Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

win98se ile adsl hız sorunu

7
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> win98se ile adsl hız sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    66 Mesaj
    merhaba, win xp ve win2000 ile canavar gibi çalışan zyxel usb prestige 630 adsl modemim win98de çok yavaş çalışıyor. görev çubuğuna bakıyorum veri alışverişi çoğu zaman duruyor. ne yapsam win98 ile bu soruna çare bulamadım.

p4 1,8 işlemci 256 ram mevcuttur. saygılar

|
    |
  • Yarbay
    3071 Mesaj
    yinede çok farkedeceğini zannetmiyorum. başka sebepleri olmalı. çünkü bende win98 kullanıyorum..
    |
    |
    dostum sorun ne olabilir ya. donanım sorunu olsa diğer sistemlerde de çalışmaz. modemin en son sürücüsünü yüklüyorum olmuyor. öncekileri yüklüyorum olmuyor. ip dns numaralarını giriyorum olmuyor. modem tamamen USB olduğu için ethernet ile ilgili yapacak bişey de yok. modem canavar gibi kuruluyor bağlantı da gerçekleşiyor. ama sayfalara girerken uzun süre kalıyor bir myneti bile yarım saatte açmıyor. bazen de hiç açmıyor. çünkü görev çubuğundaki ışık hiç yanmıyor. bazen beş altı site açtığımda bi kaç kez yanıp sönüyor o da bi süre sonra yine sönüyor. 6 aydır uğraşıyorum bi türlü çözemedim bunu. dial up bağlantı hızım bile win98de adslden daha iyi. ama win xp için böyle bir sorunum hiç yok. bi yardım edin ya. şu sorunu kökten nasıl çözebilirim ben ya
    |
    |

• Yüzbaşı
    787 Mesaj
    win98 yeniden kurdun mu?problem 98 de olabilir
    |
    |
    |
    |

CUMHURİYET'İMİZE SAHİP ÇIKALIM...
  • Yarbay
    9370 Mesaj
    usb modemler zaten ınternette yavaslama yapar.98se de bunu daha rahat gorebılırsın.sana onun ıcın ole gelmıs olabılır
    |
    |
    420 Mesaj
    gerekli güncelemeleri yap explore 6 gibi ?????????
    |
    |
    |
    |
    Hayat bize mutlu olma şansı vermedi sevgili,biz kendimizden başka herkesin üzüntüsünü üzüntümüz acısını acımız yaptık çünkü.Dünyanın öbür ucunda hiç tanımadığımız bir insanın göz yaşı bile içimizi parçaladı.
    Kedilere ağladık, kuşların yasını tuttuk...Yüreğimizin zayıflığı kimi zaman hayat karşısında bizi zayıf yaptı. Aslında ne güzel şeydir insanın insana yanması sevgili...
    Ne güzeldir bilmediğin birinin derdine üzülebilmek ve çare aramak. Ben bütün hayatımda hep üzüldüm, hep yandım.Yaşamak ne güzeldir be sevgili...Sevinerek, severek, sevilerek, düşünerek...Ve o vaz geçilmez sancılarını duyarak hayatın...
    Yılmaz Güney...
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.