Şimdi Ara

windows 10 chrome sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşalr sorun şu ki ne zaman chrome çalıştırsam ram leri nerdeyse ful dolduruyor win8 böyle bir durum yokdu 10 gecdıkden sonra böyle olmaya başladı bunun nedeni nedir

• Windows 10, Windows 8'e göre çok daha iyi bir işletim sistemi. Malwarebytes AdwCleaner ile açık olan programlarını kapatıp bir tara derim.
    Malwarebytes AdwCleaner:https://www.malwarebytes.com/adwcleaner/
    NOT: Tehdit bulursa kaç tehdit bulduğunu söylerseniz fikir yürütebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 25 Mart 2017; 18:12:40 >
  • gercekden orda haklısın win 8 de pc yavaşlamışdı 10 bir gecdim acılmada kapanmalarda hızlandı bir deniyim bakalım
  • tarattım key diye bir şey cıkdı birşeyin giriş anaktarı olsa gerek
  • layk5t kullanıcısına yanıt
    Kaç tehdit buldu? O programı kullanmayı bildiğinizden emin misiniz?
    AdwCleaner Kullanımı:https://uzmanim.net/soru/adwcleaner-nedir-adwcleaner-nasil-kullanilir/954
    Bu arada sorun düzeldi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 25 Mart 2017; 21:49:28 >
  • sadece 1tane buldu key diye bir ismi var
    Temizlediyseniz geçti mi? Geçmediyse Google Chrome'u ayarlarından sıfırlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 26 Mart 2017; 11:52:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki onuda deneyelim bakalım
  • choromeyi sıfırladık ama pek birşey degişmedi gibi ss lere bakarmısın biwindows 10 chrome sorunuwindows 10 chrome sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi layk5t -- 26 Mart 2017; 22:25:35 >

• Opera'ya geçin
    Google Chrome'un o kadar RAM harcaması normal gibi. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi Opera RAM kullanımı konusunda daha iyidir.
  • Böyle olması normal. Ama verdiği performansa değer bence.
  • arkadaşalr cok diddi bir sorunum var bugün pc sıfırlama yaptım secenekelr arasında kişisel dosyayı sakladedim ona ragmen ne var ne yok herşeyi sildi benim pc hp olunca hp support yüklesem o halledecek onuda yükleyemiyorum eger bugün düzeltemessem garantiye yollayacam ne yapa bilirm bu konuda windows 10 chrome sorunu
  • Ejihov E kullanıcısına yanıt
    win 8 de bukadar ram kaplamıyodu nedense 10 gecince bukadar kaplamya başladı
    RAM ne kadar?
  • 4 GB
    Kurulum dosyasını tekrar yüklemeyi denedin mi?

• dendim bugün sıfırlama yaptım o anda chromede silindi geri yükledim bugün yani denedim
    HP'nin sorunundan bahsediyorum.

• onu düzelte bildim yanlış sürümü indirdimmişim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.