Şimdi Ara

Windows 10 2022 Update 22H2 Build 19045.2130 GDR (18.10.2022) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.214
Cevap
85
Favori
604.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgisayara telefonun interneti bağlıyorum o yüzden sıkıntı oluyor kota konusunda.

Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hatsune Miku -- 17 Mayıs 2017; 16:26:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    1703 sürümünün en güncel versiyonu 15063.296 şuan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

1703 sürümünün en güncel versiyonu 15063.296 şuan.

Eyvallah..

• son güncelleme ile birlikte benim bilgisayarımda çok büyük yavaşlamalar kasılmalar hatalar oluşmaya başladı. aynı sorun sizde de var mı?
  • jcb7 J kullanıcısına yanıt
    1607 sürümünden 1703 sürümüne yükseltme ile geçtiyseniz temiz kurulum yapmanızı öneririm. Sorunlarınız hala düzelmezse ve yavaşlamalar devam ederse 1607 sürümüne geri dönebilirsiniz. 1703 sürümü şuan CB dalındadır. 1607 sürümü ise CBB dalındadır. CBB dalı CB dalından daha stabildir.

Daha Kararlı bir Windows 10 Deneyimi İçin CBB Güncelleştirme Dalını Kullanın / CBB Build: 14393.1198

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 18 Mayıs 2017; 0:27:55 >

• laptopun veya monitörün ekran parlaklığını azaltabilen var mı? Şuan acer v3 772g marka laptopumda ekran parlaklığını kısamıyorum.
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Söylediğiniz gibi 1703 sürümündeyim ve bana temiz kurulumu önerdiniz. Temiz kurulumdan anladığım format attıktan sonra iso dosyası ile windowsu en baştan kurmak. Eğer böyle ise şu an bunu yapamam maalesef finallerime bir hafta kaldı ve bir sürü tasarım programı var. Bunların hepsini tekrardan kurmak bir kaç günümü alır. Bir de maalesef dün belki bilgisayarı kastıran windows.old dosyasıdır diye disk temizleme yaparak onu da sildim. Format atmadan eski sürüme dönebileceğim sağlıklı bir yöntem var mıdır? Bilgilendirirseniz sevinirim.
  • beratad B kullanıcısına yanıt
    sağ tık intel denetim masasından ekran kısmına girin oradan renk ayarları bende böyle.
  • Görev çubuğu ile masaüstü arasında boşluk var nasıl düzeltebilirim ?
  • jcb7 J kullanıcısına yanıt
    Windows.old dosyasını sildiyseniz maalesef format atmadan eski sürüme dönemezsiniz.

Mekanik bir disk kullanıyorsanız disk birleştirme programı olarak ben Diskeeper kullanıyorum. Ücretsiz olarak 30 gün kadar kullanabilirsiniz. İsterseniz yükleyip deneyin. Bir nebze olsun disk performansınızı arttıracağı için genel performansınız yükselebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 18 Mayıs 2017; 12:19:5 >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Deneyeceğim, teşekkürler.
  • Alt kisimda fazla bosluk var degil mi

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Evet

• KB4016871 Güncelleştirmesin'deki İyileştirmeler ve düzeltmeler Türkçe olarak yayınlandı.

quote:

9 Mayıs 2017—KB4016871 (İS Derleme 15063.296 ve 15063.297)

İyileştirmeler ve düzeltmeler

Bu güvenlik güncellemesinde kalite geliştirmeleri bulunur. Bu güncelleştirmede yeni işletim sistemi özellikleri olmayacaktır. Önemli değişiklikler şunlardır:

• Surface Hub cihazlarının ilk iki saatten sonra yaklaşık her dört dakikada bir uyku modundan çıkma sorunu düzeltildi.
    • autochk.exe’nin sürücü kontrollerini rastgele atlama ve bozulmaları düzeltmeyerek veri kaybına yol açma sorunu düzeltildi.
    • Microsoft Edge kullanıcılarının TCP Hızlı Açılma standardını tam olarak desteklemeyen ağ ortamlarında bazı web sitelerine bağlanma problemi düzeltildi. Kullanıcılar TCP Hızlı Açılma’yı about:flags adresinden yeniden etkinleştirebilirler.
    • Arc Dokunmatik fare Bluetooth bağlantısı ile ilgili sorunlar düzeltildi.
    • Microsoft Edge, Internet Explorer, Microsoft Grafik Bileşeni, Windows SMB Sunucusu, Windows COM, Microsoft Betik Altyapısı, Windows çekirdek, Windows Server ve .NET Framework’e güvenlik güncelleştirmeleri.
    • Önceki güncelleştirmeleri yüklediyseniz yalnızca bu pakette yer alan yeni düzeltmeler cihazınıza indirilir ve yüklenir.
      [\ul]
      Bu güncelleştirme ile ilgili bilinen sorunlar

Microsoft bu güncelleştirme ile ilgili bir soruna dair bilgi almamıştır.

