Şimdi Ara

Windows 10'a yükseltemiyorum !!!! Çok acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar windows 8.1 kullanıyorum Windows 10 rezerve simgesi var dün yükseltmeyi denedim olmadı resimde olan ekranda takılı kaldı. Sonra bugün windows 8.1'in tüm güncellemelerini yükledim ve tekrar denedim 5 saat önce başlattım ama indirme başlatılıyor ekranını geçmiyor.
     Windows 10'a yükseltemiyorum !!!! Çok acil yardım

• bende bugün sabaha kadar açık bıraktım 15 saattir aynı ekranda kaldı aynı sorun bendede var ?
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Bende hala sorunu çözmüş değilim forumda çözüm arıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yokumu hiç yardımcı olacak ?
  • brk5334 kullanıcısına yanıt
    internet kafedeki pc lerlede denedim ondada aynı durum hocam
  • Arkadaşlar bu siteden Windows 10 ISO dosyasını indirip yükseltmenizi gerçekleştirebilirsiniz. Indirdiğinizi ISO dosyasını Windows USB DVD Download Tool yada Rufus programı ile USB belleğe atın USB bellekten Windows açıkken çalıştırın ve yükseltin.

https://www.microsoft.com/en-us/software-download/techbench
  • Aynı sorun bende de mevcuttu c:windows/SoftwareDistribution/Download da bulunan herşeyi sildim sonra windows updatede güncellemeleri denetle dedim düzeldi fakat %72de takılıyor ve güncelleştirmeler geri alınıyor birde siz deneyin belki olur.
  • Geçiş için server ler çok yoğun olabilir .yüklenmesi bekleyin

• MRT_ kullanıcısına yanıt
    Hocam iso ile yüklediğimizde key sıkıntısı olmaz dimi. Orjinal Windows zaten
  • 5 saat açık kaldı hiç bir şey olmadı.
    fatic arkadaşım önerin için teşekkürler şuan için onu deneme riskine girmeyeceğim olmazsa deneyeceğim ama tekrar teşekkürler.
  • Bilgisaray day google hesabını zı açın . Açık şekilde Windows 10 yükseltme si yapın . Windows 10 ile internet bağlantısı yaptınız da tekrar google hesabınızı açın Windows 10 key otomatik aktifles eçek . Sorun çıkarsa microsoft çağrı merkezini arayın uzak bağlantı ile aktif yapıyorlar .

• 5 saat ve daha fazla açık kalabilir dünya çapında yükseltme yapıldığı için yoğunluk olabiliyor . Bazen 24 saat da indirimiyor ama sonunda oluyor .

• Sahte Windows ise yardimci olmuyor lar . Orjinal Windows almak için yönlendiriyor lar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.