasil gunceliyim 49 u bana soylermisin?
  • Saatin yanındaki bildirim merkezine tıklayın. Tüm Ayarlar / Güncelleştirme ve Kurtarma / Gelişmiş Seçenekler(Güncelleştirmeleri denetlenin hemen altında) / Ön izlemenin nasıl yükleneceğini seçin, seçeneğini hızlı yaparak, en son cıkanı yükleyebilirsiniz, ama tam olarak kaça günceller bilemem, çünkü 50küsürler cıktı, onlarda sorun var mı yokmu bilemem, bu arada güncelleştirme baya uzun sürüyor bilginiz olsun.

windows 10 da sorun

söyle gösteriyim, bu seçenek sizde de yavastadır, bunu hızlıya getirerek, en son ama az test edilmiş sürümü yüklersiniz. benim tavsiyem 41den kötü olamaz herhalde, bi defa güncelleyin, baktınız sürüm sizin işinizi görüyor, o zaman bu seceneği yavasa getirin.

• 10049' mart güncellemesi geldi. Daha da beter oldu.
  • cagdas70 kullanıcısına yanıt
    ha iyi amma bende gunceleme yokdu
  • güncellemelerin hepsini toplu yükletmeyin sorun kalkıyor ben en son çıkan 2 güncellemeyi aynı anda kurdum makine sapıttı sürekli donup kilitleniyordu. hepsini kaldırıp tek tek yüklettim. her yama için yeniden başlattım kurulum sonrası sıkıntı kalmadı. şuanda güncellemelerin aynı anda kurulması sıkıntı çıkartıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_flood

güncellemelerin hepsini toplu yükletmeyin sorun kalkıyor ben en son çıkan 2 güncellemeyi aynı anda kurdum makine sapıttı sürekli donup kilitleniyordu. hepsini kaldırıp tek tek yüklettim. her yama için yeniden başlattım kurulum sonrası sıkıntı kalmadı. şuanda güncellemelerin aynı anda kurulması sıkıntı çıkartıyor.

İyide seçim yok ki. Mecburen tüm güncellemeler aynı anda yükleniyor.
  • kronik kullanıcısına yanıt
    dediklerini etim guncelenmedi bide store sorunu var xbox sorunu var magazaya girmiyor gunceleyemedim
  • Hocam sen 41 sürümü gerçektn kullandığına eminmisin?yada kullandığın sürümün 41 olduğundan eminmisin?
    10041 Şu zamana kadar çıkan en iyi yapı.
    10049 ve 10056 sürümleri kullanmış biri olarak 10049 en kötü,10056 kötünün iyisi diyebilirim.
    bunları gördükten sonra 10041 sürüme geri döndüm.finale kadar bu sürümle gidebilirsem gidicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @BJK@ -- 15 Nisan 2015; 16:00:08 >
  • güle güle kullanın o zaman
  • 10041 şu ana kadar gördüğüm en iyi win 10 buildi .. valla tam sürüm yapsalar para bile veririm bu sürüme.. nasıl kullanıyorsunuz nasıl yorum yapıyorsunuz anlamış değilim ya.. muhtemelen pc kullanmayı bilmiyorsunuz! 49 iyi imiş güya, erbakan hocanın dediği gibi hadi ordan diyorum .. neresi iyi, hiç bir program doğru düzgün çalışmıyor 10049 da .. dns ayarlarını bile yapamıyorsunuz, kasılmaca masılmaca cabası ... 10041 den şaşmayın şimdilik daha ondan güzeli çıkmadı ...
  • ramsesgrup R kullanıcısına yanıt
    ya xbox calismiyor marketide yani store beta gunceleme diyo veriyorum yuklenmiyor hata olusuyor nedeni sora bilirmiyim?
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    ya bende store beta calismiyor bide xboxda calismiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tey_mur

ya xbox calismiyor marketide yani store beta gunceleme diyo veriyorum yuklenmiyor hata olusuyor nedeni sora bilirmiyim?

ön izleme sürümü olduğu içindir, çıkan tüm buildlere göre 10041 en iyisi dedim, tamamen eksiksiz değil ki.
  • Bende w 10'a yükselttim 2aya yakın süre sıkıntı yoktu 1 hafta kadar önce sapıttı pc bende sıfırdan geri w7 Ultimate geri döndüm,
    Final Sürümü Yayınlanana kadar bekleyeceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ramsesgrup R kullanıcısına yanıt
    evvet ne zaman cikar final surumu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.