Şimdi Ara

Windows 10 1709 Kilitlenme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

En son güncelleme olan 1709 u yükledikten sonra bilgisayar bazen günde 1 kez tamamen donuyor oyunda veya masaüstünde farketmiyor ve bilgisayarı sadece açma kapama tuşundan kapatmak zorunda kalıyorum. 1709 u ilk olarak güncelleme şeklinde yükledim daha sonra temiz kurulum da yaptım ama hala aynı sorun oluyor buna bir çözüm önerisi olan varmı? veya aynı durumu yaşayan? temiz kurulum
    yaptığım halde olması iyice can sıkıcı 1703 kullanırken hiç böyle bir sorun da yoktu.

yardımlarınızı bekliyorum

sistemim AMD FX 8350, MSI 970 GAMİNG ANAKART, 8GB 1600MHZ GSKILL RAM, GTX 1060 3GB EKRAN KARTI. orijinal Windows 10 home 64 bit.

• 1709 kanser sebebi silip 1703 kararlı sürüme geri dönün sorun kalkar. 1709 kadar salak bir yapı görmedim müdahaleye izin vermiyor.
  • aynı sorunu bende yaşıyorum. sistem özelliklerimiz ekran kartı haricinde aynı. dün windows 10 1511 sürümünü kurdum. şu ana kadar bi problem yok. 1709 sürümünde kilitlenme sorununu yaşayanlar kadar yaşamayanlar da var. sorunun kaynağını kesin olarak bulabildiniz mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elninoronald7 E kullanıcısına yanıt
    selam geç cevap verdim.. sorunu çözemedim ama çareyi 1703 e dönerek buldum hiçbir sıkıntı kalmadı. belki daha sonra düzeltirlerse bakarız duruma göre
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.