Şimdi Ara

Windows 10 2004 güncellemesi için microsoft aracını kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 bilgisayarım daha 2 haftalık ve format atmakla uğraşmak istemiyorum. bu sitede yukarıdaki mayıs 2020 güncelleştirme aracı ile güncellemek mantıklı olur mu yoksa windows update'in bulmasını mı bekleyeyim? o araç windows update ile entegre mi olur yoksa windows temiz kurulumdaki yükseltme seçeneği gibi mi çalışır? şu an güncelleme yok diyor windows update..

• Windows Update ile güncellemişsin yada oradaki araç ile ikisi de aynı şeydir ama Windows Update eğer güncelleme bulmuyorsa şuan senin bilgisayarındaki bir donanımın sürücüsü son güncelleme ile tam uyumlu olmadığı için olabilir. Windows Update bulana kadar beklemen daha faydalı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 28 Mayıs 2020; 16:30:1 >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    anladım dediğim gibi bilgisayar iki haftalık kendim kurdum sürücülerini de her aygıtın kendi sitesinden indirdim. eski bir pc camera takılı driverını henüz aramadım onla alakalıysa bilemem :D

edit: bahsettiğim cihazı söküp pc yeniden başlatıp denedim belki de kademeli dağıtılıyordur güncelleme. veya başka bir sürücü sıkıntılıdır bilemedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdaminTeki -- 28 Mayıs 2020; 16:35:58 >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ben acele ettim sürücüler sıkıntı yarattı.
    Bende silip tekrar yükledim.
    İntel wifi , display, Bt çok sıkıntı çıkardı . Bayağı uğraştım ama sonunda düzelttim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mıknatıs20 M kullanıcısına yanıt
    aslında mainstream donanımlar kullanıyorum (b450, ryzen 3600, rtx 2060 s) bunlardan baska neyin sürücüsü olabilir pek bi fikrim yok.. ama gelmemesinin nedeni o olabilirmis demek ki siz sorun yasadiginiza göre..

• mıknatıs20 M kullanıcısına yanıt
    quote:

Microsoft has warned users not to update to the latest Windows 10 versionCredit: Microsoft

And they're serious enough to warrant delaying an update.

"We recommend that you do not attempt to manually update using the Update Now button or the Media Creation Tool until this issue has been resolved," Microsoft warned.

Of course, many users have their Windows 10 software set to update automatically – so it may already be too late for some.

One issue relates to connecting to multiple Bluetooth devices.

Another causes errors when updating various software or drivers.

There are also problems with Intel GPUs, errors caused by unplugging certain Thunderbolt devices, and also issues with mouse input while gaming.

sizin yaşadığınız sorunlar bu update'in sorunlarıymış ve update assistant ile yüklenmemesini önermişler.

• AdaminTeki kullanıcısına yanıt
    Buraya hiç dikkat etmemişim hocam.
    İntel Wifi, İntel Display ; İntel Bt bunlar sıkıntı çıkardı.
    Demekki acele etmemek gerekiyormuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.