Şimdi Ara

Win / Lost / Leave Oranlarınız (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
4.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 el üst üste kaybet sende alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: $developer;

5 el üst üste kaybet sende alırsın.

10 oyun üstüste kaybettim ama 4180 şu an, alakası yok
  • Nintendo. kullanıcısına yanıt
    Fazla solo maç yapmışsındır. Maçına göre artı veya eksi veriyor ben 13 maç yaptım. Büyük ihtimal 20-30+ maç yapmışsındır o sayıdan düşürmen zorlaşır. Açıkçası ben solo maçında oyunda bir artısını görmedim normal maçlardan hiç bir farkı yok o yüzden pek oynamıyorum.
  •  Win / Lost / Leave Oranlarınız

soloyu arttıramıyorum bir türlü.
  •  Win / Lost / Leave Oranlarınız

soloyu arttırmam lazım
  • sanırım orada yazan win lose lar tüm maçları kapsıyor greeviller diretidelar vsvs o yüzden dotabuff ın real matches only seçeneğiyle win rate bakmak lazım.

ya da dotabuff benle dalga geçiyor 4 tane yenilgi eklemiş bana nereden geldiyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Willy Willie -- 30 Ocak 2014; 18:09:48 >
  • 4 günde 4700 mmrdan 4400'e düştüm 1 sayfa full lose ASDASFASDFAADS
  • quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

sanırım orada yazan win lose lar tüm maçları kapsıyor greeviller diretidelar vsvs o yüzden dotabuff ın real matches only seçeneğiyle win rate bakmak lazım.

oyunun 3.dk sında falan biri çıkınca istatistiklere loss yazılmıyor ama dotabuffta loss olarak geçiyor. Benimde öyle 10-15 loss'um var dotabuffta düzeltirler umarım
  • quote:

sanırım orada yazan win lose lar tüm maçları kapsıyor greeviller diretidelar vsvs o yüzden dotabuff ın real matches only seçeneğiyle win rate bakmak lazım.

şu anda dotabuff win rateim %53.56 olmasına rağmen mmr çok düşük

• quote:

Orijinalden alıntı: CAFOz

quote:

oyunun 3.dk sında falan biri çıkınca istatistiklere loss yazılmıyor ama dotabuffta loss olarak geçiyor. Benimde öyle 10-15 loss'um var dotabuffta düzeltirler umarım

öyle bişey olmaması laızm son 1 haftadır takımda ne zaman biriyle mid için kavga etsem first blood alınmadan direk abandon atıyorum baktım şimdi dotabuffa hiçbiri gözükmüyo real matches da

• az oyun oynadığındandır,aynı win ratele 1000 oyun oyna 4-5k arası olur sanırım.
  • quote:

az oyun oynadığındandır,aynı win ratele 1000 oyun oyna 4-5k arası olur sanırım.

şu anda arkadaş listemde %48 winratei olup benden daha az maç yapmış biri var ama mmrlarımız aynı anlayamadım eski mmr ın nasıl işlediğini
    edit : zaten 900 küsür maçım var :D 1000 yapsam ne fark edicek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aitheph -- 30 Ocak 2014; 22:00:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gareher

quote:

şu anda arkadaş listemde %48 winratei olup benden daha az maç yapmış biri var ama mmrlarımız aynı anlayamadım eski mmr ın nasıl işlediğini

kaç ki mmr?4k nın üstündedir diye tahmin ediyorum.belki diğer arkadaş çok normal oyun kaybetmiştir derecelileri kazanmıştır?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gareher

quote:

kaç ki mmr?4k nın üstündedir diye tahmin ediyorum.belki diğer arkadaş çok normal oyun kaybetmiştir derecelileri kazanmıştır?

şu anda 3400 yukarda da resim var zaten ranked olayı ilk çıktığında 3600 le başlamıştım o zaman 700 maçım falan olması lazım şimdiye kadar tek yapabildiğim 3400 e düşmek ranked oynamayı bıraktım zaten artık daha düşmeyeyim diye

• 29 - 17 - 0

-yanlış anlaşılmasın yeni steam hesabı açmak zorunda kaldım
  • Niye bu kadar kötü la üzüldüm şimdi ./
     Win / Lost / Leave Oranlarınız
  • Win: 223
    Lose: 216
    Abandon: 24

İlk başlarda oyunun mantığını bilmediğimden sıkılınca çıkıveriyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kola Şişesi -- 1 Şubat 2014; 12:47:20 >
  • terketmelerin hepsi ttnet veya elektrik.
  • mmr da yazsanıza beyler,benim 265w260l var 3530 şu an mmr fazla sanırım bu winrate e göre
  • http://dotabuff.com/players/111742179

win rate %51.82

ceza sadece 3 kez 2 leave ttnet problemi bir tanesi de eskiden furiyle jungleda afk yemiştim durduk yere :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.