Şimdi Ara

win98se ile adsl hız sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba, win xp ve win2000 ile canavar gibi çalışan zyxel usb prestige 630 adsl modemim win98de çok yavaş çalışıyor. görev çubuğuna bakıyorum veri alışverişi çoğu zaman duruyor. ne yapsam win98 ile bu soruna çare bulamadım.

p4 1,8 işlemci 256 ram mevcuttur. saygılar

• yinede çok farkedeceğini zannetmiyorum. başka sebepleri olmalı. çünkü bende win98 kullanıyorum..
  • dostum sorun ne olabilir ya. donanım sorunu olsa diğer sistemlerde de çalışmaz. modemin en son sürücüsünü yüklüyorum olmuyor. öncekileri yüklüyorum olmuyor. ip dns numaralarını giriyorum olmuyor. modem tamamen USB olduğu için ethernet ile ilgili yapacak bişey de yok. modem canavar gibi kuruluyor bağlantı da gerçekleşiyor. ama sayfalara girerken uzun süre kalıyor bir myneti bile yarım saatte açmıyor. bazen de hiç açmıyor. çünkü görev çubuğundaki ışık hiç yanmıyor. bazen beş altı site açtığımda bi kaç kez yanıp sönüyor o da bi süre sonra yine sönüyor. 6 aydır uğraşıyorum bi türlü çözemedim bunu. dial up bağlantı hızım bile win98de adslden daha iyi. ama win xp için böyle bir sorunum hiç yok. bi yardım edin ya. şu sorunu kökten nasıl çözebilirim ben ya

• win98 yeniden kurdun mu?problem 98 de olabilir
  • cd in problemli olabilir bendede win98se var hic problem yok
  • usb modemler zaten ınternette yavaslama yapar.98se de bunu daha rahat gorebılırsın.sana onun ıcın ole gelmıs olabılır
  • gerekli güncelemeleri yap explore 6 gibi ?????????
  • benimkide tam tersi bir sorun Xp yükleyince sorun cikiyor yavasliyor baglantim. modemim zoom. ama win98'de maasallah canavarrr gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.