Şimdi Ara

Windows 10 Creators Update'i şimdi bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz! [Güncellendi] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
3.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben yükledim ve kullanıyorum. Ancak, servis sağlayıcımla mı alakalı bilemiyorum, oyunlarda anlık ping yükselmesi yaşamaya başladım.
  • ben insider idim sürekli güncelleme kota dolduruyor birçok da sorun yaşadım baştan temiz yükledim

bunu da kullanıcı yorumlarından sonra yüklemeyi düsünüyorum ne olur ne olmaz
  • 11'ine kadar ISO dosyasını bekleyip ben de temiz kurulum yapcam tertemiz mis gibi kullanalım.

• Eeltorm E kullanıcısına yanıt
    ISO dosyası gecen ayin 20 sinde yayınlandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kısaca güncellemeye gerek varmı ki
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Insider Preview olarak yayınlandı MediaCreation Tool ile değil.
  • Eeltorm E kullanıcısına yanıt
    Insider Preview olarak yayınlanan sürüm Media Creation Tool ile yayınan ISO dosyasının aynısı
  • Aşağıdaki web sahifesinde Temiz Kurulum için windows 10 1703 iso'yı DVD veya Usb belleğe yükleyebilirsiniz.https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10

• valla ben yaptım çok beyendim bilgilerini bilgisayar ı fazla kaşmıyor artı özellikleri dolu baya var sevdim anlıyacagınız ben bu sürüm güzel olmuş

https://www.facebook.com/05378558688so/posts/369239336803182:2

özelliklerden biri böyle tıkla gör sevdim yanı bunu :)
  • HesapsızKitapsız kullanıcısına yanıt
    valla ben yükledim ve sorun göremedim birhaftadır kullanıyorum umarım sorun çıkmaz
  • sa arkdaşlar windows 10 yüksetlmede 0x80070017 hatası veriyor yardımcı olursanız sevinirim

• windows 10 güncelleme yardımcısından yapınca verilerim silinirmi

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Silinmez
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.