Şimdi Ara

WİNAMP'TA ŞARKI ÇALINCA İSİM DEĞİŞMESİN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Winamp'ta şarkıları çalınca dosya bilgisi olanların ismi değişiveriyor. arşiv yaklaşık 10 gb olduğundan hepsinin dosya bilgisini silmek uzun sürer. Acaba winamp'ta dosya bilgisini (file info) nasıl kapatabilirim. tek tek şarkıları kapatmak çok uzun sürüyor. seçenekler kısmına baktım orada yok. winamp hangi versiyonu olursa olsun problem olmaz yeterki bu özelliği kapatabilecek bir versiyon olsun.

• quote:

Orjinalden alıntı: gonulbas

Winamp'ta şarkıları çalınca dosya bilgisi olanların ismi değişiveriyor. arşiv yaklaşık 10 gb olduğundan hepsinin dosya bilgisini silmek uzun sürer. Acaba winamp'ta dosya bilgisini (file info) nasıl kapatabilirim. tek tek şarkıları kapatmak çok uzun sürüyor. seçenekler kısmına baktım orada yok. winamp hangi versiyonu olursa olsun problem olmaz yeterki bu özelliği kapatabilecek bir versiyon olsun.

Ölme eşşeğim ölmmmmmmmmmeeeeee!
  • Bunu Winamp ile yapma..
    Birkaç program vardı ama isimlerini hatırlamıyorum. ID tag 'leri çok hızlı düzenleyebiliyorsun. En fazla 10 saniye sürer. Google'da ara...
  • bunu winampın input plugin kısmından yapabiliyruz yanız şu an internet cafede old. için tam anlatamıcam ama sanırım

oradan mp3 ,mpeg layer vs gibi bir plugin olması lazım tag tüzleme sırası vardır

ne bilim

%artist,%trackname gibi böyle yazılımıştır

sen onları sil %filename yazarsan dosya adını playlist de görebilirisn sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drony -- 14 Ağustos 2004, 11:21:37 >
  • id3 killer die bi program var musakka nin dedigi gibi 10 sn felan 1000 sarki düzeltirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: adimavi

id3 killer die bi program var musakka nin dedigi gibi 10 sn felan 1000 sarki düzeltirsin

Eyvallah hocam, 17 yıl olmuş bakalım burda mısın? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: memo-e

Eyvallah hocam, 17 yıl olmuş bakalım burda mısın? :D

Alıntıları Göster

Hay maşallah :D winampı halen kullanıyorum ama çok nadir. heeey gidi günler heey

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.