Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1990. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.554
Cevap
623
Favori
1.759.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19881989199019911992
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam steam ikonu gördüm resimlerde. CS GO oynuyorsanız performansla ilgili bir sıkıntı var mı gözünüze çarpan? Güncellemeyi açmayı düşünüyorum.

• burbarian B kullanıcısına yanıt

CS GO oynamıyorum maalesef ama diğer oynadığım oyunlarda herhangi bir performans sıkıntısı yaşamadım.

• Pratik yapmalısın. Çoklu oyuncularda sürekli maç yapınca performans artıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonodias -- 17 Nisan 2021; 23:40:2 >
  • 21H1 yükledim bakalım nasıl olacak.

@Fuat.Kamis

Bende bu ikonları yükleyen kişi yaptı sandım meğersem resmiymiş :) biraz garip geldi.

19043.928 sürümündeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 18 Nisan 2021; 2:26:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

21H1 yükledim bakalım nasıl olacak.

@Fuat.Kamis

Bende bu ikonları yükleyen kişi yaptı sandım meğersem resmiymiş :) biraz garip geldi.

19043.928 sürümündeyim.

Hocam 21H1 Final sürüm iso yayınlandı mı? PC'ye format atacağım ama 21H1'i bekliyorum uzun zamandır, yayınlandıysa paylaşabilir misiniz?

• Det.Harvey Bullock kullanıcısına yanıt
    Yok kardeşim bu pre release.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Yok kardeşim bu pre release.

Hocam final sürüm için bir iso kalıbı falan bulmak mümkün mü? Önceki sürümlerde sızıyordu sanki.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Bende de aynı sürüm var ama görünüm olarak böyle değil. Pre-release olmadığı için galiba.

• Det.Harvey Bullock kullanıcısına yanıt
    Çıktığında her zaman paylaşıyorum zaten buradan :)

@mert1907

ben custom os yükledim.

• quote:

Çıktığında her zaman paylaşıyorum zaten buradan :)

@mert1907

ben custom os yükledim.

Ne zaman gelir hocam, PC biraz virüs yuvası oldu, format atacağım ama biraz daha dişimi sıkıp bunu beklemek istiyorum.

• Anladım hocam. Takip ediyorum zaten de custom kurmam zaten :)

• Windows update sorunu yaşayanlar

Aşağıdaki küçük yama ile update dosyaları gelmeye başladı.

6 aydır update yoktu, önceki sayfalarda buraya da sormuştum,

Denemediğim yöntem kalmamıştı.

Konu sahibi bu yamayı ilk mesaja eklerse diğer çaresizlere de çözüm olabilir.

@MühendisMurat

https://www.greatissoftware.com/stopupdates10.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 18 Nisan 2021; 12:57:0 >
  • Burada final diye veriliyor ama ne kadar doğrudur bilemem.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Teknik sürüm olmasına karşın baya performanslı çıktı normalde geri dönerdim en kötü betaya ama şu an oynamadığım oyun kullanmadığım program yok. İcon görüntüleri çok güzel resmi olarak böyle makyajları beğeniyorum performansta önemli tabi.  

• mp3lerin thumbnail lerinde sorun var şuan, gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 18 Nisan 2021; 23:23:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulkathos

Teknik sürüm olmasına karşın baya performanslı çıktı normalde geri dönerdim en kötü betaya ama şu an oynamadığım oyun kullanmadığım program yok. İcon görüntüleri çok güzel resmi olarak böyle makyajları beğeniyorum performansta önemli tabi.  

Microsoft çalışanımısınız? Öve öve bitiremediniz de.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByKayseriLi38

Microsoft çalışanımısınız? Öve öve bitiremediniz de.

Alıntıları Göster

İnsan beğendiği bir şeyi övebilir. Övmesi microsoft çalışanı olduğu anlamına gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: SnavS

İnsan beğendiği bir şeyi övebilir. Övmesi microsoft çalışanı olduğu anlamına gelmez.

Alıntıları Göster

Katılıyorum görüşünüze.Olumlu 2 mesaj yazıldı diye çalışanmısınız diye sorulmaması lazım.

• İnsider olarak bayadır kullanıyorum ve bir "kullanıcı" olarak arada sırada burada kullanım "tecrübelerimi" yazıyorum. Huawei telefonum var onun forum sayfasına da yazarım mesela. Kullandığım anakart markası Asus oraya da bakıyorum. Ve evet hepsinin de çalışanıyım.

Hayır garip olan neden bunu yazar bir insan? Ne var yani şuraya iki yorum yazdıysak. Her konuda fanatiklik tehlikeli.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Bulkathos

İnsider olarak bayadır kullanıyorum ve bir "kullanıcı" olarak arada sırada burada kullanım "tecrübelerimi" yazıyorum. Huawei telefonum var onun forum sayfasına da yazarım mesela. Kullandığım anakart markası Asus oraya da bakıyorum. Ve evet hepsinin de çalışanıyım.

Hayır garip olan neden bunu yazar bir insan? Ne var yani şuraya iki yorum yazdıysak. Her konuda fanatiklik tehlikeli.  

Fanatik değilim.

• 
Sayfa: önceki 19881989199019911992
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.