Bu güncelleştirme nasıl edinilir

Bu güncelleştirme Windows Update üzerinden otomatik olarak indirilir ve yüklenir. Bu güncelleştirmenin bağımsız paketini edinmek için Microsoft Update Kataloğu Web sitesine gidin. Bu güncelleştirme yüklendikten sonra derleme numarasını 15063.296 (Mobile ve IoT hariç tüm Windows 10 cihazları için) veya 15063.297 (Mobile ve IoT için) olacaktır.

Değişim bilgilerini güncelleştirme

Bu güncelleştirme, daha önce yayımlanan güncelleştirme KB4016240’ın yerini alır.

Dosya bilgisi

Bu güncelleştirmede sunulan dosyaların listesi için KB4016871 toplu güncelleştirmesi için dosya bilgilerini indirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 9 Haziran 2017; 23:22:52 >

• teşekkürler ama farklı bir yöntem ile çözdüm.
  • quote:

KB4016871 Güncelleştirmesin'deki İyileştirmeler ve düzeltmeler Türkçe olarak yayınlandı.

quote:

9 Mayıs 2017—KB4016871 (İS Derleme 15063.296 ve 15063.297)

İyileştirmeler ve düzeltmeler

Bu güvenlik güncellemesinde kalite geliştirmeleri bulunur. Bu güncelleştirmede yeni işletim sistemi özellikleri olmayacaktır. Önemli değişiklikler şunlardır:

• Surface Hub cihazlarının ilk iki saatten sonra yaklaşık her dört dakikada bir uyku modundan çıkma sorunu düzeltildi.
    • autochk.exe’nin sürücü kontrollerini rastgele atlama ve bozulmaları düzeltmeyerek veri kaybına yol açma sorunu düzeltildi.
    • Microsoft Edge kullanıcılarının TCP Hızlı Açılma standardını tam olarak desteklemeyen ağ ortamlarında bazı web sitelerine bağlanma problemi düzeltildi. Kullanıcılar TCP Hızlı Açılma’yı about:flags adresinden yeniden etkinleştirebilirler.
    • Arc Dokunmatik fare Bluetooth bağlantısı ile ilgili sorunlar düzeltildi.
    • Microsoft Edge, Internet Explorer, Microsoft Grafik Bileşeni, Windows SMB Sunucusu, Windows COM, Microsoft Betik Altyapısı, Windows çekirdek, Windows Server ve .NET Framework’e güvenlik güncelleştirmeleri.
    • Önceki güncelleştirmeleri yüklediyseniz yalnızca bu pakette yer alan yeni düzeltmeler cihazınıza indirilir ve yüklenir.
      [\ul]

Bu güncelleştirme ile ilgili bilinen sorunlar

Microsoft bu güncelleştirme ile ilgili bir soruna dair bilgi almamıştır.

Bu güncelleştirme nasıl edinilir

Bu güncelleştirme Windows Update üzerinden otomatik olarak indirilir ve yüklenir. Bu güncelleştirmenin bağımsız paketini edinmek için Microsoft Update Kataloğu Web sitesine gidin. Bu güncelleştirme yüklendikten sonra derleme numarasını 15063.296 (Mobile ve IoT hariç tüm Windows 10 cihazları için) veya 15063.297 (Mobile ve IoT için) olacaktır.

Değişim bilgilerini güncelleştirme

Bu güncelleştirme, daha önce yayımlanan güncelleştirme KB4016240’ın yerini alır.

Dosya bilgisi

Bu güncelleştirmede sunulan dosyaların listesi için KB4016871 toplu güncelleştirmesi için dosya bilgilerini indirin.

bu salı yeni güncelleştirme gelecek mi ??*

• Maalesef bu salı güncelleştirme yok gibi gözüküyor. Haziran ayinin 2. Salısı güncelleştirme gelecek.

• Cumulative Update for Windows 10 1703 (KB4020102) to 15063.332 (Current Branch)
    x86 tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1703 Toplu Güncelleştirmesi (KB4020102) 338 MB
    x64 tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1703 Toplu Güncelleştirmesi (KB4020102) 531 MB

May 25, 2017—KB4020102 (OS Build 15063.332)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 25 Mayıs 2017; 22:29:26 >

• quote:

Cumulative Update for Windows 10 1703 (KB4020102) to 15063.332 (Current Branch)
    x86 tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1703 Toplu Güncelleştirmesi (KB4020102) 338 MB
    x64 tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1703 Toplu Güncelleştirmesi (KB4020102) 531 MB

May 25, 2017—KB4020102 (OS Build 15063.332)

hocam sağolasın bu cab olarak indi winrarla açıyor benim pc nasıl kurarım bunu

• Bu konuya bakınız ayrıca linkleri .msu uzantılı olan dosyalar ile değiştirdim.

CAB Dosyaları için Bağlam Menüye Install Butonu Ekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 26 Mayıs 2017; 16:32:10 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.