Şimdi Ara

win7 ile vista yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. şu an vista kullanmaktayım ama çok sıkıcı geldi artık dayanacak gücüm kalmadı bu vistaya. 64bit win7 kurmak istiyorum. fakat bilgisayarım hp ve dizüstü, driverları falan nasıl halledebilirim ? yada aynı anda xp ve ya win7 ile kullanabilir miyim ? içinde ki driverları ve belgelerimi kurtarsam yeter. sorunsuz bi işletim sistemi istiyorum. ve vistaya geri dönmek istediğim de orjinal olur mu ? cevaplarınız için teşekkürler yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkiboy -- 27 Haziran 2011; 14:22:30 >

• öncelikle win7 ve vista arasında arayüz olarak pek bir fark yok. Vistaya döndüğünde yine orjinal olarak kullanabilirsin. İki işletim sistemini bir arada kullanabilirsin birini c ye diğerini d ye kurarsın.Driverları pc ile gelen cd'lerde olması lazım yoksa nette indirebilirsin.Değişiklik istiyosan snow leopard deneyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lewis Hamilton -- 28 Haziran 2011; 0:40:18 >
  • ben sorunsuz oyunlar oynamak istiyorum aslında :) win7 de o kadar pürüz yok diye biliyorum
  • snow leopard teması da kurabilirsin
  • recovery gibi bi d var onda galiba tüm driverlar onu nasıl yeni işletim sistemime kurabilirim ? ya da aktarabilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.